İkinci yüzünü gördüm. Hangisine inanıyım yardım edin lütfen!!.

Tamam beklemeyeyim ama bana niye öyle davranıyor ki bulusalım işte beraber kalalım falan izin al diyor ieskiden olsa bırakırdı beni yapmadıgı şey değil sonucta kafamı karıştırdı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bunu nedenini açıkladım ama yine de sebebini bilmek istiyorsan konuş onunla.
Hakkın var buna.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eglenceli relax hayatı bırakıp sevgili olup sorumluluk yüklenmiyor beyefendi kendine kalsa. sende onu bekleme kendıne başka bi yol kur :KK31:

Daha önce tanıstırım mi diye sormustu ama ben utanırım diye cok olumlu bakmamıstım simdi tanıstır desem tanıstırır diye düsünüyorum konusurken gel bize annemle oturursunuz dediğide oldu çok

kıskanıyomuş paylaşamıyomuş deyince bende sen annesiyle tanışmak istedinde oda böyle bir bahane buldu diye anladım... insan sevdiginin annesiyle tanışmak istemez mi ben ben uça uça gitmiştim tanışmaya.... neyse siz böyle beklemeye devam edin onu ömrünüzden ömür gitsin sonra çok pişman olursunuz ama nafile biz ne desek boşşş... seviyosun malesef ki öyle bi anda silip koparıp atmak kolay degill...:KK14:

Eglenceli relax hayatı bırakıp sevgili olup sorumluluk yüklenmiyor beyefendi kendine kalsa. sende onu bekleme kendıne başka bi yol kur :KK31:

İşte bende bundan bıktım artık istediğim çok zor bişey değil ki deneyelim en azından o kadar ygrastım ettim

Hersey ortada degil mi sizce de? Yani bunu siz degil de, bir arkadasiniz yasamis olsaydi ne derdiniz? 4-5 yillik bir kopamama da emin olun aliskanliktir, size simdilik sevgi gibi geliyor. Bazi erkeklerin fitrati böyledir. Daha yeni evli olup esinin internette kizlarla yazismalarini yakalayan, cinsel hayatimiz cok iyi neden bunu yapiyor diye soran, bana "seni seviyorum" dedi, ailesiyle tanistirdi, bir kizla daha cikiyormus diyen neler neler duyuyoruz. Seninki de kendini belli etmis, güvenilir bir hava cizmiyor anlattiklarin. Kimse vazgecilmez degildir.

İşte bende bundan bıktım artık istediğim çok zor bişey değil ki deneyelim en azından o kadar ygrastım ettim

bosversene ya ne uğraşması ben 6 senelik ilişkimi bitirdim. hiçte bişey olmuyo taibki tamamen unutulmuyor ama acı denen bişi kalmıyoo :KK16:benimkisiyle simdi 2 sene oldu 3 e gidiyoruz :KK34:

Cevap vermez yada bahaneler bulucaktır.

Ee daha ne,neden kendini heba ediyorsun?
Ne söylersek söyleyelim vazgeçemeyeceksin..
Gerçekleri bilmene rağmen.
Düşündüm de öyle bi tweet atsa ilgilendiğim kişi ışık hızında soğurdum.
Bunlardan o kadar varki tweetimde hicbiri ciddiye alınacak tip değil.

Unutmayı cok denedim ama yapamadım oda benim eskisi gibi olmadıgımın farkında diğer kızlardan cok farklı oldugumuda görüyo söylüyo zaten banada işte malesef durum bu

sen yedekte bi kuşsun onun için eğlencesi bitince gelir sana.
ama sıkılınca aynı şeyleri senle evlense bile yapar. Emin ol ayrılmasan daha çok üzüleceksin herşeyde bi hayır vardır bırak gitsin zorlamaya gerek yok denenip yaşanmış şeylerdir bunlar dinlersen.:nazar:

Hersey ortada degil mi sizce de? Yani bunu siz degil de, bir arkadasiniz yasamis olsaydi ne derdiniz? 4-5 yillik bir kopamama da emin olun aliskanliktir, size simdilik sevgi gibi geliyor. Bazi erkeklerin fitrati böyledir. Daha yeni evli olup esinin internette kizlarla yazismalarini yakalayan, cinsel hayatimiz cok iyi neden bunu yapiyor diye soran, bana "seni seviyorum" dedi, ailesiyle tanistirdi, bir kizla daha cikiyormus diyen neler neler duyuyoruz. Seninki de kendini belli etmis, güvenilir bir hava cizmiyor anlattiklarin. Kimse vazgecilmez degildir.

Alıskanlık mı bilmiyorum ama hani gerçekten bırakmaya karar verdiğimde bile illa bişey çıkıyor olmuyo yapamıyorum. Mesela şimdi durup dururken aradı eskiden yapmazdı napıyosun diye aramış arkadaslarıylaymış falan hiç yapmıcagı şeyler eski halinden eser yok değişikliği farkedebiliyorum bunlar hep beni umutlandırıyor. Sonra hesabı düşünüyorum tuhaf oluyorum. Sizlerde haklısınız ama oldugum durum beni cidden karma karısık yapıyo düşünemiyorum. Telefonu acarken bile heyecanlanıyorum

Alıskanlık mı bilmiyorum ama hani gerçekten bırakmaya karar verdiğimde bile illa bişey çıkıyor olmuyo yapamıyorum. Mesela şimdi durup dururken aradı eskiden yapmazdı napıyosun diye aramış arkadaslarıylaymış falan hiç yapmıcagı şeyler eski halinden eser yok değişikliği farkedebiliyorum bunlar hep beni umutlandırıyor. Sonra hesabı düşünüyorum tuhaf oluyorum. Sizlerde haklısınız ama oldugum durum beni cidden karma karısık yapıyo düşünemiyorum. Telefonu acarken bile heyecanlanıyorum

Karari verecek olan yine sensin ama buna benzer bir hikaye basimdan gecti. Bir erkek gercekten asik olduysa, gercekten seviyorsa, aninda harekete gecer ve adim atar ve isi yürütür. Git gelleri bol olan bir adamdan hayir gelmez söyleyeyim, degisti sanirsin, sandiginla kalirsin. Aslinda seni heyecanlandiran sevgi degil, ask da degil, bir süredir ulasamadigin biri oldugu icin böyle hissediyorsun. Benzer duygulardan gecmis de cok kadin vardir. Ama karar senin tabiki. Ben senin yerinde olsam, hic bulasmaz, yeni bir insana yol verirdim. Ama madem devam ettin, aklindaki soru isaretleriyle devam et bakalim, sonu ne olacak. Diyelim ki evlendin, aylar sonra farkli bir e-mail hesabi oldugunu buldun, ya da facebook, ya da twitter, o zaman da üzülmemelisin ama. Oldugu gibi kabul edeceksen et adami, sinyallerini vermis. :KK34:

bir süre gorusme,
zaten boyle devam ederseniz pat diye onun hayatında biri olunca bitecek ilişki.
sen, o varken kimseyle flort edecegini sanmıyorum... dolayısıyla kıskanclıgı veya tuh kacırdık duygusu olmayacak.
madem öyle kendini özlet bakalım... o da bu surecte duygularını tartsın. eger sana kopamıyorum eski davranıslarım icin affet diyip gelmiyorsa zaten daha fazla uzatma bitir ve hic gorusme.

fakat tum bunları sevdigini soyledigin icin yazdım. fav/fenomen/o malum twitler... bu konularda yorum yapmıyorum ama bu tip seylerin gerceklik ile ilişkisinin zayıf oldugunu dusunsem de yine de yerinde olsam böyle bir ilişkinin içinde de yer almazdım.

Karari verecek olan yine sensin ama buna benzer bir hikaye basimdan gecti. Bir erkek gercekten asik olduysa, gercekten seviyorsa, aninda harekete gecer ve adim atar ve isi yürütür. Git gelleri bol olan bir adamdan hayir gelmez söyleyeyim, degisti sanirsin, sandiginla kalirsin. Aslinda seni heyecanlandiran sevgi degil, ask da degil, bir süredir ulasamadigin biri oldugu icin böyle hissediyorsun. Benzer duygulardan gecmis de cok kadin vardir. Ama karar senin tabiki. Ben senin yerinde olsam, hic bulasmaz, yeni bir insana yol verirdim. Ama madem devam ettin, aklindaki soru isaretleriyle devam et bakalim, sonu ne olacak. Diyelim ki evlendin, aylar sonra farkli bir e-mail hesabi oldugunu buldun, ya da facebook, ya da twitter, o zaman da üzülmemelisin ama. Oldugu gibi kabul edeceksen et adami, sinyallerini vermis. :KK34:

Başak burcu çok kararsız dengesiz sadece bende değil herşeyde öyle. Bi anda fikir değiltirebiliyo vazgeçebiliyo çokta rahat özgür. Bunları kabullendim zaten sadece tek istediğim adam akıllı yola getirmek pişman olmasını sağlayıp süründürmek ben onu bırakırsamda üzülüceğimi biliyorum. Yanımda dayanabilip destek alabilceğim kimsede yok o süreç içinde herkes kendisini düşünüyor cünkü kimse beni dinlemez ben üzülmüsüm aglamısım kimsenin umrunda değil ki o süreci atlamamam böyle oluncada ve onla böyle aramız iyiyken bi anda bozmus olucam pişman olmakta istemiyorum. Değerimi anlasın kaybetmek istemesin pişman olup gelmek istesin sürünerek istiyorım ama onun gibi rahat biri yapar mı bilmiyorum. En azından üzüldüğünü belli etse onada razıyım. Ama üzüldüğünüde belli etmiyo ki içinde yasıyo hep ne yasıyorsa

Son düzenleme:
siz çantada keklik
onun gönlü hovardalık peşinde açın ve net
karar size kalmış tabi ki

Adamın 2. yüzünü gördüm demişsiniz ama ilk yüzü de içler acısı zaten.
4-5 yılı bir insanın hayatından çalabilmek için ya gökyüzüne uzanan bir ego ya da sadist olmak lazım. Bir insan o kadar süre belirsizlikte bırakılır mı? Ne kadar aşağılık bir davranış.

Isin aslı şu ki, sonuç alınacak bir beklenti gibi görünmedi bana.
Yıllar geçecek siz bu adamın Karat vermesini (?) beklerken sizi gerçekten çok mutlu edecek insanlara Hayır diyeceksiniz. Günün birinde ki çok yakın bir tarih gibi görünmüyor karşınıza çıkıp bir başkasını sevdiğini söyleyecek. Hesap soracaksiniz elbette ama alacağınız cevap "ben ümit vermedim ki" olacak büyük ihtimalle.
Hayat sizin, karar sizin.

Unutmayı cok denedim ama yapamadım oda benim eskisi gibi olmadıgımın farkında diğer kızlardan cok farklı oldugumuda görüyo söylüyo zaten banada işte malesef durum bu

Bir erkek gercekten istese 1 hafta dayanamaz, 4-5 yil diyorsunuz...
Siz onun ego ilacisiniz, kendini iyi hissetmeye ihtiyaci oldugu zamanlarda hop gel bakiyim sen buraya, aksi durumda da, yani diger olasilik baska hatun durumunda da yapamiyorum, hadi kactim ben...
Bunu size yapmasina izin vermeyin, yok halasi ile tanistirdi, yok annesi ile tanistirmak icin teklif etti, yok yanima yakisirsin dedi, yok farklisin dedi...
Surekli size umut olacak bir nokta ariyorsunuz ama ortada ne var, sifir...
Ona verdiginiz 4-5 yiliniza yanin, su an mis gibi, dengeli baska bir iliskiniz olabilirdi, sizi "gercekten" seven ve onemseyen biri...
Asla sizi uzmek istemem, ama sadece gozunuzu acin diye boyle konusuyorum, bu iliski asla olmayacak, uzgunum...

Biraz sert olabilirim ama bence sizin artik bir seyleri gorme vaktiniz gelmis.
Seni yanimda gormek istiyorum ama vikvikvik ama bikbikbik diyen biri salliyordur ve yedekte tutuyordur.
Cunku gitse de gelse de o kiz senin bu kiz osman'in diyerek gezse de gelecegi bir kapi var.
Niye kendinize bu muameleyi reva goruyorsunuz?
Ay senelerdir kopamadik, aslinda o da bir seyler istiyor ama su var ama bu var yok efendim aliskanligi var vs. deyip baskasi yerine mazaret bulmak sadece omrumuzden bir 5 sene daha calar.
Kopamadik ama birlikte de olamadik gibi aski acizlestiren cumlelere karsiyim ben.
Bir erkek istiyorsa istedigi hanimin yaninda olur.
İki kere iki dorttur cunku.
Emeklerim heba olmasin diyorsunuz ama daha fazla emek harcamaktan baska bu iliski saydiginiz seyin hicbir getirisi olmaz.
Kiz konusunda hassasim diyorsunuz da goz gore gore beyefendi baskasindayken niye goz yumuyorsunuz?
Bu sizin degeriniz degil.
Silkelenin.
Maalesef artik tanistirmak bu gibi adamlarda ciddiyet ya da sevgi belirtisi degildir.
Benim arkadasimi sulalece tanistirdi sevgilisi.
Ama o arada bana evlenecek kiz bulun demeyi de ihmal etmemis.
Neyse. Hayirlisi..

Bu 4 sene içerisinde bırakıp baskasıyla cıktım bunuda yaptım. Hani elinde görmesin onu bırakabilceğimi anlasın diye. Bana göndermeli twitler atıyordu hep sevgilim varken. 1 ay boyunca . baskasıylada cıktım ama ayrıldıktan sonra yine konusmaya basladık. İstesem simdide bırakabilceğimi bilmeli. Üstelik olmucaksa bitirelimde dedim.

Bana eskiden eğer cıksak ne olursa olsun ihanet etmem asla ama olduda bişey yüzünden ayrıldık ben toparlanamam çok üzülürüm daha öncede hiç tadmamısım böyle bişiyi demişti. Cıkmadan ayrılıgı düsünüyosun bastan bitirmişsin dediğimde hayır anlatamıyorum derdimi yapıyodu.
Senelerdir bişeyler konustuk hiç kimseye anlatmadıklarını bana anlatır paylasır güvenir ama bi ilişki yaşayamadık en fazla kol kola yürüdük ne sarıldım nede öptüm bunca zamandır

Son düzenleme:
bir süre gorusme,
zaten boyle devam ederseniz pat diye onun hayatında biri olunca bitecek ilişki.
sen, o varken kimseyle flort edecegini sanmıyorum... dolayısıyla kıskanclıgı veya tuh kacırdık duygusu olmayacak.
madem öyle kendini özlet bakalım... o da bu surecte duygularını tartsın. eger sana kopamıyorum eski davranıslarım icin affet diyip gelmiyorsa zaten daha fazla uzatma bitir ve hic gorusme.

fakat tum bunları sevdigini soyledigin icin yazdım. fav/fenomen/o malum twitler... bu konularda yorum yapmıyorum ama bu tip seylerin gerceklik ile ilişkisinin zayıf oldugunu dusunsem de yine de yerinde olsam böyle bir ilişkinin içinde de yer almazdım.

bak bak herşeyi çözmüşte yardımlara koşmayada başlamış :KK53::KK16:

maşallah mutlu ol hep:nazar: hak veriyorum sana

X