İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Merhabalar

Öğle 1 kaşarlı tost, çay
Ara 4-5 fırında kurutulmuş elma, 5 fındık, 3 badem, 1 ceviz, sütlü filtre kahve
Akşam 1 kase yoğurtlu makarna, 3 top profiterol

Tarti günü bugündü sanırım geçen hafta ile fark -1kilo👌
20211119_104617.jpg

Merhaba bir süre tatil misafir derken katılamadım. Kaldığım yerden devam. Az önce filitre kahve içtim 14,00 a çektim başlangıcı çünkü kilo vermem sabitlendi alıyorum veriyorum 88i atlıyamıyorum. 6 saat tokluk 18 açlık deniyecem bu hafta. Akşama tartı ve menü atarım😘

14,20 de peynir, domates, iki dilim ekmek
Türk kahvesi
16,00 da mandalina
18,00 da kıymalı tava, bir küçük lavaş yiyecem
3 litre su

D2596BFB-21A8-4A03-8083-EB46A9D6B65C.jpeg
Tartı günüydü dün koymayı unuttum 60.9.

hafta içi 60.7 de görmüştüm…

Dün yanımda ne pastalar poğaçalar yendi diyeti bozmadım 💪🏻

İlk kilom : 63 küsürdü

Selam kızlar tamamen unuttum ben tarti gününü misafirim vardı hastaydım zaten diyete çok uyuyamadım yine motivasyon eksikliği yaşıyorum maalesef 😔

Merhabalar valla ben de unuttum tartı gününü başka bir konuya da yazıyorum bugün tartı günü o yüzden karıştı.
Sadece -600 benim

Selamlar çoooook uzun zaman once bende buralardaydim cok guzel kilo da vermistim o donem . Sonra ne oldu biliyo musunuz ben hepsini geri aldim . Niye yaptim kendime bunu bilemiyorum . Yedikce yedim yedikce yedim en sonunda patlama kivamina geldim nerdeyse . 70 75 arasi iken (ki spor yaptigim icin 65 gibiydim) oldum gene 87 . Bugun yine basladim . Buraya bildirirken daha kolay oluyodu kilo vermek . O yuzden geri geldim 🙈🙈 bu sefer hedef 60 . Hadi hayirlisi ...

Merhaba , kimseler yazmiyo galiba . Neyse bari ben yaziyim . Dun sabah tartildim 87.9 dum 🙈 chloe yaptim isvec diyetini de if e uydurdum bu sabah 86.2 geldim 💃💃💃
12 de 2 yumurta domates ve bol yesillik
17 ye dogru da yagsiz tavada tavuk gogsu ve koca bi leğen zeytinyagli sirkeli bol limonlu yesil salata yedim . 1.7 kilo tabi yag degil odem falan cunku reglimin son gunu . Ama gene de bi sevindim 🙈 13 gun chloe isvec ve if beraber yapcam once midemi kucultup metabolizmami hizlandirip sonra if ve chloe ye devam 🥰

Selâmlar,

Öğle çeyrek t.b. ekmek, 4 dilim kuru domates,40 gr beyaz peynir
Ara 1 muz, sütlü filtre kahve,2 dilim kabak tatlısı
Akşam 1 tabak bezelye yemeği,1 tabak sade makarna, turşu

iyi aksamlar ,
Bugun saat 13 de tavuklu salata
16 da bi kocaman yesil elma yedim :) listede yogurt ve salam vardi ama tavugu cok yedigim icin salam yemedim evde de yogurt yoktu cikip almaya erindim galiba 🤭 zaten aclik da hissetmedim :) 4 tane de chloe videosu yaptim halim fena :)

Selam 12,00 bir haşlanmış yumurta.
14,20 türk kahve
15, 20 bir tane elma
18,00 sehriye çorba, lahana sarma, yoğurt turşu
Kapanış

Çarşamba gunu sekersiz 21 gune başlıyorum nasipse ama if eşliğinde
Bu aralar cok kötü saldım yemek yemekten hic zevk almıyorum psikolojik olarak alt üst oldum dua edin kizlar hemencik siyrilayim bu ruh halinden.

Herkese iyi aksamlar ,
Bugun oglen yesillik domates bide elma
Aksam da yumurta salata ve salam yedim
Biraz ac hissediyorum bugun idare ediyorum sabah da 3 tane chloe videosu yaptim her yerim agriyooo. Bugun de boyle gecti iste .

X