İki yuzlu eltim ve bana yasattiklari...

ESEAU34

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2023
147
-50
28
İyi gunler hanimlar .burayi uzun zamandir takip ediyorum fakat yeni uye oldum. Bnm derdim ayni apartmanda yasadigim ve bana hayatimi zehir eden eltimle alakali.Bekarken calisma hayatim oldu cok fazla insan tanidim ama bn bu kadar yalanci iki yuzlu bi insan daha tanimadim .Bir eltimiz daha vr o bundanda beter ama uzakta oldugu icin pek bir onemi yok.herseyi inceleyen dedikodu yapan yalan yere yemin eden kendisini kocasini cocuklarini herseyini oven bi kadin.daha kotusude her konuda beni ornek aliyor.Cocuk bakimindan temizlikten giyimden akliniza gelebilicek her konuda beni ornek aliyor onu gormeye tahammul edemiyorum .okadr cok sey yasattiki bana yazsam kitap olur .inanin abartmiyorum.tek umudum yeni ev alip ondan kurtulmak.Esinin ve cocuklarinnda ondan farki yok.o kadinla arama mesafe koymak istyorum fakat esi her firsatta laf sokuyor neden gelmiyorsunuz tatildemisiniz buyuk bir olay haline getiriyorlar bu durumu .Bana kalsa yok sayarım ama esim arada kaliyo bnm yuzumden huzursuz olsun istemiyorum.kavga gurultu olmadan nasil mesafeli olabilirim fikirlerinize ihtiyacim var. Simdiden tesekkurler.

Benim anlamadigim olay kadinlarin aile apartmaninda oturmayi nasil kabul ettiği. Cok komik ve tuhaf değil mi ya? 🤣

Sizi ornek almasi guzel iste neden sinirlendiniz ki?
Ben bu tip konularda karsi tarafi dinlemeden nasil yorum yapılır bilmiyorum.

Belkide siz her seyi ustune alinan bir tipsiniz
Her seyimi ornek aliyor cumlenize dayanarak söylüyorum belki de kiskanc birisiniz, hani vardir ya herkes beni kiskaniyor kafasinda olanlar. Bilemeyiz yani.

Ayrica sevmediğim, bana zarari dokunan biriyle de hayatta gorusmem kim olursa olsun, kim ne derse desin. Benden degerli degil kimse o yuzden kimse icin ne der ne dusunur diye de dusunemem.
Siz dusunmeye devam edin.

Ama sanmiyorum ki o es ayri ev alsin da çıksın oradan, yapacak olan bastan yapardi heralde. Hele bu devirde 😌

İyi gunler hanimlar .burayi uzun zamandir takip ediyorum fakat yeni uye oldum. Bnm derdim ayni apartmanda yasadigim ve bana hayatimi zehir eden eltimle alakali.Bekarken calisma hayatim oldu cok fazla insan tanidim ama bn bu kadar yalanci iki yuzlu bi insan daha tanimadim .Bir eltimiz daha vr o bundanda beter ama uzakta oldugu icin pek bir onemi yok.herseyi inceleyen dedikodu yapan yalan yere yemin eden kendisini kocasini cocuklarini herseyini oven bi kadin.daha kotusude her konuda beni ornek aliyor.Cocuk bakimindan temizlikten giyimden akliniza gelebilicek her konuda beni ornek aliyor onu gormeye tahammul edemiyorum .okadr cok sey yasattiki bana yazsam kitap olur .inanin abartmiyorum.tek umudum yeni ev alip ondan kurtulmak.Esinin ve cocuklarinnda ondan farki yok.o kadinla arama mesafe koymak istyorum fakat esi her firsatta laf sokuyor neden gelmiyorsunuz tatildemisiniz buyuk bir olay haline getiriyorlar bu durumu .Bana kalsa yok sayarım ama esim arada kaliyo bnm yuzumden huzursuz olsun istemiyorum.kavga gurultu olmadan nasil mesafeli olabilirim fikirlerinize ihtiyacim var. Simdiden tesekkurler.
Esiniz huzursuz olmasin diye siz olmussunuz. Fazla yuzgoz oldugunuz icin bu haldesiniz. Ben de eltimle ayni binadayim. Mesafe koyunca ne olucak. Ilk tasindigimizda 1 2 kez pat diye cikti geldi. Ben her gitmek istedigimde musait misin diye aradim. Onun cocugu pat kut cikip oynamaya geliyodu. Ben musaitsen oglum yarm saat gelebilir mi diye aradim. Anlamadigi durumlarda kapidan cevirdim musait degilim dedm. Kaynim bisey soylerse de esimle muhatap olurlar. Benim ailem degil sonucta o yuzden ben idare etmek zorunda degilim. Binada herhangi bi komsu nasilsa oyle iliskimiz. Siz de kim ne derse desin koyun mesafeyi. Ayrica birakin sizi ornek alsin daha ne istiyosunuz

.herseyi inceleyen dedikodu yapan yalan yere yemin eden kendisini kocasini cocuklarini herseyini oven bi kadin.daha kotusude her konuda beni ornek aliyor.Cocuk bakimindan temizlikten giyimden akliniza gelebilicek her konuda beni ornek aliyor
Madem seni örnek alıyor ; sende yalancı,iki yüzlü,sinsi ve içten pazarliklisin demek ki..
Her şeyde seni örnek alıyormus ya ona istinaden..

E ne güzel işte seni örnek alıyormuş,seni rol model olarak görüyor demek ki. Bilmiyorum konunuzda elle tutulur net bir örnek yok o yüzden bir şey diyemiyorum. Elti konularının çoğu böyle oluyor zaten.

Boşuna dememişler iki kuma geçinmişte iki elti geçinememiş diye :KK70:

Esim bni savunan birisi degil ailesine karsi gerci simdi biraz duzeldi .kadin daha dun aksam gelmis bnm dediklerimi bna satmaya calisyosu ..esim bize ozel sigorta yaptrmak istyordu bnde eltime anlattm. Dun aksam gelmis bak esim ozel sigorta yaptrmayi dusunuyo dedi bnde evt bn demistm sana dye dedim aa evt oyleydi dimi dyo ne konussak gidip esine anlatiyo

Esim bni savunan birisi degil ailesine karsi gerci simdi biraz duzeldi .kadin daha dun aksam gelmis bnm dediklerimi bna satmaya calisyosu ..esim bize ozel sigorta yaptrmak istyordu bnde eltime anlattm. Dun aksam gelmis bak esim ozel sigorta yaptrmayi dusunuyo dedi bnde evt bn demistm sana dye dedim aa evt oyleydi dimi dyo ne konussak gidip esine anlatiyo
Bence fazla onemsiyosunuz. Biz de 2 ay once yaptirdik sigorta ben de soyledim coxuklar cok hastalniyo yaptircaz diye eltime de mantikli geldi onlar da yaptirdi. Bu size ozenmek sizi taklit etmek degil ki. Bence eltinizden ziyade siz ona takmissiniz. Nefes alsa ben aldigim icin o da aliyo diyecek gibi davraniyosunuz. Kendinize sizi mesgul tutacak ugraslar bulun

Kocası ayol anlatır tabii gidip mahalle bakkalına anlatmamış ki, kocasına anlatmış nesi garip bunun? Ben de gün içindeki bazı şeyleri anlatırım kocama ne var? Acaba eltiye takmış olabilir misiniz?

Bir de elti tarafından bakmak lazım olaya🤔.

Alt katimda otryo disariya ciksam kapi deliginden bakiyo bn asagiya inene kadr konusmasam her yaptigimi butun aileye anlatyor
kapi deliginden baktigini nerden görüyorsunuz?
Cok komiksiniz gercekten. Kadinin isi gucu yok kapi deliginden size bakacak? Anlatmaya devam ettikce sorunun sizde oldugu daha da rahat anlasiliyor.
Ne diyim rabbim korusun boyle insanlardan.

Aklima da mugedeki sinan geldi yine bak😂
kadin köpeğe host demis diye bana dedii diyordu🤣

X