ikiz anneleri hangi yöntemle doğurdunuz bilgi verir misiniz?

marbling817

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2016
487
372
merhaba kızlar ben 17 haftalık ikiz bebeklere hamileyim daha erken ama doğum biraz korkutuyor beni acaba siz hangi yöntem ile doğurdunuz ben epidural normal doğum istiyorum . bu doğumla alakalı bilginiz varsa paylaşır mısınız?
ayrıca kaç haftalık doğurdunuzzz

Merhaba. Bende ikizlere hamileyim. İlk gebelik ise ikizlerde normal doğum çok zor ve doktorlar tarafından önerilmiyor. Epidural ya da spinal sezaryen oluyor. Ama kendi doktorunla konuş o daha iyisini bilir. Doğum korkusu bende de var. Ama beneklerimize kavuşacağız o yüzden heyecan daha ağır basıyor.

Ikiz dogumlarda normal dogum yaptiran doktor hic duymadim. Riskli diyip hep sezeryana aliyorlar. Saglikla olsun insallah

Merhaba. Bende ikizlere hamileyim. İlk gebelik ise ikizlerde normal doğum çok zor ve doktorlar tarafından önerilmiyor. Epidural ya da spinal sezaryen oluyor. Ama kendi doktorunla konuş o daha iyisini bilir. Doğum korkusu bende de var. Ama beneklerimize kavuşacağız o yüzden heyecan daha ağır basıyor.
evet :) :)

Bu sorunun cevabi yok herhalde:) herkes sezeryam doguruyor. Ben birini okudum normal dogum yapmis hem de cok kolay olmus ama nerde okudum vs detaylari unuttum.

X