İki gündür makinede duran yıkanmış nevresimler

Evet açtığı yeni konuda tembelliği yüzüne vurulunca bu konuyu arkadaşıyla iddiaya girdiği için açtığını, doğru olmadığını söyledi. Gülümsetti. 😁
bence böyle üyeler süresiz uzaklastırılmalı siteden ip den banlanmadı birdaha üye de olamamalılar.
bu ne ya zekamızla oynuyorlar resmen

bence böyle üyeler süresiz uzaklastırılmalı siteden ip den banlanmadı birdaha üye de olamamalılar.
bu ne ya zekamızla oynuyorlar resmen
Bu iddia yalanına inanmış olamazsın hemşocum. Fake konu değildi, basbayağı sallıyor işte sizi denedik falan diye. :confused:

Bu iddia yalanına inanmış olamazsın hemşocum. Fake konu değildi, basbayağı sallıyor işte sizi denedik falan diye. :confused:
ay :KK23:
şöyle düzelteyim o zaman aslında iddaaya girmiştik demesi bile yeterli bence yapmamışsa bile yapma ihtimali var beyanı esas alınsın evet yaptın densin zihniyet bu çünkü
mesela benim aklıma iddaa demek bile gelmezdi çok enteresan :KK70:

ay :KK23:
şöyle düzelteyim o zaman aslında iddaaya girmiştik demesi bile yeterli bence yapmamışsa bile yapma ihtimali var beyanı esas alınsın evet yaptın densin zihniyet bu çünkü
mesela benim aklıma iddaa demek bile gelmezdi çok enteresan :KK70:
Hayal gücü böyle bir şey ahsjajs

İyi akşamlar hanımlar

Ben çok çok çok tembel hissediyorum kendimi hamileyim 4 aylık gece saat 3 gibi yatıp öğlen 1 gibi kalkıyorum ama hiç iş yapmıyorum kirli sepetim dolu çamaşır makinesinin içinde iki gündür yıkanmış nevresimler asılmayı bekliyo 😞😞 binbir hevesle yaptıgım bir oda var kitaplığım var fakat o odaya hiç girmiyorum dağınıklık ve toz içinde öylece duruyor gün içinde bi yemeği aksatmıyorum onu yapıyorum onun dışında ne düzen var ne bişey . Hani kendimle ilgilenen biri olsamda bunları aksatsam neyse günlük rutin cilt temizliğimi dahi yapmıyorum 😕 hep birsürü şey okumak bilgi sahibi olmak bebek vs kitaplar yada genel olarak ama nerde sadece istiyorum okadar dışarı zaten hiç çıkmıyorum neden böyleyim kemdimdem soğuyorum herkes gibi planlı düzenli olmak istiyorum ama sadece lafta nasıl kendime ceki düzen verebilirim.Evime biri geleceği zaman elim ayağıma karışıyo çünkü o görüntü ve dağınıklıktan çok rahatsız oluyorum insanlar öyle görmesin istiyorum ama bunu isteyen insanım kılını kıpırdatmamasını anlayamıyorum😟(Hamilelik değil genel olarak böyleyim rahat bi hamilelik geçiriyorum)
Eşinize deseydiniz de o assaydı bari.Temizlikçi tutun siz de yapamıyorsanız.

İlk üç sayfayı okudum, diğer sayfalarda bununla ilgili bir şey yazdıysan bilmiyorum ama kocan bu duruma sessiz kalıyor sanırım. Benim temizlik düzen hastası kocam var her zaman her yer düzenli temiz olsun ister. Ben de o yüzden hep evi temiz tutmaya çalışırım. Bazen de kendisi temizlik yapası gelir. Geçenlerde mutfak dolabını temizliyordu, böyle dışardan yemek sipariş edince birlikte ıslak mendil gelir ya, ben onlardan bir kaç tane mutfak dolabı çekmecesine koymuştum, ona bile söylendi. O yüzden kıskandım seni 😅

İlk üç sayfayı okudum, diğer sayfalarda bununla ilgili bir şey yazdıysan bilmiyorum ama kocan bu duruma sessiz kalıyor sanırım. Benim temizlik düzen hastası kocam var her zaman her yer düzenli temiz olsun ister. Ben de o yüzden hep evi temiz tutmaya çalışırım. Bazen de kendisi temizlik yapası gelir. Geçenlerde mutfak dolabını temizliyordu, böyle dışardan yemek sipariş edince birlikte ıslak mendil gelir ya, ben onlardan bir kaç tane mutfak dolabı çekmecesine koymuştum, ona bile söylendi. O yüzden kıskandım seni 😅

Ne güzel sizin baya iş yükünüzü hafifletiyordur kıskandık 😢 ama düzen temizlik bütün hayat kalitesini insanın yükseltiyor aradığını zaman kaybetmeden bulmak etrafı pırıl pırıl görmek de yaşam enerjimi yükseltiyor benim

Ne güzel sizin baya iş yükünüzü hafifletiyordur kıskandık 😢 ama düzen temizlik bütün hayat kalitesini insanın yükseltiyor aradığını zaman kaybetmeden bulmak etrafı pırıl pırıl görmek de yaşam enerjimi yükseltiyor benim
Bende temizliğe karışmayan kocaların eşlerini kıskanıyorum. Temiz düzenli olmak güzel şey tabikide ama fazlasıda abartı değil mi. Kocamınki hastalık boyutunda, onunla çalışanlar da öyle der. Kaynanamla yaşasam bu kadar olmazdı, adam bin kaynanaya bedel 🙄

Bende temizliğe karışmayan kocaların eşlerini kıskanıyorum. Temiz düzenli olmak güzel şey tabikide ama fazlasıda abartı değil mi. Kocamınki hastalık boyutunda, onunla çalışanlar da öyle der. Kaynanamla yaşasam bu kadar olmazdı, adam bin kaynanaya bedel 🙄

He söyleniyorsa o kötü söylenmeden yapıyor sandım ben o zaman pek kıymeti kalmıyor yaptığının hem tabi obsesif derecesindeyse o kadarı fena çekilmez

X