İki kişi arasında kalmak ve vajinusmus

Hpv sadece çok eşlilik için yanlış algı ama hepimizin olması lazım , umarım ücretsiz hale getirilir
Evet doğru söylüyorsunuz 😊 ben kendimi ve esimi dusunerek tek eşlilik diye ifade ettim ama demek istediğim, iki tarafta ilk kez birliktelik yaşayacaksa ve tek eşli olacaksa risk yok demekti. Ama mesela taraflardan birinin cinsel geçmişi varsa tek eşli bile olsalar tabii ki risk oluyor.
Umarım ücretsiz olur ama uzun vadede hiç umudum yok. Daha cinsel eğitim bile verilemeyen bir durumdayken hpv aşısı ücretsiz olur mu bilemedim... Keşke olsa tabii.

Evet doğru söylüyorsunuz 😊 ben kendimi ve esimi dusunerek tek eşlilik diye ifade ettim ama demek istediğim, iki tarafta ilk kez birliktelik yaşayacaksa ve tek eşli olacaksa risk yok demekti. Ama mesela taraflardan birinin cinsel geçmişi varsa tek eşli bile olsalar tabii ki risk oluyor.
Umarım ücretsiz olur ama uzun vadede hiç umudum yok. Daha cinsel eğitim bile verilemeyen bir durumdayken hpv aşısı ücretsiz olur mu bilemedim... Keşke olsa tabii.
Öyle çok haklısınız ama şuna üzülüyorum genel olarak hpv yi önermek, ücretsiz olarak yapılmasını istemek farklı algılara sebep oluyor. Aşı yaptırıp önüne gelenle yatmak istiyor vs vs gibi çirkin imalar :KK43: maalesef veremiyoruz, okullarda çok isterdim ama biz gelişim dönemi özelliklerini bile kız erkek öğrenci ayırarak anlatıyoruz. Cinsel eğitim adını bile kullanmamız sıkıntı yaratıyor , mahremiyet egitimi adı altında onemsizlestirme yapılıyor. Kanayan yarama dokundunuz:KK43:

Öyle çok haklısınız ama şuna üzülüyorum genel olarak hpv yi önermek, ücretsiz olarak yapılmasını istemek farklı algılara sebep oluyor. Aşı yaptırıp önüne gelenle yatmak istiyor vs vs gibi çirkin imalar :KK43: maalesef veremiyoruz, okullarda çok isterdim ama biz gelişim dönemi özelliklerini bile kız erkek öğrenci ayırarak anlatıyoruz. Cinsel eğitim adını bile kullanmamız sıkıntı yaratıyor , mahremiyet egitimi adı altında onemsizlestirme yapılıyor. Kanayan yarama dokundunuz:KK43:
Twitterda bir doktor yazmıştı, kadın bakire evleniyor ama kocasının daha once bircok birlikteliği olmuş. Adam, kadına hpv bulastırıyo, rahimi etkileyen tipi bulaşmış sanırım ve kadının rahmi alınıyor. Farklı algılayanlar ıslah edilsin gerçekten. Bence eğer karşınızdaki insanın ilk cinsel birlikteliği veya yakınlaşması değilse cybh testi istemek de çok doğal karşılanmalı. Şayet eşim benden önce cinsel olarak aktif olsaydı, ilki olmasaydım ben de test isterdim.
Zamanında bize regl ile ilgili bilgilendirme yapıldığında pedleri saklayın görmesinler falan demişlerdi. Çok tuhaf ya hem kadınların anne olmasını isterler hem de regl olmuyormuşuz gibi davranmamızı talep ediyorlar. Gittikçe iyi oluruz diyordum ama umutsuz olmaya başlıyorum bende... Ay içim şişti yahu 😔😔

Türkçem kötü? Konuşmayı bilmiyorum? Kendimi ifade edemiyorumdur? Bu azar çekmeler ne senin sevgilini mi aldım? Bana üsluptan bahsedenlerin cevap veriş üslubuna bak ya yazık size tek olayınız burda toplanıp insanların hayatını eleştirmek bi çekirdek kolanız eksik gerçekte ne hayatlarınız var merak ediyorum doğrusu 😂
Gerçekte ondan ona bundan buna daldan dala uçan bir hayatımız yok çok şükür🤲

Sen fuckerı seç onu bunu boşver gece fakır fakır kaynatir seni 😂😂😂

Ay iğrenç oldu

X