iki yüzlü insanlara nasil katlaniyorsunuz?

tombilibaykus

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
1.393
1.160
38
kadinin suratinda meymenet yok surekli agzinda dedikodu.pislik akiyor yuzunden resmen ama guzel kalpli arkadasim diye resminin altina yorumlar yaziliyor:KK45:
masanin basindan yapilan espriyi masanin sonuna abartarak ve gercekmis gibi anlatan bir tip dusunun insanlari birbirine dusuren.iyi kalpliymis ya yazasim geliyor altina bu iyi kalpliyse diye.

Siz mesafenizi koyarsınız olur biter. Kimin ne yorum yazdığı sizi ilgilendirmiyor ki sosyal medyada işler öyle yürüyor zaten. Beğeniye beğeni, güzel yoruma güzel yorum, karşılıklı yani. Hem siz sevmiyorsunuz diye o kadının hiç seveni olmayacak diye bir kural yok, onu da seven arkadaşları vardır.

Anlattigin kişi arkadaşınmi
Tekrar düzenle bi toplarla konuyu anlayamadım

Güya dedikoducu kötü kalpli bir arkadaşı/tanıdığı var ama herkes sosyal medyada güzel kalpli arkadaşım falan diye yorum atıyormuş konu sahibi de bunu kafaya takmış anladığım kadarıyla.

Bunu mu taktın kafana?
Kıskançlık sezdim. Sevmediğin insana yapılan yorumlar neden bu kadar ilgini çekiyor ki?

Siz mesafenizi koyarsınız olur biter. Kimin ne yorum yazdığı sizi ilgilendirmiyor ki sosyal medyada işler öyle yürüyor zaten. Beğeniye beğeni, güzel yoruma güzel yorum, karşılıklı yani. Hem siz sevmiyorsunuz diye o kadının hiç seveni olmayacak diye bir kural yok, onu da seven arkadaşları vardır.
ya seven tip de belli de samimiyetsizlik ya neyse haklisiniz

yüzüne ihihi yapıyorum ben de onlar gibi!
yüzlerine gülüp orda burda arkalarından konuşmuyorum tabi ki ama kendimle çok konuşuyorum haklarında.

X