İğrenç bir aldatma hikayesi

Adddrrrr

Gökdelenlerden Tükürdüm Dünyaya....
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
432
863
Yani cok şükür aldatilmis olmaninn etkisini üstümden coktan atti. Ogrendigim an onu silmistim zaten cunku aldatmasada cok haksızlıklar yaşatan biriydi. Aldatmasi bardağı taşıran son damla oldu. Etkisini atlatmamda bunun etkisi oldu. Bir daha sevgili vs edinmedim. Bir iki netten tanisikligim oldu hatta ilk defa biriyle 6 aydir konuştum vs ama oda olmadi. Yani aslinda özel hayatımda mutlu bir ilişkim olsa deymeyin keyfime olur :).. halime cok şükür kardesim. Allah sizinde benimde cümlemizin yar ve yardımcısi olsun
Amin inşaallah canım benim 💕

Sourlife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2016
1.546
2.826
içim acıdı okurken. Kelimelerin tükendiği an malesef. Merak etmeyin mutlu olmayacaklar.
Varsayın ki ikiside eşleri tarafından def edildiği için birlikte olmaya devam ettiler. Ikisi de eşlerini evliyken aldatmış insanlar. Adam evde değilken bu kadın eve birini atar mi diye düşünecek, kadın acaba beni aldatmaya mı gitti diye düşünecek. Çünkü ikisi de karaktersizliklerini ortaya koymuş çoktan.
Ama siz mutlu olacaksınız, evladinizla tertemiz bir hayatınız olacak. Sadece sabredin ve yavrunuz için kendinize iyi bakın.

redvelvetcake

Ne mutlu Türk'üm diyene!
Pro Üye
3 Temmuz 2010
9.400
8.325
Ilk defa bir konuyu okuyamadım yarısında bıraktım okurken sinirden gözlerim karardı resmen okuyamadım

nilayderen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
316
274
32
Bu adamdan kurtulduğuna sevindim
Peki kadın eşinden boşandı mı?
Ne oldu
Evli bir kadın nasıl bunları yapar aklım almıyor devir ne kadar kötü olmuş yazıklar olsun