Doğuma Hazırlık ikinci bebeklerini bekleyen anneler...ikincinin cinsiyeti ne???

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Azize45

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
13.770
13
merhaba arkadaşlar.ikinci bebeklerine hamile olan anneler...ilk çocuğunuzun cinsiyeti nedir?ikincisi ne olacak gelin beraber paylaşalım....benimde bir oğulum var ve ikincinin cinsiyeti ne olacak diye heyecanla bekliyorum.(öncelikle sağlıklı olması önemli tabi).:Saruboceq:

hadi ben başlatayım...
üç yaşında bi kızım var.16 haftalık hamileyim buda erkek olacak kısmetse...

benimde 2,5 yaşında bir oğlum var ve 16 haftalık hamileyim cinsiyetini bilemiyoruz göstermedi ama herkes kıza benziyor diyor. internettede testler yapıyorum kız çıkıyor artık ne kadar doğrudur bilmem sırnaşık şey

azize iki topik açmkışsın konuları ayn.bende aynı topige iki kez yazdım sanıyorum neden tekrar açtın ordada yazılıyodu..

negüzel allah tamamına erdirsin canım.benim merak ettiğim ikinci çocuğun aynımı yoksa farklımı olduğuydu.o yüzden böyle bir başlık açtım.diğeri ikinci hamilelik üzerine annelerin nasıl hissettiğiydi...benneyaptımki
hadi ben başlatayım...
üç yaşında bi kızım var.16 haftalık hamileyim buda erkek olacak kısmetse...

benim 2 yaş 6 aylık kızım var 9 haftalik hamileyim cinsiyeti daha belli degil.Ogrenince yazarim.Saglikli,ugurlu,rahat bir hamilelik dilerim hepimize.ınşallah bebegimizi alirizi kucamia saglikla.

X