İhanet mi yoksa kaybetmek istememek mi ?

ihanettengerikalan33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2022
23
-29
28
Merhaba arkadaşlar,
Eski sevgilimle 4 aydır toplamda 5 aydır birlikteyiz. Çok güzel giden bir ilişkimiz vardı. Çok iyi anlaşıyorduk, birlikte çok güzel vakit geçiriyorduk, eğleniyorduk vs derken ilişkimizin birinci ayında eski kız arkadaşı ile ilgili ondan kaynaklanan bir tartışmamız olmuştu neyse onu affettim buu biiiirrrr. Sonra yine devam güzel gidiyor seviyoruz falan ooohhh. Sonra bir gün ben bunun aile wp grubunda ne konuşuyorlar diye öylesine baktım. Orda bir kızla fotografı vardı. Kafede kahve içerken falan. Ailesinin oldugu wp grubundaaaaa 😬. Ben sordum ona bu kim diye, bana arkadaşım komşumuz ailecek görüşüyoruz dedi. İşkillendim aranızda bişi geçti mi dedim. Hayır geçmedi tabiki arkadaşım aileler görüşüyor dedi. Hatta ve hatta annesine selam verdiğim kadının kızıyla mı görüşcem ben falan dedi waaaooowww. Sonra işte ilişkimizin sonlarına dgru bir gün yine bi baktım kız bunu görüntülü kız benim erkek arkadaşımın annesinin evinde aradı açtı yanımda tamam okey normal konuştular tamam dedim okey ailecek tanışıyorlar sorun yok. 2 3 saat kadar snra yine aradı yemeğe gelecek misin dedi. Erkek arkadaşımın annesinin evinde annesi dururken bu kız kalkıyor benim erkek arkadaşımı arayıp yemeğe çağırıyor. Neyse gitme dedim aranızda bişi var dedim bi sürü tartıştık allah kitap inkar ediyor. Bu beni evime bıraktı kendide annesinin yanına gitti o kızda ordaydı hep beraber yemek yediler bende evimdeyim tabi hiçbirşeyden haberim yok. Bir iki gün sonra bu kız yine bunun annesinde yine erkek arkadaşımı yemeğe çağırdı. En son hayırdır bu kız senin karın gibi sürekli seni yemeğe çağırıyor annenlere gidiyor dedim yine bi sürü tartıştık inkar ediyor arkadaşım falan diye. En son ben bunu düşürdüm olta attım dedim ki ben kızla konuştum bir de doğruyu senden dinleyeyim o kızla görüşmüşsünüx aranızda birşey geçmiş bana anlat hanginiz doğru söylüyor karşılaştırcam dedim. Başta inanmadı ama mükemmel bir kurguyla ağzından lafı aldım. Meğer bu ikisini aileleri tanıştırmış ailekeri bunların görüşmelerini istemiş. Bunlar da görüşmüşler. Görüşürken birbirlerinden birazcıkmış güya hoşlanmışlarda. Öpüştünüz mü dedim evet ama uzun uzun değil dedi. Başka dedim başka birşey olmadı birlikte uyuduk dedi. Bir hafta aynı evde kalmışlar bir iki defa oldu öpüştük uyuduk ilerisi yok o kadar dedi ben inanmıyorum ama bu konuda da fikirlerinizi merak ediyorum? Kısacası erkek arkadaşım ilişkimiz varken eski kırığıyla aynı masaya oturdu yemek yediler sohbet ettiler hemde aileleriyle beraber birlikte. Bu olayda bizim ilişkimizden 1 ay önce yaşanmış. Sizce benimle birlikteyken benden 1 ay önceki komşu kızıyla öpüşüp uyuyan eski erkek arkadaşım bana ihanet etmiş oluyor mu olmuyor mu yoksa onun dediği gibi beni kaybetmekten korktuğu için gizlemek mi oluyor ? Sizce affetmelimiyim? Yorumlarınızı çok merak ediyorum teşekkürlerrrrr

Son düzenleme:
Birgaripanne Birgaripanne bana aklımda kalbimde sen varsın o günden sonra hata oldugunu anladık arkadaş kalmaya karar verdik o benim umrumda bile değil ne o nede ben birbirimize sevgili yada farklı gözle bakmadık o günden sonra dedi ve beni sevdiğini beni kaybebetmek istemediği için en başında gizlediğini söyledi?

Merhaba arkadaşlar,
Eski sevgilimle 4 aydır toplamda 5 aydır birlikteyiz. Çok güzel giden bir ilişkimiz vardı. Çok iyi anlaşıyorduk, birlikte çok güzel vakit geçiriyorduk, eğleniyorduk vs derken ilişkimizin birinci ayında eski kız arkadaşı ile ilgili ondan kaynaklanan bir tartışmamız olmuştu neyse onu affettim buu biiiirrrr. Sonra yine devam güzel gidiyor seviyoruz falan ooohhh. Sonra bir gün ben bunun aile wp grubunda ne konuşuyorlar diye öylesine baktım. Orda bir kızla fotografı vardı. Kafede kahve içerken falan. Ailesinin oldugu wp grubundaaaaa 😬. Ben sordum ona bu kim diye, bana arkadaşım komşumuz ailecek görüşüyoruz dedi. İşkillendim aranızda bişi geçti mi dedim. Hayır geçmedi tabiki arkadaşım aileler görüşüyor dedi. Hatta ve hatta annesine selam verdiğim kadının kızıyla mı görüşcem ben falan dedi waaaooowww. Sonra işte ilişkimizin sonlarına dgru bir gün yine bi baktım kız bunu görüntülü kız benim erkek arkadaşımın annesinin evinde aradı açtı yanımda tamam okey normal konuştular tamam dedim okey ailecek tanışıyorlar sorun yok. 2 3 saat kadar snra yine aradı yemeğe gelecek misin dedi. Erkek arkadaşımın annesinin evinde annesi dururken bu kız kalkıyor benim erkek arkadaşımı arayıp yemeğe çağırıyor. Neyse gitme dedim aranızda bişi var dedim bi sürü tartıştık allah kitap inkar ediyor. Bu beni evime bıraktı kendide annesinin yanına gitti o kızda ordaydı hep beraber yemek yediler bende evimdeyim tabi hiçbirşeyden haberim yok. Bir iki gün sonra bu kız yine bunun annesinde yine erkek arkadaşımı yemeğe çağırdı. En son hayırdır bu kız senin karın gibi sürekli seni yemeğe çağırıyor annenlere gidiyor dedim yine bi sürü tartıştık inkar ediyor arkadaşım falan diye. En son ben bunu düşürdüm olta attım dedim ki ben kızla konuştum bir de doğruyu senden dinleyeyim o kızla görüşmüşsünüx aranızda birşey geçmiş bana anlat hanginiz doğru söylüyor karşılaştırcam dedim. Başta inanmadı ama mükemmel bir kurguyla ağzından lafı aldım. Meğer bu ikisini aileleri tanıştırmış ailekeri bunların görüşmelerini istemiş. Bunlar da görüşmüşler. Görüşürken birbirlerinden birazcıkmış güya hoşlanmışlarda. Öpüştünüz mü dedim evet ama uzun uzun değil dedi. Başka dedim başka birşey olmadı birlikte uyuduk dedi. Bir hafta aynı evde kalmışlar bir iki defa oldu öpüştük uyuduk ilerisi yok o kadar dedi ben inanmıyorum ama bu konuda da fikirlerinizi merak ediyorum? Kısacası erkek arkadaşım ilişkimiz varken eski kırığıyla aynı masaya oturdu yemek yediler sohbet ettiler hemde aileleriyle beraber birlikte. Bu olayda bizim ilişkimizden 1 ay önce yaşanmış. Sizce benimle birlikteyken benden 1 ay önceki komşu kızıyla öpüşüp uyuyan eski erkek arkadaşım bana ihanet etmiş oluyor mu olmuyor mu yoksa onun dediği gibi beni kaybetmekten korktuğu için gizlemek mi oluyor ? Yorumlarınızı çok merak ediyorum teşekkürlerrrrr
Bence onlar evlenecek seninle vakit geçiriyor. Kanma bu adama, bas tekmeyi gitsin. Görüşüp anlaşamasalar bu aile evinde beraber yenen yemekler olmaz. Büyük ihtinalle sözlüler

Evlenecek bu kızla seninki. Ahanda beyyle :KK57: bakıp kalacaksın. Hayır herşey gözünün önünde oluyor, görmüyorsun, açarlar o gözünü merak etme sen. Gerdekten sonra da zorla evlendirdiler, elimi bile sürmedim diye seni kandırarak ilişkiyi devam ettirmeye bakacak. Kadın hamile kalacak, bu sefer de yemeğime ilaç atıp tecavüz etmiş bana diyecek. 😂😂

Bence onlar evlenecek seninle vakit geçiriyor. Kanma bu adama, bas tekmeyi gitsin. Görüşüp anlaşamasalar bu aile evinde beraber yenen yemekler olmaz. Büyük ihtinalle sözlüler
Yok hayır kız bizim birlikte resmimizi instadan görmüştü. Sözlü falan değiller. Kızı zaten instadan sildi ve numarasını da sildi.

Evlenecek bu kızla seninki. Ahanda beyyle :KK57: bakıp kalacaksın. Hayır herşey gözünün önünde oluyor, görmüyorsun, açarlar o gözünü merak etme sen. Gerdekten sonra da zorla evlendirdiler, elimi bile sürmedim diye seni kandırarak ilişkiyi devam ettirmeye bakacak. Kadın hamile kalacak, bu sefer de yemeğime ilaç atıp tecavüz etmiş bana diyecek. 😂😂
😂😂😂 olabilir

Sizce benimle birlikteyken benden 1 ay önceki komşu kızıyla öpüşüp uyuyan eski erkek arkadaşım bana ihanet etmiş oluyor mu
Yani bunu cidden bize sormus olamazsin degil mi ?
Opusup uyumasi ihanet mi seklinde soran bir kadinda ne bileyim..
Benim merakim su,sen tam olarak hangi davranislara ihanet diyorsun net bir bicimde :)
İhanet dile gelse diz cokup tovbe isteyecek erkek arkadasindan,sen bize ogret,yol goster diyecek :)

Son düzenleme:
Benim merakim su,sen tam olarak hangi davranislara ihanet diyorsun net bir bicimde :)
Hayır ben direk ihanet diyorum zaten ama beyefendinin kendisi beni kaybetmekten korktuğu için sakladım diyor. Zaten sürekli yanyanaydık seninle konuşmuyoruz görüşmüyoruz kendi annemle arası çok iyi gidip geliyorlar onlar bizde sadece arkadaşız diyor beni çok seviyormuş çok aşıkmış vsvsvsvs. Bu arada kendisi annesiyle yaşamıyor.

daha önce bişi yaşadığı biriyle arkadaş olabilir ona okey ama benimle birlikteyken her ne kadar arkadaş kalmayı başarabilmiş dahi olsalar bişi yaşadığı kızla aynı masaya oturmasınında bir ihanet oldugunu bir türlü anlatamadım buna

Hayır ben direk ihanet diyorum zaten ama beyefendinin kendisi beni kaybetmekten korktuğu için sakladım diyor. Zaten sürekli yanyanaydık seninle konuşmuyoruz görüşmüyoruz kendi annemle arası çok iyi gidip geliyorlar onlar bizde sadece arkadaşız diyor beni çok seviyormuş çok aşıkmış vsvsvsvs. Bu arada kendisi annesiyle yaşamıyor.
Ben bu beyefendi seni özel diger kadinlari ise genel olarak seviyor..
Umarim anlatabiliyorumdur :)

X