Ihanet girişimi sonrası ...

ben cahilim sen bilgemisin canım.
kusura bakma ama burda ahkam kesmekle olmuyor.
kız kararını vermiş ayrılmamış, teselli bekliyor. sen bunu anlamayacak kadar cahilsin.
ben de biliyorum senin bildiklerini.
kıza ayrıl demiyorum yanlış anlama demişsin, ben olsam belki bende ayrılamazdım demişsin başka bir yorumda ama
bak burda demediğin kalmamış
boşanmasam bile onu sevemem ( boşan demektir)
bence bu adama güvenme...
ilk vukuat değil, yapmış yine yapacaktır....
bunların hepsi senin sözlerin
ilk vukuatı yine yapacaktır derken, sen evlimisin değilmisin bilmiyorum ama heralde çooooook güveniyorsun kendine.
senin başına gelse zart diye ayrılabilecekmisin
sende çelişkiye düşersin
sende bir şans daha vermek istersin
daha yeni evliyim hayallerim vardı, kaybedeceğim bişe yok bir şans daha vereyim dersin
aşkımız çok büyük diyerek kendini avutuyorsun demek ne demektir....
kaldı ki evlilik danışmanı da yapıcılık yapacak tabi ki, ona da dil uzatmışsın "pembe yalanlar" söylüyorlar diye
ona pembe yalan demek yerine yapıcılık derim ben. bakış açılarımız çok farklı çook...
cahillik de bakış açısına göre değişir
senin yazdıklarını herkes biliyor. herkes ahkam kesmeyi bilir burda
ama bak ben haddimi biliyorum allah büyük laf ettirmesin bana
az önce kimseye çemkirmemiştim. bak şimdi buna ne yorum yaparsan yapabilirsin.
çünkü benim normal bir yorumuma demediğin kalmamış, cahil,çemkirme falan..
lütfen Allah için kimseyi olumsuz etkilemeye çalışma.
yapıcı olmak kadar güzel bir erdem olamaz.

Ben bir de biraz kaderciyimdir. mantıklı davrandıktan sonra, CENABI ALLAH IN dediği olur diyerek tevekkül edenlerdenim
bu kız bir yıl olmadan aldatılma korkusu yaşamış
hemen boşan mı demek düşer bize
gözünü korkutup kocan öcüüüü mü demek düşer
ben bu zamana kadar kocamdan şüphelenmedim çok şükür ama asla YAPMAZ güvenirim,
yaparsa hemen bırakırım diyemem. haşaaa büyük sözüme allah korusun

hocanın birisi demişti ki birinde hiç unutmuyorum
bir kadın sordu kocam beni aldattı, şöyle kötü böyle kötü eve bakmıyor vs vs anlattı
bazen diyorumki dedi
keşke beni önceki isteyenle evlenseydim diyorum dedi
bunları yaşamazdım diyorum dedi
hocanın cevabı çok manidar,
eğer sen aliyle değil veliyle evlenseydin de o sana geldiğinde yine aynı şeyi yaşıycaktın dedi
onları yaşaman gerektiği için ALLAH yaşattı dedi

yani bu kız boşansa başkasıyla evlense o kacası da aynı kaderden devam edecektir ALLAH bilir
lütfen ben de dahil olmak üzere, yapıcı olamıyorsak bile susalım.

Sizin için yapıcı olan şey boşanma evliliğini kurtardır, başkaları için ise "yapıcı" olan öneriler başkadır. Belki kendi tecrübesi belki etrafındaki insanlardan gördüğü aldatılan kadınların yıllar sonraki pişmanlığıdır. Ve onlar belki boşan derken kendilerince yapıcı bir öneride bulunuyorlardır. Henüz gençken yıllar sonra gelecek pişmanlığı yaşamaması için. Konu sahibi pişman olacak demiyorum. Asla. Ama diğer insanlar da kendilerince yapıcı önerilerde bulunuyorlar. Herkesin doğruları sizinkilerle aynı olmak zorunda değil. Ha siz ne diyebilirsiniz. Biraz üslubumuza dikkat edelim. Kesin fevri konuşmayalım, tavsiyelerimizi kırmadan yumuşak bir şekilde verelim diyeiblirsiniz. "Boşansana aptal mısın" demek yerine(ki örnek olarak söyledim kimse böyle bir şey demedi) "şöyle şöyle örnekler var iyi düşün" diyelim diyebilirsiniz.

Boşanmak için neyin geçerli sebep olduğu konusunda herkesin farklı görüşleri var. Kimi öldüresiye dayak yesen bile içkisi yok kumarı yok diyebilir. Kimi beni mutlu etmiyor, düşünmüyor sevildiğimi hissetmiyorum diyerek boşanabilir. İnsanlar çeşit çeşit hayat yaşıyor çeşit çeşit görüşe sahip. Üslup düzgün olduktan sonra herkes görüş belirtebilir.

Son düzenleme:
Canım bence büyük konuşma konusunda çok yol katedememişsin. Bir daha olursa affetmem diyorsun ama Allah korusun öyle bir olur ki, belki öyle bir af diler ki gene affetmek durumunda kalırsın.

Bir de psikologlar ya da danışmanlar aldatılma fiili olduğunda bile evliliği kurtarmak için şans verin diyorlar. Ama doğru ama yanlış. Onlar için eğer hata yapan taraf bir şans istiyorsa o şansın her türlü verilmesinden yanalar. Hatalı taraf ne yapmış olursa olsun.

Konun içinse Allah hakkında en hayırlısını versin. Eğer birlikte kalmanızsa bu hayırlı olan, Allah sana affedip yoluna gitme gücü versin.

evet o benimde dikkatimi çekti affetmem kısmı
büyük konuşmadan olmaz inşallah desen daha iyi olur
inşallah olmaz

Sizin için yapıcı olan şey boşanma evliliğini kurtardır, başkaları için ise "yapıcı" olan öneriler başkadır. Belki kendi tecrübesi belki etrafındaki insanlardan gördüğü aldatılan kadınların yıllar sonraki pişmanlığıdır. Ve onlar belki boşan derken kendilerince yapıcı bir öneride bulunuyorlardır. Henüz gençken yıllar sonra gelecek pişmanlığı yaşamaması için. Konu sahibi pişman olacak demiyorum. Asla. Ama diğer insanlar da kendilerince yapıcı önerilerde bulunuyorlar. Herkesin doğruları sizinkilerle aynı olmak zorunda değil. Ha siz ne diyebilirsiniz. Biraz üslubumuza dikkat edelim. Kesin fevri konuşmayalım, tavsiyelerimizi kırmadan yumuşak bir şekilde verelim diyeiblirsiniz. "Boşansana aptal mısın" demek yerine(ki örnek olarak söyledim kimse böyle bir şey demedi) "şöyle şöyle örnekler var iyi düşün" diyelim diyebilirsiniz.

Boşanmak için neyin geçerli sebep olduğu konusunda herkesin farklı görüşleri var. Kimi öldüresiye dayak yesen bile içkisi yok kumarı yok diyebilir. Kimi beni mutlu etmiyor, düşünmüyor sevildiğimi hissetmiyorum diyerek boşanabilir. İnsanlar çeşit çeşit hayat yaşıyor çeşit çeşit görüşe sahip. Üslup düzgün olduktan sonra herkes görüş belirtebilir.

canım bende senin dediklerini demek istedim işte.
normal bir öneride bulundum takma kafana geçer düzelir diye
affettiysen artık olumsuz yorumları da kafana takma demiştim
bir arkadaş çıktı, bilgece konuştu cahillikle suçladı beni
akıl verdi sağolsun
her neyse
allah yaşatmasın kimseye
ezgi arkadaşımda bunları atlatır çok mutlu olur inşallah yada ALLAHım doğru yola sevketsin
benim uzun yazımın ve isyanımın sebebi, olumlu yazımı cahillikle suçlaması oldu
ve çemkirme olarak düşündü şu lafımı
(eğer artık affedeceksen olumsuz eleştirileri dikkate alma konuyu kapat) dedim

canım öyle diyorsun ama 2-3 sayfa öncesinde konu sahibi kibarlıkla birine teşekkür ediyor lütfen sen yorum yapma canım yanıyor sen beni suçluyorsun diyor ama laf anlayana verilir.
herkese göre yapıcılık farklıdır tabiki, yorumlarında da özgürdür ama kalp kırmamak kaydıyla

BEN DE SENİNLE AYNI GÖRÜŞTEYİM YANİ KISACASI

Son düzenleme:
canım bende senin dediklerini demek istedim işte.
normal bir öneride bulundum takma kafana geçer düzelir diye
affettiysen artık olumsuz yorumları da kafana takma demiştim
bir arkadaş çıktı, bilgece konuştu cahillikle suçladı beni
akıl verdi sağolsun
her neyse
allah yaşatmasın kimseye
ezgi arkadaşımda bunları atlatır çok mutlu olur inşallah yada ALLAHım doğru yola sevketsin
benim uzun yazımın ve isyanımın sebebi, olumlu yazımı cahillikle suçlaması oldu
ve çemkirme olarak düşündü şu lafımı
(eğer artık affedeceksen olumsuz eleştirileri dikkate alma konuyu kapat) dedim

canım öyle diyorsun ama 2-3 sayfa öncesinde konu sahibi kibarlıkla birine teşekkür ediyor lütfen sen yorum yapma canım yanıyor sen beni suçluyorsun diyor ama laf anlayana verilir.
herkese göre yapıcılık farklıdır tabiki, yorumlarında da özgürdür ama kalp kırmamak kaydıyla

BEN DE SENİNLE AYNI GÖRÜŞTEYİM YANİ KISACASI

Canım ilk okuduğumda da aynı şeyi düşünmüştüm, arkadaşın yazdıklarını bir daha okudum gene aynı şeyi düşünüyorum: Sen yanlış anlamışsın. Orda cahil olan sensin demiş ama bunu sana değil konu sahibine demiş. "Yukardaki arkadaşa kızmışsın" derken evet onun bir üstündeki yorum sana ait ama orda seni kastetmemiş. Zaten biz yazıp yorumumuzu yollayana kadar araya bir sülrü yorum giriyor. Yukardaki arkadaştan kasıt sevgican arkadaş. Sen ona kızmışsın ama aslında haklı. Dost acı söyler. Burda cahillk eden sensin. (Cahilikten kastı ise saflık, iyi niyet şeklinde) Gözünü aç minvaline bir şeyler demek istemiş. Yani aslında sana söylediği hiç bir şey yok. Hepsi konu sahibine.

Canım ilk okuduğumda da aynı şeyi düşünmüştüm, arkadaşın yazdıklarını bir daha okudum gene aynı şeyi düşünüyorum: Sen yanlış anlamışsın. Orda cahil olan sensin demiş ama bunu sana değil konu sahibine demiş. "Yukardaki arkadaşa kızmışsın" derken evet onun bir üstündeki yorum sana ait ama orda seni kastetmemiş. Zaten biz yazıp yorumumuzu yollayana kadar araya bir sülrü yorum giriyor. Yukardaki arkadaştan kasıt sevgican arkadaş. Sen ona kızmışsın ama aslında haklı. Dost acı söyler. Burda cahillk eden sensin. (Cahilikten kastı ise saflık, iyi niyet şeklinde) Gözünü aç minvaline bir şeyler demek istemiş. Yani aslında sana söylediği hiç bir şey yok. Hepsi konu sahibine.

şu an yeniden baktım haklı olabilirsin
benim yorumuma cahillik ve çemkirme dediğini düşündüm.
o zaman beni ilgilendiren bir durum yoksa geri çekiliyorum.
tabiki herkes yorumlarında özgür zaten bende bunu savundum.
Dikkatin ve uyarın için teşekkür ederim canım.

Son düzenleme:
Gecen aylardakı konularımı bılen vardır elbette. Eşimin ihanet gırısımı oldukça sarsmıstı benı. Hemde daha yenı evlıyken yıl bıle olmamışken. şuan eskısınden daha ıyı oldugumuz kesin, fakat bendeki dalmalar bazen ağlamalar bırturlu gecmıyor kızlar. Annem gecenlerde ezgi eski neşeni kaybettin kızım dedi evet doğru , ama terk etseydım daha kötü olurdum biliyorum. Buyuk travma. Eşimle sürekli, onun ailesine gıderız aramız gayet ıyıdır ailesiyle biricik gelinleriyim severler beni.
Gezeriz eser ıst.dışına çıkar 1gecede olsa farklı yerde kalırız, bana sarılmadan uyumaz uyurken bıle öper yanı boyle bırı.. Mutfakta yardımcı olur herzaman. Ufak tartışmalarda bıle gelıp sarılır dayanamaz ılk adım ondandır hep. Benım aileme gıderz sureklı
çoğu kadının ısteği ozellıklerdır belki bılmıyorum. Onu hala affetmiş değilim, sevgisi ayrı ama kalbımın kırgınlıgı cok ayrı. Nezaman tamamen silerim_? Bılmıyorum ama zor..:2: Fevri kızgınlıkla karar verılmez dedıler ayrılık ıcın sans verdım bu sans sürecini iyi kullandı ama ben emın değilim.......... :KK50: Içimde kopan fırtınaların haddı hesabı yok.:KK43:
naparsan yap canım o fırtınalar geçmez malesef piskolog beynini kalbini yıkayıp sana unutturucak diyilya

psıkolaga gıdıyorum. çare aramaktan ziyade boyle bır surec atlatan varmı_? Konuşmak istiyorum

ben varım ama bende henüz düzelebilmiş diyilim yaşayıp yaşamadığımı bile farkedemiyorum bazen üstelik 2 yaşında 1 oğlum var

Benim sen cahilsin dedigim bir yorumum yok ki. O nereden cikti? Konu sahibi dahil kimseye boyle birsey demedim, konu sahibi bana dedi :)

Son düzenleme:
ben cahilim sen bilgemisin canım.
kusura bakma ama burda ahkam kesmekle olmuyor.
kız kararını vermiş ayrılmamış, teselli bekliyor. sen bunu anlamayacak kadar cahilsin.
ben de biliyorum senin bildiklerini.
kıza ayrıl demiyorum yanlış anlama demişsin, ben olsam belki bende ayrılamazdım demişsin başka bir yorumda ama
bak burda demediğin kalmamış
boşanmasam bile onu sevemem ( boşan demektir)
bence bu adama güvenme...
ilk vukuat değil, yapmış yine yapacaktır....
bunların hepsi senin sözlerin
ilk vukuatı yine yapacaktır derken, sen evlimisin değilmisin bilmiyorum ama heralde çooooook güveniyorsun kendine.
senin başına gelse zart diye ayrılabilecekmisin
sende çelişkiye düşersin
sende bir şans daha vermek istersin
daha yeni evliyim hayallerim vardı, kaybedeceğim bişe yok bir şans daha vereyim dersin
aşkımız çok büyük diyerek kendini avutuyorsun demek ne demektir....
kaldı ki evlilik danışmanı da yapıcılık yapacak tabi ki, ona da dil uzatmışsın "pembe yalanlar" söylüyorlar diye
ona pembe yalan demek yerine yapıcılık derim ben. bakış açılarımız çok farklı çook...
cahillik de bakış açısına göre değişir
senin yazdıklarını herkes biliyor. herkes ahkam kesmeyi bilir burda
ama bak ben haddimi biliyorum allah büyük laf ettirmesin bana
az önce kimseye çemkirmemiştim. bak şimdi buna ne yorum yaparsan yapabilirsin.
çünkü benim normal bir yorumuma demediğin kalmamış, cahil,çemkirme falan..
lütfen Allah için kimseyi olumsuz etkilemeye çalışma.
yapıcı olmak kadar güzel bir erdem olamaz.

Ben bir de biraz kaderciyimdir. mantıklı davrandıktan sonra, CENABI ALLAH IN dediği olur diyerek tevekkül edenlerdenim
bu kız bir yıl olmadan aldatılma korkusu yaşamış
hemen boşan mı demek düşer bize
gözünü korkutup kocan öcüüüü mü demek düşer
ben bu zamana kadar kocamdan şüphelenmedim çok şükür ama asla YAPMAZ güvenirim,
yaparsa hemen bırakırım diyemem. haşaaa büyük sözüme allah korusun

hocanın birisi demişti ki birinde hiç unutmuyorum
bir kadın sordu kocam beni aldattı, şöyle kötü böyle kötü eve bakmıyor vs vs anlattı
bazen diyorumki dedi
keşke beni önceki isteyenle evlenseydim diyorum dedi
bunları yaşamazdım diyorum dedi
hocanın cevabı çok manidar,
eğer sen aliyle değil veliyle evlenseydin de o sana geldiğinde yine aynı şeyi yaşıycaktın dedi
onları yaşaman gerektiği için ALLAH yaşattı dedi

yani bu kız boşansa başkasıyla evlense o kacası da aynı kaderden devam edecektir ALLAH bilir
lütfen ben de dahil olmak üzere, yapıcı olamıyorsak bile susalım.

bunu bana yapmışsın yorumunu . pardonda sen kimsin nesin bana haddimi bildirmeye çalışıyorsun ya . bu nasıl bir site ç özgürce düşündüğümü saygı çerçevesinde söyledim ben . yorum yapana arkadaşa cahil demiş bende sen daha cahilsin dedim konu sahibinin yaşına bakarak . herşeyi yanlış anlıyorsunuz . bu kız bir şans daha verebilir bende olsam bende verebilirdim bilmiyorum dedim evet sevemezdim ama . nasıl sevicem ya . beni aldatmış bir adamı ?akıl sağlığım yerinde çok şükür . bu benim hayatım benim düşüncem . bence haddini bil biraz . yorumuma yorum falan yapma . BU BENİM FİKRİM . ok mi ?sen affedersin ben affedemem . hatta şansım varsa boşanırım da . sanane pardon sana mı sorucam ya . uzun uzun yazmış birde . o evlilik terapisti denilen zımbırtılar insanlar boşanmasın diye para kazanalım bize gelsinler diye saçma sapan şeyler uyduruyorlar . henüz bir senelik evli bu kadın henüz bir sene ya . uzun yıllar bile geçmemiş . bu adamın şu anda bu kzıdan başka birini gözünün görmemesi lazım . sende aldatıldın sanırım ondan bu öfken bu yorumuma . canım herkes senin gibi rahat olamıyor . bana göre aldatılma olursa o evlilikten ve ilişkiden hayır gelmez .

Benim sen cahilsin dedigim bir yorumum yok ki. O nereden cikti? Konu sahibi dahil kimseye boyle birsey demedim, konu sahibi bana dedi :)

sana cahil dedi diye bende konu sahibine asıl cahil sensin . kendini kandırıyorsun dedim . ben dedim yani . o bayan bana sarmış senle ilgisi yok . kendiside aldatılmış sanırım kaderim deyip çekiyor kocasına bağıramadığı sesi çıkmadığı için burda bize bağırıyor . konuşsun dursun cevap vermeyin . her koyun kendi bacağından asılır ..

sana cahil dedi diye bende konu sahibine asıl cahil sensin . kendini kandırıyorsun dedim . ben dedim yani . o bayan bana sarmış senle ilgisi yok . kendiside aldatılmış sanırım kaderim deyip çekiyor kocasına bağıramadığı sesi çıkmadığı için burda bize bağırıyor . konuşsun dursun cevap vermeyin . her koyun kendi bacağından asılır ..
Valla ben tavsiye verdim olani soyledim karsilik olarak cahil dedi bana :KK1: Ne alaka diye sorma ben de bilmiyorum. Halbuki kimseye hakaret etmeden normal bir sekilde kimseye durup dururken cahil demeden :KK1: dusunduklerimi yazdim. Halbuki ilk cahil diyene neden sarmamis arkadas onu merak ettim.

Valla ben tavsiye verdim olani soyledim karsilik olarak cahil dedi bana :KK1: Ne alaka diye sorma ben de bilmiyorum. Halbuki kimseye hakaret etmeden normal bir sekilde kimseye durup dururken cahil demeden :KK1: dusunduklerimi yazdim. Halbuki ilk cahil diyene neden sarmamis arkadas onu merak ettim.

çünkü yarası varda gocunuyor . ben konu sahibine yorum yaptım zaten ona değil .hemen atlamış ne alakysa . yazdığımı eleştiriyor kendisine yazdım sanmış . konu sahibine yazdım ben .kimsenin kimsenin fikrine saygısı yok . sonuçta düşündüğümüzü paylaşıyoruz . ben affedemem dedim evliliği sürdürme kararı almaya mecbursam bile . benim içim almaz . hep güvensiz oluurm hep kırgın olurum dedim . açıkcası hiç bir kadınında tamamen affediceğini sanmam ..

Gecen aylardakı konularımı bılen vardır elbette. Eşimin ihanet gırısımı oldukça sarsmıstı benı. Hemde daha yenı evlıyken yıl bıle olmamışken. şuan eskısınden daha ıyı oldugumuz kesin, fakat bendeki dalmalar bazen ağlamalar bırturlu gecmıyor kızlar. Annem gecenlerde ezgi eski neşeni kaybettin kızım dedi evet doğru , ama terk etseydım daha kötü olurdum biliyorum. Buyuk travma. Eşimle sürekli, onun ailesine gıderız aramız gayet ıyıdır ailesiyle biricik gelinleriyim severler beni.
Gezeriz eser ıst.dışına çıkar 1gecede olsa farklı yerde kalırız, bana sarılmadan uyumaz uyurken bıle öper yanı boyle bırı.. Mutfakta yardımcı olur herzaman. Ufak tartışmalarda bıle gelıp sarılır dayanamaz ılk adım ondandır hep. Benım aileme gıderz sureklı
çoğu kadının ısteği ozellıklerdır belki bılmıyorum. Onu hala affetmiş değilim, sevgisi ayrı ama kalbımın kırgınlıgı cok ayrı. Nezaman tamamen silerim_? Bılmıyorum ama zor..:2: Fevri kızgınlıkla karar verılmez dedıler ayrılık ıcın sans verdım bu sans sürecini iyi kullandı ama ben emın değilim.......... :KK50: Içimde kopan fırtınaların haddı hesabı yok.:KK43:

Önceki konularını biliyorum canım tam aldatma olmamış ama eşin affettirmiş kendini yoluna devam et diyorum silip atmaya calıs esine olumlu bak emin ol ki içten yapmamış içten yapsa boşanırdınız sana ilgi göstermezdi..Belkide o patronu dedigin adama uydu..Eşinle eğlenmeye bak tamamen unutamazsın ama yinede aklından silmeye calıs bir kenara bırak tadını çıkart..Böylelikle psikoloji denen bir şey kalmaz ya böyle devam eder kafayı yersin yada bu gunlerın keyfini çıkartır mutlu olursun yolu sen seç bitanem..

Hobaaa iyice karıştı. Yok arkadaşım. Yukarda bir yerde bernakk arkadaşın yorumuyla ilgili bir durumdu. Bernakk arkadaş sen arkadaşa kızmışsın ama (derken sanırım senden bahsediyordu) işte burda cahil olan sensin gibi bir şey dedi konu sahibine. Diğer arkadaş üzerine alındı. Ben de kim kime ne demiş onu anlatıyordum. Yanlış anlaşımlma olmasın diye.

canım senle ilgisi yoktu. o arkadaş şartelleri atmış olarak yazıyor zaten neyin ne olduğunu anlamadan :)

:))))))) ahhh canım sorma
sardım ama bir sor bakalım neden sardım???
benim yorumun arkasına denk gelmiş senin yorumun, yazıklarını üzerime alındım. isim vermeden alıntı yapmadan yazdığın için.
cahillik ve çemkirme lafına sinirlenmiştim. benimle alakalı olmadığını canınfıstığı arkadaşım uyardı ve geri çekiliyorum yanlış anlamışım demiştim.
şu an senin hissettiğin şeyi o gün ben hissetmiştim ve o yüzden herkesin kendi düşüncesinde özgür olduğunu savunan bir yazı yazmıştım.
tabiki istediğini yazabilirsin beni ilgilendirmez. sorun şuydu, benim yazdığımın seni rahatsız edip hakaret ettiğini düşündüm. kusura bakma

ayrıca kaderim deyip çektiğim bir aldatılma durumum yok ALLAH a şükürler olsun. yaşatmasın Rabbim kimselere. şeytana uydurmasın kimseyi.
ezgi arkadaşım da görmemiş gibi olsun bu günleri unutup bir daha yaşamasın. mutlu olsun inşallah

bak burda da canınfıstığı arkadaş uyardıktan sonra bunu yazdım ama seni yine de sakinleştirememiş bu yazı
ben burda da açıklamıa yapmıştım az da olsa aslında :)

Son düzenleme:

Henüz çok yeni bence zamana birakmalisiniz..zamana birakin bu Eşiniz icinde sizin icinde deneme surecleri olsun... Kendinizi bu evliligi kurtarmaliyim diye sikintiya sokmayin
.. Birakin esiniz hatasinin ustesinden gelsin ..nasil telafi edecek actigi yaralari nasil kapatacak göstersin sizde gozlemleyin...

Ama kendinizi mutsuzluğa suruklersiniz hiçbir şeyin anlami kalmaz... Önemli olan sizsiniz çünkü...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bunu bana yapmışsın yorumunu . pardonda sen kimsin nesin bana haddimi bildirmeye çalışıyorsun ya . bu nasıl bir site ç özgürce düşündüğümü saygı çerçevesinde söyledim ben . yorum yapana arkadaşa cahil demiş bende sen daha cahilsin dedim konu sahibinin yaşına bakarak . herşeyi yanlış anlıyorsunuz . bu kız bir şans daha verebilir bende olsam bende verebilirdim bilmiyorum dedim evet sevemezdim ama . nasıl sevicem ya . beni aldatmış bir adamı ?akıl sağlığım yerinde çok şükür . bu benim hayatım benim düşüncem . bence haddini bil biraz . yorumuma yorum falan yapma . BU BENİM FİKRİM . ok mi ?sen affedersin ben affedemem . hatta şansım varsa boşanırım da . sanane pardon sana mı sorucam ya . uzun uzun yazmış birde . o evlilik terapisti denilen zımbırtılar insanlar boşanmasın diye para kazanalım bize gelsinler diye saçma sapan şeyler uyduruyorlar . henüz bir senelik evli bu kadın henüz bir sene ya . uzun yıllar bile geçmemiş . bu adamın şu anda bu kzıdan başka birini gözünün görmemesi lazım . sende aldatıldın sanırım ondan bu öfken bu yorumuma . canım herkes senin gibi rahat olamıyor . bana göre aldatılma olursa o evlilikten ve ilişkiden hayır gelmez .

of offffff!!!!!
öfke patlaması yaşamışsın canım yaaa sakinle biraz. yanlış anladığımı burda anlamışsın ama bu sana yetmemiş.
bana karşı yazmadığını bilsem zaten beni ilgilendirmezdi düşüncelerin.bu senin fikrin tabiki. aynı şeyi savunuyorum.

X