İkici evlılık

Esra haktan

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
56
-11
31
Kızlar ikilemde kaldım yeni uyeyım cunku etrafımda 1 tane mantıklı yorum yapıcam biri yok 7 yıl evli kaldım 3 tane cocugum var evlılıgım ıyı gitmedi cocuklar ıcın bile aynı evde tahamul um kalmadı 2 yıl bu sekılde yasadık tan sonra 9 ay once bosandık ailemden maddi anlamda Bı destek yok maalesef calısıyorum Bı yandan anneyim zorlanıyorum evlenmeye karar verdim cok ıyı tanıdıgım biriydi hıc evlenmemıs ailesinin bana yaklasımıda her zaman guzel oldu anneme daha onceden zaten arkadas olarak tanıstıgımızı ve cocuklarım ıcınde ıyı olcagını evlenmek ıstedıgımı soyledıgımde ustune ev alsın altın esya en iyisi olcak VS dıyıp surekli konusuyo lar ama bu surece ben 3 cocuguma bakıcı tutuyorum herkes anca konusuyo bende gerke ten yoruldum dıger tarafta surekli ıstedıgın olsun diyorsun ama hepsi Bı anda olmuyo ben hemen evlenmek istiyorum seni seviyorum ama maddi yonden borclanmakta ıstemıyorum diyor evlenmekte acele etmesini sordugu da benı sevdıgımı eski esim beni surekli rahatsız ve tehdit ediyor ki haklı aklım sende kalıyor diyor napmalıyım

Kızlar ikilemde kaldım yeni uyeyım cunku etrafımda 1 tane mantıklı yorum yapıcam biri yok 7 yıl evli kaldım 3 tane cocugum var evlılıgım ıyı gitmedi cocuklar ıcın bile aynı evde tahamul um kalmadı 2 yıl bu sekılde yasadık tan sonra 9 ay once bosandık ailemden maddi anlamda Bı destek yok maalesef calısıyorum Bı yandan anneyim zorlanıyorum evlenmeye karar verdim cok ıyı tanıdıgım biriydi hıc evlenmemıs ailesinin bana yaklasımıda her zaman guzel oldu anneme daha onceden zaten arkadas olarak tanıstıgımızı ve cocuklarım ıcınde ıyı olcagını evlenmek ıstedıgımı soyledıgımde ustune ev alsın altın esya en iyisi olcak VS dıyıp surekli konusuyo lar ama bu surece ben 3 cocuguma bakıcı tutuyorum herkes anca konusuyo bende gerke ten yoruldum dıger tarafta surekli ıstedıgın olsun diyorsun ama hepsi Bı anda olmuyo ben hemen evlenmek istiyorum seni seviyorum ama maddi yonden borclanmakta ıstemıyorum diyor evlenmekte acele etmesini sordugu da benı sevdıgımı eski esim beni surekli rahatsız ve tehdit ediyor ki haklı aklım sende kalıyor diyor napmal

Lütfen mala mülke kıymet vermeyin.Ayrıca adam haklı bu kadar borca girecek sonra evlenince bunların stresini eşiniz haklı olarak size yansıtacak maddi manevi olarak!

Annenizde altın eşya ev alıyor mu ki öyle her şeyi istiyor? Şöyle her şeyi isteyenler kusura bakmayın görgüsüz geliyor. İsterler isterler ama kendileri incecik bir bilezik takarlar. En iyi en pahalı düğün mekanı seçerler ama kına mekanlarını kendilerine gelince dernek tarzı vs yerlerde yaparlar ki bu eziklemek vs değil yapılır lakin her şeyi isteyip kendine gelince bir halt yapmıyorsan yüzsüzsündür

Lütfen mala mülke kıymet vermeyin.Ayrıca adam haklı bu kadar borca girecek sonra evlenince bunların stresini eşiniz haklı olarak size yansıtacak maddi manevi olarak!
Haklısınız ama nedense ailem hep bu sekılde hıc kimse kızım yeterli mutlu huzurlu ol demiyo bana sankı 10 yasındayım gibi her kafadan Bı ses ben kendi ne ıstedıgımı bile oturup dusunmuyorum sonucta oncelıgım cocuklarım benm ıcın onemlı olan cocuklarıma nasıl davrandıgı

Annenizde altın eşya ev alıyor mu ki öyle her şeyi istiyor? Şöyle her şeyi isteyenler kusura bakmayın görgüsüz geliyor. İsterler isterler ama kendileri incecik bir bilezik takarlar. En iyi en pahalı düğün mekanı seçerler ama kına mekanlarını kendilerine gelince dernek tarzı vs yerlerde yaparlar ki bu eziklemek vs değil yapılır lakin her şeyi isteyip kendine gelince bir halt yapmıyorsan yüzsüzsündür
Valla inanın aynı sekılde ler bazen benı dusundukerını sanıyorum ilk esımden cok cektım Bı benı satmadıgı kaldı afedersiniz yine aynısı olursa ıyı tanı diyorlar anca ince bilezik takcaklarındanda suphem var kafamda karısık

Valla inanın aynı sekılde ler bazen benı dusundukerını sanıyorum ilk esımden cok cektım Bı benı satmadıgı kaldı afedersiniz yine aynısı olursa ıyı tanı diyorlar anca ince bilezik takcaklarındanda suphem var kafamda karısık
Bu arada aramızda iki ev var ama annem kendi evinde ben kirada oturuyorum

Bugun yaptigim yorumlara hep ben olsam diye basliyorum galina ama .Ben olsam evlenirdim. 3 tane cocugum var karar bnm. Hayat benm
Takmıslar Bı bosanalı3 9 ay oldu ne acelen var bilmem ne karsımdakı insan 1 evin Bı oglu hıc evlenmemıs ilk gunde niyeti evlılıkte hala aynı surekli 2 gundur tartısıyoruz oda haklı kac yasına gelsin hep millet ne der diye yasıyosun diyor ev hazır ben sana asla cocuklarını bırakta demedim nikah yapalım ne istersen yine olur neyı bekliyoruz diyor bu arada benm cocuklarımın yasaları. 1.5 3 ve 5

Hiç kimseye takılmayın. Hayat sizin güzel düşünün,güzel kararlar verin. Eğer ki sizi gerçekten sevdiğini hissediyorsanız evlenin.
Ev, altın felan hikaye...
Karsısına gecıp konusmaya calıstıgımda hemen aglıyo dıger kardeslerımı arıyo ama kimse ekmegı suyun varmı diye bana sormuyo ne halt yersen ye dıyo ilk esımede baskı yaptıgın ıcın guvenıp kacmıstım zaten

Mutlu olacağınıza inanıyorsanız küçük hesaplara girmeyin ailenizinde bu denli hesaplar yapmasına izin vermeyin yoksa ilişki yorucu bir hal alır bence. Önemli olan size ve çocuklarınıza olan tavrı.

Evlenin şartlarınızı ve hayatınızı düzene koyun anne sözü baba sözü dinlemeniz gereken zamanları geçmiş 3 çocuğun sorumluluğu nu tek başına almış durumdasınız aklın yolu bir

Kızlar ikilemde kaldım yeni uyeyım cunku etrafımda 1 tane mantıklı yorum yapıcam biri yok 7 yıl evli kaldım 3 tane cocugum var evlılıgım ıyı gitmedi cocuklar ıcın bile aynı evde tahamul um kalmadı 2 yıl bu sekılde yasadık tan sonra 9 ay once bosandık ailemden maddi anlamda Bı destek yok maalesef calısıyorum Bı yandan anneyim zorlanıyorum evlenmeye karar verdim cok ıyı tanıdıgım biriydi hıc evlenmemıs ailesinin bana yaklasımıda her zaman guzel oldu anneme daha onceden zaten arkadas olarak tanıstıgımızı ve cocuklarım ıcınde ıyı olcagını evlenmek ıstedıgımı soyledıgımde ustune ev alsın altın esya en iyisi olcak VS dıyıp surekli konusuyo lar ama bu surece ben 3 cocuguma bakıcı tutuyorum herkes anca konusuyo bende gerke ten yoruldum dıger tarafta surekli ıstedıgın olsun diyorsun ama hepsi Bı anda olmuyo ben hemen evlenmek istiyorum seni seviyorum ama maddi yonden borclanmakta ıstemıyorum diyor evlenmekte acele etmesini sordugu da benı sevdıgımı eski esim beni surekli rahatsız ve tehdit ediyor ki haklı aklım sende kalıyor diyor napmalıyım
Mal mülk bunların hepsi önemsiz...beni düşündüren daha önce hiç evlilik yapmamış olması..çünkü sizinle beraber üç çocuğunuzu da sahiplenecek..çocuklarınız için iyi bir baba modeli olacağı kanaatindeyseniz tabiki evlenin..ama öncelik çocuklar..hayırlısı olur insallah

Mal mülk bunların hepsi önemsiz...beni düşündüren daha önce hiç evlilik yapmamış olması..çünkü sizinle beraber üç çocuğunuzu da sahiplenecek..çocuklarınız için iyi bir baba modeli olacağı kanaatindeyseniz tabiki evlenin..ama öncelik çocuklar..hayırlısı olur insallah
Cocuk konusunda ondan suan eminim dedıgım gbı daha oncede de tanıdıgımda ıcın cok baskın Bı karakter onun bu kadar sevmesi bile milleti sasırtmıs durumda sıkıntı ben ailemin karsısında konusamıyorum hadi konustum naparsan yap diyecekler ailemi arkamda Bı anda nasıl bırakıcam ki bende anneyim sonucta hep boyle dusunuyorum olan bana oluyo cevrem de konusabılcegım Bı arkadasım bile yok ınanın

Evlenin şartlarınızı ve hayatınızı düzene koyun anne sözü baba sözü dinlemeniz gereken zamanları geçmiş 3 çocuğun sorumluluğu nu tek başına almış durumdasınız aklın yolu bir
Erken mı peki sizce cevremdekılerın soyledıgın bu inanın benı utandıran tek sey aılesı bana o kadar guzel yaklasıyokı hıcbı zaman tek kelime etmediler bu hayatı siz yasıycaksınız dediler hep milletin ne dedıgı bızım ıcın onemlı degıl dediler bakıyorum erkek arkadasım ayagı tasa ttakılcakmı diye ayagıma bakıyo benı dogurana ve kardeslerıme bakıyorum inanın hep cıkar pesınde ler oda hersey guzellık le olsun derken bunları sonucta konusunca daha cok kızıyo ben uzuluyorum diye sevrmse 3 kucuk cocukla evlenmek istemezdi herhalde ilk gunde niyeti evlılıkte hala ama artık oda bunalmıs durumda ailemden dolayı olursa olur olmazsa olmaz ev orda akıl alacak yası gectık gercekten aile kuralım diyorsan kimseye sormadan nikah kıyalım cocukları alalım gidelim evimiz hazır dıyo anca aglayıp duruyorum salak gbı bende

Cocuk konusunda ondan suan eminim dedıgım gbı daha oncede de tanıdıgımda ıcın cok baskın Bı karakter onun bu kadar sevmesi bile milleti sasırtmıs durumda sıkıntı ben ailemin karsısında konusamıyorum hadi konustum naparsan yap diyecekler ailemi arkamda Bı anda nasıl bırakıcam ki bende anneyim sonucta hep boyle dusunuyorum olan bana oluyo cevrem de konusabılcegım Bı arkadasım bile yok ınanın
Tamam siz eminseniz konuşursunuz ailenizle sonuçta yetişkin bir hanimsiniz kötü birşey de yapmıyorsunuz evleniyorsunuz...arkanızda birakamassiniz zaten istesenizde aileniz o sizin...belli bir zaman geçer onlarda alışacaktir vermiş olduğunuz karara

Takmıslar Bı bosanalı3 9 ay oldu ne acelen var bilmem ne karsımdakı insan 1 evin Bı oglu hıc evlenmemıs ilk gunde niyeti evlılıkte hala aynı surekli 2 gundur tartısıyoruz oda haklı kac yasına gelsin hep millet ne der diye yasıyosun diyor ev hazır ben sana asla cocuklarını bırakta demedim nikah yapalım ne istersen yine olur neyı bekliyoruz diyor bu arada benm cocuklarımın yasaları. 1.5 3 ve 5
Oyy cok kucukler. Bosverin ya. Ben burda okuduklarimdan da yasadigim hayattan tecrubelerim de , siz sadece kendi kararlarinizi verin. Ben. 35 yasindayim ,. Kendi aklimi dinlemekte geciktigimi dusunuyorum. Bosverin baskalarini. İstersem bosandigim gun evlenirim kime ne. Ama bisi dicem, 2 sene evlenemez kurali gibi bisi vardi. Arkadasim bosandiginda 2 sene evlenememisti hukuki olarak o yok mu ?

Oyy cok kucukler. Bosverin ya. Ben burda okuduklarimdan da yasadigim hayattan tecrubelerim de , siz sadece kendi kararlarinizi verin. Ben. 35 yasindayim ,. Kendi aklimi dinlemekte geciktigimi dusunuyorum. Bosverin baskalarini. İstersem bosandigim gun evlenirim kime ne. Ama bisi dicem, 2 sene evlenemez kurali gibi bisi vardi. Arkadasim bosandiginda 2 sene evlenememisti hukuki olarak o yok mu ?
300 gun evet tuplerı baglı oldugu ıcın hamıle kalma ihtimalim yok doktor raporu ve dılekceyle halledılıyo onlar nedense cocukların yasalarını umursamıyorlar tek basıma calısıp cocuklarıma birikim yapmam lazımmıs

X