İğrenç sarı saçtan kurtulmak istiyorum yardııımm..

Nurcihan33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2021
1.822
1.045
29
Merhabalar. Yaklaşık bir buçuk ay önce saçıma ombre işlemi yaptırdım, fakat istediğim ton çıkmadı ortaya. Soğuk sarı tonları istemiştim ortaya cırt sarı turuncu gibi bişey oldu hiiiiç beğenmediim ertesi gün tekrar gittim cilaladılar. Haftalar sonra o gıcık sarı turuncu ton tekrar geldi. Parama mı üzülsem aynada gördüğüm renge mi üzülsem.. Evde kendi kendine sarı saçtan kahve tonlarına geçenleriniz varsa bana ışık tutabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim 🤗🤍

Merhabalar. Yaklaşık bir buçuk ay önce saçıma ombre işlemi yaptırdım, fakat istediğim ton çıkmadı ortaya. Soğuk sarı tonları istemiştim ortaya cırt sarı turuncu gibi bişey oldu hiiiiç beğenmediim ertesi gün tekrar gittim cilaladılar. Haftalar sonra o gıcık sarı turuncu ton tekrar geldi. Parama mı üzülsem aynada gördüğüm renge mi üzülsem.. Evde kendi kendine sarı saçtan kahve tonlarına geçenleriniz varsa bana ışık tutabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim 🤗🤍
Merhaba geçmiş olsun.
Ben direkt kına yaktım aynen dediğiniz gibi iğğğrenç bir ton oldu turuncu kahve tonu kına yaptıktan sonra harika oldu hürrem rengini aldı 😅

Tatlım nasılsın ben kuaförüm yaa neden bana yazmadın 😃😊 kesinlikle koyu renk boyama 8.0 ile 7.1 boya alıyorsun yarım yarım sıkıyorsun 1 şişe oksidani ekliyorsun boya cozulup krem kivamina gelene kadar karistiriyorsun biraz sac kremi ve y.çaybardagi ılık su ekleyip kafistiriyosun komple sacini boyuyorsun 20 dk bekletip yıkıyorsun ton farklılıkları kapanır daha parlak ve sıcak renk tonu alir saçın

Tatlım nasılsın ben kuaförüm yaa neden bana yazmadın 😃😊 kesinlikle koyu renk boyama 8.0 ile 7.1 boya alıyorsun yarım yarım sıkıyorsun 1 şişe oksidani ekliyorsun boya cozulup krem kivamina gelene kadar karistiriyorsun biraz sac kremi ve y.çaybardagi ılık su ekleyip kafistiriyosun komple sacini boyuyorsun 20 dk bekletip yıkıyorsun ton farklılıkları kapanır daha parlak ve sıcak renk tonu alir saçın
Canımın içiii çok şükür canım sen nasılsın. Psikolojim dağılsın diye ombre yaptırdım daha da bozdular maalesef bilmiyordum bundan sonra yandın 😁

colorinn-sampuan.jpg

Fofenkyol veya diğer alışveriş sitelerinin birinden Colorinn mor şampuan alıp kullanın, anında ve kesin çözüm.
Kuaförümün önerisiyle yıllardır kullanıyorum ben :KK49:
1000 ml olduğu için 1 sene rahat gidiyor.

Geçmiş olsun canım benim. Her zorluğa dayanırız biz güçlüyüz Rabbim şifamızı versin inşallah 🤍
Allah razı olsun kuzum yüksek riskli çıktı memedeki kitle patoloji önlem amaçlı 4 kemoterapi aldım şimdi ışın tedavisine başlayacağım bunada şükür bebek için kullandığımız hormon ilaçların sonucu maalesef bitanem

X