İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Kızlaar ne kadar az yiyorsunuz yaa ben çok yiyorum galiba :KK43:

Sabah 10.30 klasik kahvaltım

domates salatalık peynir zeytin haşlanmış yumurta ceviz fındık ayçekirdeği

16.00 tarçınlı filtre kahve çerez pastiçin yarısını yedim

20.00 fotoğraftakileri yedim. Oğlumla yedik o yüzden köftelerin hepsi banaa değil :)

Tatlı ve çerezi abarttım

Yarın kuruyemiş ve çere yemicem. İlk öğünümü de 12de yapmaya çalışıcam
Afiyt olsun köfteler cok güzel gözüküyor 😋

12.00 salatalık domates biberli taze soğanlı omlet zeytin peynir fındık yer fıstığı çay
Bisküvi yedim paketin çeyreğini :duduk:

Arada su ve yeşilçay

18.00
5 tane dolma etli bulgurlu, bol yoğurt, bir muz yerli olandan, fındık

Merhabalar bugünkü menüm

Öğle : 1 simit ,5 siyah zeytin,40 gr beyaz peynir
Ara : Sütlü filtre kahve ve 1 simit (elim ayağım titredi mecbur yedim)
Akşam : 3 parça (avuç içi kadar) tavuk ve 2 kaşık yoğurt

Bugün kendi çapımda yürüme rekoru kırdım koca Bağdat Caddesi'ni 2 kere gittim geldim 12000 adım atmışım yarım saat yürüyünce acıdan ağlayan ben bugün başardım o kadar sevindim ki gerçi şu an evde adım atmakta zorlanıyorum ama olsun 🙂

12.00 salatalık domates biberli taze soğanlı omlet zeytin peynir fındık yer fıstığı çay
Bisküvi yedim paketin çeyreğini :duduk:

Arada su ve yeşilçay

18.00
5 tane dolma etli bulgurlu, bol yoğurt, bir muz yerli olandan, fındık
Yazmayı unutmuşum

Açık havada 1 saat tempolu yürüyüş yaptım evee gelince de abs workout yaptım. Sezaryen yerimde ağrı olmadı bakalım yarın sabah kalktığımda durumum ne olacak :KK70:

Sabah 09.00 1 yumurta 2 pogaca domates zeytin peynir tahin pekmez
15.00 1 dilim.armut
19.00 1 kase corba 1 tabak taze fasulye yemeği yogurt

Pogaca cok oldu tutamadim kendimi buzluktan çıkardım kayinvalide icin.😣
Bence çok olmamış poğaça akşam yemeğiyle gayet de dengelenmiş görünüyor. Hem arada olmalı ya 😉

Birde kızlar pilates e hafta da 3 gün gidiyordum 1 ay doldu bacaklarda iyi sıkılaşma var karın ve kollar aynı daha. Şimdi iş dolayısı ile 2 güne çektim salı-perşembe etkili olur mu yine de az mı 2 gün sizce reformer pilates, normal pilates yapan arkadaşlar??? Herkes e bol eksikler 😉

Birde kızlar pilates e hafta da 3 gün gidiyordum 1 ay doldu bacaklarda iyi sıkılaşma var karın ve kollar aynı daha. Şimdi iş dolayısı ile 2 güne çektim salı-perşembe etkili olur mu yine de az mı 2 gün sizce reformer pilates, normal pilates yapan arkadaşlar??? Herkes e bol eksikler 😉
Hareket harekettir 2 gun kendin icin birşey yapabiliyorsun ne guzel 👌yürüyüş yapabilirsin müsait olursan😉

X