IF-OMAD birlikte deneyelim haydiii gelinn kizlar 😇 aralikli oruca yeni baslayanlar, baslayacak olanlar, baslamayi dusunenler... ✌️✌️

Bende bu sabah tartıldım dayanamadım 71 olduğumu gördüm çok sevindim🤭pazartesiye kadar 70 e düşsem daha ne cokmu şey istedim ne😂😂

Bir parça kıskançlık olabilir şimdiden söyleyim 😃
🤗🤗Hep beraber olalım inşallah ip ince dal gibi birbirimizi durtecez harekete gecirecez böylelikle ben o yüzden buraya yazıyorum çünkü ben okuyoken sayfaları böyle kilo verenleri okuyunca gaza geliyorum akla takiliyo ben neden yapamıyorum bak insanlar kilo verebiliyo diye düşünüyorum ya ondan yazıyorum burayada 🥰🥰

🤗🤗Hep beraber olalım inşallah ip ince dal gibi birbirimizi durtecez harekete gecirecez böylelikle ben o yüzden buraya yazıyorum çünkü ben okuyoken sayfaları böyle kilo verenleri okuyunca gaza geliyorum akla takiliyo ben neden yapamıyorum bak insanlar kilo verebiliyo diye düşünüyorum ya ondan yazıyorum burayada 🥰🥰
Şaka yapiyorum tabi ki söyleyin hep 😃 bende o yüzden giriyorum görüp motive olayim birlikte kilo verelim diye bende gaza geliyorum 😍

Kizlar Hrikasiniz valla birbirinize destek vermenize ve motivasyonunuza bayıldım... bu hafta biraz ayri kaldım sizden ama bnm aralikli orucumda tam gaz devam ediyor.. Ptesi eksileri gircz yine listeye insallah 😇

Merhabalar
Bende bugün başladım hayırlısıyla yeni grup olduğu için sizinle yol almak isterim.
Önceki deneyimlerimden biliyorum bu tür gruplar güzel motive ediyor.
Başlangıç kilom 69 bu sabah tartıldım.
Hedefim 63 kg
16 saat açlık 8 saat yeme düzeni ile ilerleyeyim diyorum bakalım.
Sizde hosgeldniz... Sizide ekliyrm listemize.. Her ptesi tartilip paylasiyrz...

Kizlar hayırlı aksamlar yarın tartı günü heyecan varmı heyecan😁😁

Kizlar cok eksik verileriniz var listede bilgnz olsn

Eklentiler

• Screenshot_20220110_145435.jpg
    Screenshot_20220110_145435.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 33
Benim kilom 66 boyumda 158 bi 10 kilo vermek istiyorum bends bugün sabah başladım if diyetine 16/8 şeklinde olanı uyguluyorum. 8 saatlik yemek yemek aralığımıda 12 ile 8 olarak belirledim. Zaten o saatlerdede işte olduğum için öğle yemrği dışında pek bişey yemiyorum. O yüzden 1 öğün gibi bişey oluyor şuan için. Eve geçtiğim zaman da her akşam ya da 2 akşam da bir leslie nin 30 dklık videolarından yapmayı düşünüyorum kızlat ☺️ bu konu iyi olmuş motive edici

Benim kilom 66 boyumda 158 bi 10 kilo vermek istiyorum bends bugün sabah başladım if diyetine 16/8 şeklinde olanı uyguluyorum. 8 saatlik yemek yemek aralığımıda 12 ile 8 olarak belirledim. Zaten o saatlerdede işte olduğum için öğle yemrği dışında pek bişey yemiyorum. O yüzden 1 öğün gibi bişey oluyor şuan için. Eve geçtiğim zaman da her akşam ya da 2 akşam da bir leslie nin 30 dklık videolarından yapmayı düşünüyorum kızlat ☺️ bu konu iyi olmuş motive edici
Sizde hosgeldniz aramiza... Bilgilerinizi listeye girdim... Her ptesi kilonuzu paylasirsaniz bilgilerinizi revize ederim

Bende 71.800 olmuşum🙈iki gündür aslında çok yemedim ama hep zararlı karbonhidrat tükettim o yüzden oldu neyseki gene verdim😁

Kizlar hiç sesiniz cimiyo nasıl gidiyor bakalım 😁

Ben iki üç günden beri gene sallıyorum sanırım bugün toparlanicam inşallah🙈

X