İkinci kez anne olmak isteyenler :)

qiza

minik prensim'canımmm
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2011
1.076
238
Merhaba kizlar.ikinci kez anne olmak istiyorum.tekrar melek isteyen anneleri topigime beklerim :)

Ben varım:) 4 aydır korunmuyoruz. Pzt doktora gittim. Hormon tahlilleri yapıldı. Adetim bitince smear ve muayene için tekrar çagırdı. Sen kaç aydır istyrsun?

Ben varimm bes aydirr bekliomm bakalimm bu aydaa adet olcakmiyim yoksa gebe kalcakmiyi bende spril vardi bes ay once bi bucuk senedir spralle korunuoduk kaydini ogrennce cikartmislardi dahaa taktiramadim korunmadikdaa simdiee cocuk istioss bakalimmm nasip kismett gecen ayyy gebelik supesi oldu bende kasiklarim binaydr nerdeyse hep agriddi belimm falann acillere gittm kanda idrarda bise cikmadi altdan bakildi bise cikmadi kadin doguma gittm temz cikti prolaktinime falan baktirdimdaa ama bu ayy ilk defaa basima geldi adetim besgun surdu ikingn geldi sonra az az koyu renkte kahve gibi geldi besincidide hic gelmedi ustune gormemi nedir bilemedim daha ince basima hic bole bise gelmemisti hep 7 gn surerdi benim adetimi beklicess bakalimm 2 ekim adet gnm

Merhabalar benimde 3.3 kızım var bizde bir kardeş düşünüyoruz.bir kimyasal bir kurtjım oldu.6 ay korunduk şimdi 4.ay denememizi gerçekleşecek.hayırlısı artık..

benimde 3.5 yasinda oglum var kismetse ben de istiyorum bebis en kisa zamanda gelsinler
Merhaba kızlar bende varım ilk vocugum 8 yaşına geldi ikinciyi hic düsünmüyorduk korunduk bu sene kızımız fazlasıyla kardeş isteyince bizde olsun dedik 9 aydır korunmuyoruz olmadı 31 yaşındayım bu arada..sizler kaç yaşındasınız

Ben ikinci bebegime hamileyim daha bu ay hamile kaldim çok şükür ilk denememizde oldu
Hayırlı olsun bebeğin..saglikla almak nasip olsun.ne kadar sürede hamile kaldın...hep direk hamile kaldım.bunda 3 ay denedik olmadik tuhaf durumdayim.ama tek dileğim geç olsun güç olmasın sağlıkla gelsin.

Ben varım:) 4 aydır korunmuyoruz. Pzt doktora gittim. Hormon tahlilleri yapıldı. Adetim bitince smear ve muayene için tekrar çagırdı. Sen kaç aydır istyrsun?
Benimde 5 yasinda oglum var.10 ay once bos bi gebelik yasadim.3 aydir dusunuyoruz.suan beklemedeyim guzel haberler alirim insallah :))

Merhaba kızlar bende varım ilk vocugum 8 yaşına geldi ikinciyi hic düsünmüyorduk korunduk bu sene kızımız fazlasıyla kardeş isteyince bizde olsun dedik 9 aydır korunmuyoruz olmadı 31 yaşındayım bu arada..sizler kaç yaşındasınız
Bende 31 yasindayim.

Hayırlı olsun bebeğin..saglikla almak nasip olsun.ne kadar sürede hamile kaldın...hep direk hamile kaldım.bunda 3 ay denedik olmadik tuhaf durumdayim.ama tek dileğim geç olsun güç olmasın sağlıkla gelsin.

İlk bebeğim 3 buçuk sene olmadi bizi biraz bekletti fakat ikinci ilk denemede kaldi. Oğlum 3 yasinda. İkinci de yolda çok şükür :))

İlk bebeğim 3 buçuk sene olmadi bizi biraz bekletti fakat ikinci ilk denemede kaldi. Oğlum 3 yasinda. İkinci de yolda çok şükür :))
Masallah.sende tam tersi Hemen olunca sasirmissindr....Gelsin bakalım kardeş.benim kizimda sürekli neden bizim evimizde bebek yok.neden karnında bebek olmuyor diyor.evin küçük baskısı.

Geç olmadan bizde düşünüyoruz ama sonra 1 taneyla kalalım diyorum eşim istiyor ama ben kararsızım

29 gircem

Cnm sen eylul ayina hamile girmek isteyenler topigindensin bende ordayim tanidinmi :))ilk anne olmak isteyenlerin heyecanini ve beklentilerini gorunce yazmaya cekiniyodum.o yuzden bu topigi actim.daha rahat olur sohbetlerimiz diye dusundum.allahim isteyen herkese saglikli bebeler nasip etsin.

Geç olmadan bizde düşünüyoruz ama sonra 1 taneyla kalalım diyorum eşim istiyor ama ben kararsızım
Bende tek cocuk istiyordum.taki benim oglus 3yasina gelince doktora gidip bana kardes alalimmi diye israr etmeye basladi.o isteyince dusunduk bizde 3.ayda hamile kaldim ama bos gebelik oldu.10 ay oldu.simdi 3 aydir tekrar dusunuyoruz.gunum gecti bekliyorum ama 8 gun gecipte adet oldugum oldu.o yuzden bi 10 gun bekliycem.insallah guzel haberler alirim.

Masallah.sende tam tersi Hemen olunca sasirmissindr....Gelsin bakalım kardeş.benim kizimda sürekli neden bizim evimizde bebek yok.neden karnında bebek olmuyor diyor.evin küçük baskısı.

Şasırmam mi ben hemen olur sanmiyordum biraz zaman alir diye düşünüyordum. Benim oğlan da kız olsun anne kız adıda kız olsun diyor içine mi doğuyor nedir :))))

X