İhanet bana doğum günü hediyesi oldu

snmglr

Anne
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2006
360
1
Yarın doğum günüm ama ben çok mutsuzum çünkü ben bu gece aldatıldığımdan kuşku duyacak kadar çok şey yaşadım.
2 ayım kaldı kızımı dünyaya getirmek için,birde oğlum var benim.Hamileliğimi ön plana sürerek 3 aydır bana yaklaşmıyor eşim.
Arada telefonlarına gelen numaralardan şüphelenip aradığımda bir kaç kere bayan çıktı karşıma,konuştum ama hep üstü örtülü olarak kaldı,inkar ettiler,birbirlerini tanımadıklarını söylediler falan.
Annemlerde misafir olarak kaldığımız dün gece eve geç geleceğini borçlulardan para toplayacağını söyledi (eşim ticaretle uğraşıyor)
Nerde olduğunu sordum arkadaşının cafesinde para beklediğini söyledi saat gece 2 suları falan.Cafeden sesler gelmiyor dediğimde kapının önüne çıktığını söledi bana.Telefonumun alarmını ayarladım uyuyakalmayayaım diye ve yarım saat sonra tekrar aradım uzun bir süre açmadı 10-15 dk kadar aradım.Telefonu açtığında ise arabanın içinde uyuyor olduğunu söledi,kızdım hani eve gelecektin yarım saat önce söledim sana işini bitir gel diye dedim ve madem arabada yatıyorsun çalıştır arabayı yola çık buraya gel dedim,çalıştırdım dedi ama çok sessizdi ortamı hiçbirşey duymuyordum arabanın çalıştığına dair,arabanın kornasını çal sana inanmıyorum dedim,çaldım dedi duydunmu,ama yine hiçses gelmiyordu,gecenin 3ü olmuştu ve eşim arabada olduğunu o an hiçbir şekilde ispat edemedi,radyoyu aç dedim arızalı dedi.Her sorduğuma bir cvb veriyordu.
Cafede olduğunu söylediğinde ise telinden foto çekeceksin sana inanmıyorum dedim tamam çektim dedi,ama çekmemişti...
Gece saat 4 dü,bindim arabama ve onu aramaya çıktım,önce telle aradım onu tekrar arabasındaysa korna sesi duymak istediğimi söledim çalıyorum diuordu ama yalan sölüyordu,peki dedim sen benim kornamın sesini duyuyormusun deyip bastım kornaya,şaşırdı nereye gidiyosun duydum kornayı dedi,demekki duyuluyormuş değilmi dedim,geleceği yol istikametinde arabamı durdurdum ve bekledim,o başka bir yoldan eve döndüğünü söledi ve beni caddenin kenarında buldu,işaret etti takip et diye,eve yakın bir yerde arabamı parkettim ve onun arabasına bindim.
Sana ıspat edeceğim dedi,o dediği cafeye götürdü beni kapalıydı,halbuki 1 saat önce orada olduğunu söylüyordu bana.Bana borçlularından aldığı parayı gösterdi ama akşamda almış alabilirdi.
Gece annemlere geldik ve ''ben tamirciyi arayacam dükkandaki diğer arabam yolda kaldı arızalandı sen in git yat'' dedi bana,saat 5 bu arada.Sen yarım kalan işini bitirmeye gideceksin tekrar deyip kızdım ve oda indi arabadan ve oda geldi benimle eve.
Bu olay bana çok güzel bir doğum günü hediyesi olarak kaldı.
Bunları buraya yazarken aynı zamanda bu gece söylenen tüm yalanları peşpeşe irdeleme imkanı buluyorum ve yine bu olayda üstü örtülü olarak kalacak ve herkes yaptığıyla kalacak.

Yaptıkları gerçekten yalan gibi ....Gece para beklemesin gündüz alsın parayı ..
Ama bence hemen bu kadar üzme kendini ...İçin

ne diyecegımı bılmıyorum uzuldum ama ustunun kapanmasına ızın verme dıdıkle bıyerde bulacaksındır bir ıpucu

Yaptıkları gerçekten yalan gibi ....Gece para beklemesin gündüz alsın parayı ..
Ama bence hemen bu kadar üzme kendini ...İçin rahat etmiyorsa takip et ama hemen ihanet deme ... Konuş eşinle böyle yapmamasını iste

ayy süpersiniz vallahi hamile halinizle takipe düşmeniz işte kadınların başarısı....:lepi:
ama erkeklerin de olayları örtpas etme yeteneği gamyoncuiremsu
yine bildiğimizle kalırız.:çok üzgünüm:
belki gerçekten bişey yoktur.hamilesinizya içinize kuşku düşmüş olabilirmi :sm_confused:acaba (umarım öledir)
bu arada doğun gününüz kutlu olsun..a.s....
inş.sizi üzecek bişey yokturr sizde kendinzi üzmeyin lütfen hamilesiniz bide:1hug:

Bana da pek de inandırıcı gelmedi açıkçası.Zaten ıspatlamış sayılırsın canım,ben de bunu eşinle açıkça konuşmalısın,belki hatalarını tekrarlamasına engel olursun...

üzüldüm,
hele artik dogum da yaklasirken böyle bir durum ???
hic dogru gelmedi.
arkadasim üzülmemek elde degil ama sakin ol, herseyden önce bebegin icin.
farkettirmeden takip etmeye devam et, eger dedigin gibiyse, mutlaka bir acigi olucaktir.
dogum günün kutlu olsun.

evet bence açık bir yalan bu. Ne demek kornaya basıpda duyulmaması? Radyoda bozukmuş.. Yok ya!! Nedense hepsi üst üste gelmiş. Bak canım ben evli değilim, belki yaşımda çok çok küçük sizlerden ama ben sonuna kadar kurcala derim. Ama hamilesin sen yinede önce bebişini düşün, kendi sağlığını düşün. O yalan er ya da geç nasılsa çıkar ortaya. Sen Allah'tan sana doğru zamanda doğru şeyi yaptırmasını dile. İnan ki yaptırıyo canım. İçin her ne kadar şüpeyle dolu olsada şu son ik ayını salim kafayla geçirmeye çalış.

bencede ona bellı etmeden takıp et eger bole bısey varsa zaten bı gun orataya cıkar kı ınsallh yoktur yanı ortada cocuk varsa cok zor bosanmak.oyuzden temkınlı davran ve acele karar verme canım.Allah yardımcın olcun.

işte yine erkeklerin ufacık beyinleriyle attıkları uyduruk yalanlardan bir demetkötükedihüso:kızgın:

şu erkek milletinin eşlerine yaşattıklarını her okuduğumda kendi yaşadıklarım geliyor aklıma.seni okadar iyi anlıyorumki.ama çok şükür şuan kendimi iyi hissediyorum.çünkü kızım ondört yaşında.boşanmadım ama çok istememe rağmen.ikinci çocuğu yapmadım.çünkü birkere güvenimi yitirmiştim.şimdi.istersen ald azından at ama bir yakalarsam evladı daha çok küçük olan ne yapacağını bilemeyen kadın yok karşında diyorum.anında çekerim ipini.ha yapmıyor diyemem.ama en azından eski dağınıklığı kalmadı.herşeyi eline yüzüne bulaştıranlardandı benimki.birkerede bişey yap ama ben öğrenmeyeyim diyordum.ama hep inkar ediyordu.neyse artık kendimi güçlü hissediyorum.beni kaybetmekten aklı gidiyor.ama hep böyle değilmi.eşlerine taparlar ama haramdanda asla vazgeçemezler.ezicen başını ki sende o potansiyel var.bu bitmeyen bir mücadele.yüce rabbim sabırlar versin.umarım.ailenizi korumayı başarabilirsiniz.hayırlı sağlıklı doğumlara.s.

açıkça yalan söylemiş.eşiniz için özürdieeyek şunu söyleyebilir:pİŞKİN

Gerçekten çok üzüldüm canım. Hamilelik dönemlerinde erkeklerin fırsattan istifade dedikleri bi durum.

Öncelikle çokkk çoookk tebrik ederim. Helal olsun sana valla ne diyeyim.

Bence fazla deşip onu ürkütme, kendi haline bırak ama gizliden gizliye takip et derim ben. Mesela telefonundaki numaraları al ve sürekli ara. Aynı numara mı dikkat et. Kocanın üstüne fazla gitme çünkü inkar edecektir ve sen kurcaladıkça o belli etmemek için elinden geleni yapacaktır.

Allah yardımcın olsun canım. Bunları yaparken de sakin olmaya çalış bebeğini düşün. Olmadı kocanı al karşına konuş. Anladım biliyorum de. Hissettim de. Onu ikna yoluylada konuşturabilirsin.

Allah sabır versin.

cok üzüldüm canım
yalan atmasını bile beceremiyo yada sizi saf mı zannediyo nee
bence artık eve giriş cıkıs saatlerini ele gecirin öyle 4 lere kadar dısarda ne işi var

lanet olsun yaa böyle şeyleri gördükçe okudukça midem bulanıyor. Ne oluyor bu erkeklereeeee :mymeka::mymeka:

ablacım inşallah dogru söylüyordur ve seni çok seviyordur inşallah...hamile halinle fazla kendini yıpratma...biliyorum zor ama bebeğini düşün...kendine çok iyi bak ...a.s.

ben evde telefonunu buldum hep bayan numarası ama yine inkar etti onumaralar şifreliymiş guya bu telefon numarasındanda haberim yoktu erkekler kıvırtıyolar inanacağımızı düşünüyolar heralde bende kovdum evden bana başka yol bırakmadı sinirim bozuluyo düşündükçe ne bu kadınların çektiği yaaaa bu kadarda olmazki :kötükedihüso

X