İkinci çocuk şoku

Gece memeden nasıl kestiniz yaa ben denedim ama başaramadım😢
Tabii ki ağladı , ama anne kararlı olursa çocuk kabulleniyor bence. İş siz de bitiyor.
artık kimisi meme bitmiş der, kimisi süt yok der kimisi uf der bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ ben uf oldu meme diyip bant yapıştırdım doğru yanlış bilmiyorum ama işe yaradı 🙂 krize girdi ama alıp kucağıma sakinleştirdim.3.gece kabullendi 🧿

Korkunu tedirginliğini çoook iyi anlıyorum ama ikiz bebeklerin olduğunu düşün. O daha zor olacaktı ama şimdi en azndan bebeğin doğana kadar diğerinin az çok derdini anlayabileceğin bir döneme gireceğini düşün.
Ve ilerde çekeceeğin sıkıntıyı şimdiden çekip aradan çıkaracağını.
İnşallah çoook uslu seni asla zorlamayan birr minnoş doğar ve kimseye ihtiyç duymadan atlatrsn bu süreci.
En önemlisi de dert ettikçe üstüne Allah korusun kötü enerjiyi çekeceğini unutma. Pozitif ol ve şuan tek düşüncen sağlıklı bir bebiş doğurmak üzerine dua etmek olsn 😍😍
İkiz bebek annesi olarak bizi gömdüğün için teşekkür ederim 😅😅😅😅 üstelik covid olmuş ikiz annesi hayatımda hiçbir döneminde böyle çaresizlik yaşamadım 🥴

Tabii ki ağladı , ama anne kararlı olursa çocuk kabulleniyor bence. İş siz de bitiyor.
artık kimisi meme bitmiş der, kimisi süt yok der kimisi uf der bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ ben uf oldu meme diyip bant yapıştırdım doğru yanlış bilmiyorum ama işe yaradı 🙂 krize girdi ama alıp kucağıma sakinleştirdim.3.gece kabullendi 🧿
Ben emzirmeyi bırakmak istemiyorum gece emzirmesini bırakmak istiyorum

X