İkinci kez aynı şeyleri yaşamak istemiyorum lütfen bakarmisiniz🙏

Ygttt

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2021
445
247
29
Ben Mart ayında boş gebelik yaşadım kürtaj ile sonuçlandı doktor üç ay ara ver dedi bu iki aydir tekrar bebek istiyorduk bu ay yumurtlama günümü değerlendirdik adete 6 gün kala erken gebelik testi yaptım negetifti 4 gün kala tekrar yaptım yine negatif iki günüm gecikince normal kaset test yaptım net bir şekilde pozitifi gördüm o gece acilde kan verdim değerim 268 çıktı ama hemen doktora gitmek istemiyorum korkularım var ya tekrar boş gebelik olursa diye en azından adet tarihine göre 6 haftalık olana kadar kese veya kalp atışı görürüz diye erken gitmek istemiyorum ama şu an adet olacakmisim gibi bacak agrilarim var boş gebelik yaşadığında da böyle olmuştu bu durumu yaşayan yada akıl verecek olan varmı lutfenn

Tebrikler🥰
Kendinizi strese sokmayın. Bir kere yaşadınız diye hep olacak diye bir şey yok.
268 değerini gördükten 2 gün sonra tekrar ettiniz mi? Kimyasal gebelik ya da dış gebelik ihtimalini elemek için 2 gün arayla aynı laboratuvarda test yaptırabilirsiniz. 2 kat artış görürseniz sorun yoktur inşallah.
Sağlıkla devam etsin🙏🏼

Tebrikler🥰
Kendinizi strese sokmayın. Bir kere yaşadınız diye hep olacak diye bir şey yok.
268 değerini gördükten 2 gün sonra tekrar ettiniz mi? Kimyasal gebelik ya da dış gebelik ihtimalini elemek için 2 gün arayla aynı laboratuvarda test yaptırabilirsiniz. 2 kat artış görürseniz sorun yoktur inşallah.
Sağlıkla devam etsin
Teşekkürler 😍hayır acilde yaptığım testten sonra yapmadım hiç daha önce her seferinde gidip keseyi kalp atışını duymadigim için pazartesi günü gidip hepsini bir gormek istiyorum ama diğer seferki gibi bacak ağrım o kadar çok ki stres yapmamak elimde degil

Teşekkürler 😍hayır acilde yaptığım testten sonra yapmadım hiç daha önce her seferinde gidip keseyi kalp atışını duymadigim için pazartesi günü gidip hepsini bir gormek istiyorum ama diğer seferki gibi bacak ağrım o kadar çok ki stres yapmamak elimde degil
Kaç gün geçti 268 değerinin üzerine? Eğer yakın bir tarihse Pazartesi erken olabilir. Benim doktorum 6000 den sonra kese için gelmemi söylemişti ve vajinal anca göründü.
Bacak ağrısı çoksa bence de ihmal etmeyin gidin yine de.

Kaç gün geçti 268 değerinin üzerine? Eğer yakın bir tarihse Pazartesi erken olabilir. Benim doktorum 6000 den sonra kese için gelmemi söylemişti ve vajinal anca göründü.
Bacak ağrısı çoksa bence de ihmal etmeyin gidin yine de.
Salı günü yaptım pazartesi gitmeyi düşünüyorum bugün adet günümun 4. Günü eğer yarında böyle devam ederse giderim

X