İki doğru insanın denk gelme(me)si bu kadar mı zor ?

Balonyanak

Guru
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2013
1.054
1.001
İyi akşamlar hatunlar. 2. bir ikili ilişkim hakkında daha karşınızdayım. Sonuç yine benzer görünüyor ve ben artık cidden yıprandım, insanlardan yoruldum. Kendimi mi ifade edemiyorum, yoksa çok mu yanlış insanlara şans veriyorum, bilemedim. Kişilik yapısı olarak karşıt cinsten çok zor hoşlanan ve bir insanı zor benimseyen yapıdayım, ama bu hayatı tek başına yürütmekte sıkıcı ve anlamsız geldiği için açıkcası duygu açlığı çektiğim için de kendimi insanlara karşı soyutlamamaya çalışıyorum. Anlatmaya başlayayım, çelişkili konuşursam affola, kafam karışık çünkü;
Ünlü sosyal medya inst...m üzerinden biriyle tanıştım bir kaç hafta konuştuk gayet ilgiliydi ve buluşmaya karar verdik. Geçtiğimiz Cumartesi günü buluştuk ve cidden güzel geçti. Ben çok hevesli görünmemek için ne yalan söyleyeyim biraz gizemli davrandım fakat ilgim belliydi yine de. Görüştüğüm kişi direk sevgililik odaklı konuştu ve hal tavırları da öyleydi. Kendini anlattı bir süre daha sonra seninle anlaşabilir miyiz sence diye sordu, ve bir takım iltifatlar etti abartmadan bir şekilde. Dolu dolu bir 3 saat yaşadım, bazı ince düşüncelilikler yaptı, örneğin; hesabı masaya istemek yerine ben telefonda görüşürken kalkıp kasaya geçmeye çalıştı direk. Ben anında anladım öyle bir şey yapacağını masada bulunan numarayı alarak kalktı çünkü, kolundan tuttum ben ödeyebilirim diye teklif ettim, saçmalama lütfen diye çıkıştı, kendisi geçti ödedi. Beni arabaya bindirmek için 2-3 kere bulunduğumuz yerde tur atmak (yaya olarak:silah:) zorunda kaldı, beni bindirip öyle gideceğine ısrar etti. Abes hiçbir hareketi olmadı bana karşı cidden nazikliği abartmadan bir insan ne kadar nazik oluyorsa öyleydi. Espriliydi, ve hakkımda aklında oluşan düşünceleri söyledi. Zeki, enerjik, sempatik, mimiklerimin güzel ve benim hoş ve anlaşılabilir biri olduğumu söyledi. Gitmeme yakın nerden patlak verdi hatırlamıyorum ama dediğim bir şeyle birleştirerek o o zaman benimle beraber olur musun dedi. Benim de aklıma gelen ilk düşünce biraz fesat oldu açıkcası haa :confused:der gibi bir ifadeyle baktım istemsiz güldüm, ama aslında onun demek istediği o değildi . Niye gülüyorsun gibilerinden baktı, inanın sonra ne cevap verdiğimi hatırlamıyorum bir şeyler dedim ama o orada kapandı :KK53: Sonra beni bindirdi arabaya ve gittikten 30 saniye sonra aklıma dank etti ki, aramızda çikolata esprisi olmuştu. Buluşmadan 1 hafta önce ona çikolata aldım istediği için, ve aramızda esprisini yapmıştık. Bakalım buluşmaya kadar dayanabilecek mi diye, o gün o çikolatayı yanımda getirdim onun için ama son ana kadar unutmuşum vermeyi. 30 saniye geçince hemen aradım, çikolatanı vermeyi unuttum geri döner misin diye. O da bir şey olmaz haftaya buluştuğumuzda senden alırım, sende kalsın dedi. Tamam dedim, bir buluşmanın olacağının daha sinyallerini almış olduğumu sandım böylece. Ama kızlar cidden eğlenceli ve güzel geçti, beni beğendiğini düşünüyorum, ilk karşıdan gördüğünde vaooov diyerek abartı olmayan bir ifadeyle karşılamıştı beni. Özenli bir şekilde elbise giyerek gittim onun yanına.
Her neyse o gün akşamında kuzenime gideceğimi sevgilisiyle tanıştıracağını söyledim arabaya binmeden, onunda işleri vardı onu halledecekti. Bana haber ver geçince dedi, 1 saat sonra haber verdim kuzendeyim diye. Bana 1.5 saat sonra tamam canım diyerek döndü. Ben de o gün daha başka bir şey yazmadım. O da arayıp sormadı.. Ertesi gün oldu ama hala mesaj yok arama yok. Ama yaşam belirtisi de yok çevrim içi olmadı hiç. Bir önceki ilişkimde ki hatayı yapmamak için sırf olay tazeyken hemen kendisine mesaj attım, aramadın diyerek o da yoğun olduğunu döneceğini söyledi, ben de bekliyorum dedim. Bozuntuya vermedim de bir insanın mesaj atamayacak kadar yoğun olmayacağının farkındayım, ama gizemli mi davranıyor yoksa yedekte biri varda hemen ona mı yöneldi o ayrımını yapamadım. Ya da belki beğenmedi diyeceğim, ama o gün ilgisini abartmasının bir manası mı var çözemedim. Neyse o gün 2 saat sonra klişe bir napıyosun yazdı ve 1'er mesaj konuştuk ben Fener'in maçı olduğunu söyledim. Kendisi Fener'li, yine 1 saat sonra yoğunum çok, izleyemeyeceğim yazdı. Çalışıyordu bu arada ve kendisi Polis :işsiz: Bende sinirlendim gözüme sokarcasına yoğunum da yoğunum diye bir bahaneyle bana söylendiği için, bunun arkasına saklandığı için, cevapsız bıraktım onu ve niyetini anladığımı düşündüm. Yani istemiyor diyerek, zorlamamaya karar verdim. Fakat beyfendi ertesi gün ben çalışırken aradı, ben yerimde değildim o an görmedim. Yarım saat sonra geri döndüm fakat bu sefer o açmadı.. Daha sonra wp'da çevrimiçi oldu bir açıklamada yok. Neyse dedim belki bilerek açmadığımı düşündü olabilir, o yüzden akşam iş çıkışımda tekrar aradım. I-ıh yine açmadı, yine wp'da çevrimiçi de oldu. Ben de hiçbir şey yazmadım sinirlendim.
Sizce amacı ne kızlar gizemli mi davranıyor aklınca ? Benim ne yapmamı tavsiye edersiniz? Vallahi şöyle düşüncelere gark eden insanlara ayar oluyorum ya iyice soğudum hoşlantıdan, aşktan, meşkten, sağ gösterip sol vuranlardan. Gün içerisinde çok az çevrimiçi oluyor olduğunda kimlerle konuşuyor onu da bilemiyorum.. Kendisi Oğlak burcu bu arada, kendini ifade ederken, sakinlikten hoşlandığını, evi sevdiğini kalabalık yerlere gitmediğini, gece klubü tarzı mekanları sevmediğini ve eğer o gün benimle buluşmasa izin gününü evde pinekleyerek geçireceğini söyledi. Yardım yardımmm En Büyük KK

Henüz tanımaya çalışıyorsunuz sanırım birşey söylemek için çok erken , ikinizde etkilenmişsiniz birbirinizden ilgisi hali tavırları belli eder gerçektende yoğundur arkasında başka şeyler aramayın yeni yetmeler gibi heran elinde tel beklenemez sonuçta mesleği belli heran herşey olabilir meslek icabı inşallah hakkınızda hayırlı olsun inşallah amin

Henüz tanımaya çalışıyorsunuz sanırım birşey söylemek için çok erken , ikinizde etkilenmişsiniz birbirinizden ilgisi hali tavırları belli eder gerçektende yoğundur arkasında başka şeyler aramayın yeni yetmeler gibi heran elinde tel beklenemez sonuçta mesleği belli heran herşey olabilir meslek icabı inşallah hakkınızda hayırlı olsun inşallah amin
Ama yeni tanımaya çalışan insanlar birbirini arayıp sormaz mı ? Ben adımımı attığımı düşünüyorum, ondan ses seda yok ama.. Cidden ilgi çekici de bir çocuk şimdi boyu posuyla, kalbime fitne tohumları ekmemeye çalışsam da aklıma hiç iyi şeyler düşmüyor. Sosyal medya falan kullanmıyor, insta kullanıyor sadece onda da çok çok az aktif. Attığım hikayeleri bile görmüyor. Teşekkür ederim çok, amin İnşallah :KK51:

Herkes doğru insan arıyor ama hiç ben doğru insan miyim acaba diyen yok.
Mecazi yönden haklısınız fakat Benim bahsettiğim doğru gerçek anlamda değil, yani hareketleriyle davranışlarıyla dosdoğru biri olmasına gerek yok :-) Beni tamamlayacak insan anlamında söyledim, tamamlanamaz bir parçayım herhalde öyle düşünmeye başladım :-)

Mecazi yönden haklısınız fakat Benim bahsettiğim doğru gerçek anlamda değil, yani hareketleriyle davranışlarıyla dosdoğru biri olmasına gerek yok :-) Beni tamamlayacak insan anlamında söyledim, tamamlanamaz bir parçayım herhalde öyle düşünmeye başladım :-)

Ne alakasi var her kadin gibi ilgiden hoslaniosun sadece ama adam miskin bence kendinde arama :) sabirsizsin sanki biraz. Daha dun bir bugun ki sallamaman lazim normalde cok hoşlansan bile. Sana daha tutkulu biri lazim sanki ben oyle hissettim. Ve aşık olasın gelmis. Hakkini çer çöpten yana kullanma dikkatli ol :)

Akışına bırak . O ararsa konuş.O yazarsa cevap yaz.
Yoğundur gerçekten neden yalan söylesin.Zor bir meslek sonuçta.
Eğer gerçekten kısmette varsa olur biter sen bile şaşırırsın.
Hayırlısı olsun. Rahat olmaya çalış sürekli kafanda irdeleme.
Kader gayrete aşıktır diyorlar ya biraz da o yüzden çabam aslında, çok akışına bırakırsam bazı şeyleri tepebileceğimi düşünüyorum. Ama buna ihtiyacım vardı cidden, çok teşekkür ederim. Telefonlarımı açmaya tenezzül edip bir açıklama dahi yazmadığı için daha da konuşacağımızı sanmam ama :KK12:

Ne alakasi var her kadin gibi ilgiden hoslaniosun sadece ama adam miskin bence kendinde arama :) sabirsizsin sanki biraz. Daha dun bir bugun ki sallamaman lazim normalde cok hoşlansan bile. Sana daha tutkulu biri lazim sanki ben oyle hissettim. Ve aşık olasın gelmis. Hakkini çer çöpten yana kullanma dikkatli ol :)
Doğru cümleyinbuldun vallahi bravo : ) Cidden aşık olasım var :KK45: Potansiyelin çıktığını düşündüğüm için sabırsız davrandım işte.. Tutkulu biriyimdir, ama onu pek saçma fırsatım olmadı çer çöple uğraşırken maalesef :)

Ama yeni tanımaya çalışan insanlar birbirini arayıp sormaz mı ? Ben adımımı attığımı düşünüyorum, ondan ses seda yok ama.. Cidden ilgi çekici de bir çocuk şimdi boyu posuyla, kalbime fitne tohumları ekmemeye çalışsam da aklıma hiç iyi şeyler düşmüyor. Sosyal medya falan kullanmıyor, insta kullanıyor sadece onda da çok çok az aktif. Attığım hikayeleri bile görmüyor. Teşekkür ederim çok, amin İnşallah :KK51:
Sabır acıdır meyvesi tatlıdır bence bekleyin gerçekten kaderinde varsa o seni yakalar ve asla bırakmaz..

Şikâyet sitemde etme ararsa ağırdan al bıktırma şimdikiler bu sebeblerden kaybediyorlar .

Herşeyin yeri ve zamanında söylenmesi anlamlı durduk yere naz vs gerçekten itici olur üstelik siz. Başlamadınız bile sende çok yoğun ol mesela ararsa bekliyormuş gibi 4 gözle sanması seni biliyorsun kolay olunca ulaşması heveslerinde çabuk bitivetiyor karşı cinslerin :KK66:

Herşeyin yeri ve zamanında söylenmesi anlamlı durduk yere naz vs gerçekten itici olur üstelik siz. Başlamadınız bile sende çok yoğun ol mesela ararsa bekliyormuş gibi 4 gözle sanması seni biliyorsun kolay olunca ulaşması heveslerinde çabuk bitivetiyor karşı cinslerin :KK66:
Valla taktikler güzel de bunu ancak ararsa yapmam kötü :KK48: Ne yapacak, kafasında neler dönüyor hakkımda bilmiyorum ki.. Bilsem keşke, süper gücüm olsa kesin düşünce okumayı istemek olurdu buna eminim.

Valla taktikler güzel de bunu ancak ararsa yapmam kötü :KK48: Ne yapacak, kafasında neler dönüyor hakkımda bilmiyorum ki.. Bilsem keşke, süper gücüm olsa kesin düşünce okumayı istemek olurdu buna eminim.
Biz bayanlar çokmu sabırsız meraklıyız demekki kalbin akıvermiş onun kalbine Rabbim hakkında gönlündekini sana yazsın desem amin dermisin :KK36:dilerim en yakında seni arar ve birden hayatın çok güzel olur..

X