İkiz bebek arabaları hakkında yorumlar tavsiyeler öneriler

arkadaşlar bende kraftın tandem modelini aldım ve çok memnunum arka arkaya ama koltukları çıktığı için ben arkaarkaya olarak değil bebekleri karşılıklı koyduğum için sıkılıp birbirlerini tekmelemiyorlar aksine oynuyorlar.Ben arabalarıyla tramvaya bile tek başıma binebiliyorum asansöre falan sığabiliyor.ben tavsiye ederim

herkese selam,
ebebek ile ilgili bir ırsat sitesinde bir kampanya var. ikiz arabalrı da var bu kampanyada bebek arabası almayı düşünüyorsanız bakınderim. 20 tl ye 100 tl lik hediye çeki laıyorsunuz.
Groupon - Şehir Fırsatı Kampanya Bilgilendirmesi

bugün son...

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar ben henüz 3,5 aylık hamileyim ama araştırmaya başladım şimdiden.pier cardin i çokgörüyorum tek çocuk arabalarında,ikiz için var mıdır?bu arada aldığınız arabalardan memnuniyetiniz sürüyor mu?ben çocuklarıma işe başlayana kadar tek bakıcam,babamız pek evde olmuyor,mecburen tek başıma markete,hastaneye vs gidicem.sizce önlü arkalı alsam ne kadar kullanabilirim?

Arkadaslar merhaba oncelikle merdivenlerimizi silen bir ablamiz var ikiz bebekleri oldu fakat ikiz araba alacak durumu yok ben kendim oglumun kullanmadiklarini ve bebek gereclerini verdim ve instagram uzerinden bi suru kiyafet topladim fakat ikiz bebek arabasi bulamadim ilgilenen arkadaslarn bana donmesini rica ediyorum hepimiz anneyiz allah cocuklarimizi bize bagislasin ..

Su an 1 yasinda olan ikiz kizlarim icin Baby Max yanyana olan bebek arabalasi'ndan aldim..Agirligi fazla, manevrasi gayet iyi,ve bu bebek arabasi ile her yerden rahatca gecilemiyor..

merhaba cnm ben yanlızım o yüseden çocuklarımla çıkıyorum

ikiz arabası yanyana olandan aldık biz eni dar ,piyasada şuan dar enli olup en kullanışlı bu modelmiş

önlü arkalı rahat değil dediler ve çocukların piskolojisini bozuyor dediler....bizde almadık hem arabamız hafif hemde kullanışlı yatar oturur pozisyonları var ......benim evim 6 kat asansörüm yok düşün ben tek başıma indiriyorum aşağa .....gerçi eşim bi yere gideceğim zaman sabahdan işe giderken idiriyor merdiven korkuluğua kilitliyor bende saatim gelince çocuklarla tek başıma iniyorum.....aksamda ben kitliyorum eşim çıkarıyor

model bu 400 tl 10 taksitle aldım

Dar enli diye bahsettiğiniz model neydi acaba ? Url silinmiş

merhaba cnm ben yanlızım o yüseden çocuklarımla çıkıyorum

ikiz arabası yanyana olandan aldık biz eni dar ,piyasada şuan dar enli olup en kullanışlı bu modelmiş

önlü arkalı rahat değil dediler ve çocukların piskolojisini bozuyor dediler....bizde almadık hem arabamız hafif hemde kullanışlı yatar oturur pozisyonları var ......benim evim 6 kat asansörüm yok düşün ben tek başıma indiriyorum aşağa .....gerçi eşim bi yere gideceğim zaman sabahdan işe giderken idiriyor merdiven korkuluğua kilitliyor bende saatim gelince çocuklarla tek başıma iniyorum.....aksamda ben kitliyorum eşim çıkarıyor

model bu 400 tl 10 taksitle aldım
Merhaba

Ben tam olarak bebek arabası markası anlamadım ama nedir? iletir misiniz

Prego ibiza tavsiye ederim cok rahat ve kullanisli youtube da videosu var.izleyin derim..koltuklar cikiyor ve arabada kullaniyoruz simdilik oto koltuguna ihtiyaç duymadik biraz daha buyusunler..

Prego ibiza tavsiye ederim cok rahat ve kullanisli youtube da videosu var.izleyin derim..koltuklar cikiyor ve arabada kullaniyoruz simdilik oto koltuguna ihtiyaç duymadik biraz daha buyusunler..

Merhaba bizde bu arabayı araştırıyoruz fakat emin olamadık.. ilk doğdukları zamandan itibaren kullanılabiliyormu yada ayrı bir adaptör satın alıp anakucağı pusetleri kullanabilirmiyiz gövdesinde öğrenemedik bir türlü.. araba koltuğu olarak nasıl kullanıyorsunuz birde sanki bağlantıları yokmuş gibi gelmişti bana

Merhaba bizde bu arabayı araştırıyoruz fakat emin olamadık.. ilk doğdukları zamandan itibaren kullanılabiliyormu yada ayrı bir adaptör satın alıp anakucağı pusetleri kullanabilirmiyiz gövdesinde öğrenemedik bir türlü.. araba koltuğu olarak nasıl kullanıyorsunuz birde sanki bağlantıları yokmuş gibi gelmişti bana
Biz 2.ay aldik.o zamana kadar anakucagi kullandik. Ama sonra esim bile ikisini tasiyamaz oldu.ibizanin koltuklari emniyet kemerine baglanmiyor ama sehir icinde kisa süreli oto koltuğu gibi kullaniliyor.buyuduklerinde alacagiz ama anakucaginin işi bitti.

Babyhope İkiz Bebek Arabası P-738 Kırmızı Siyah
Babyhope İkiz Bebek Arabası yorumları.jpg

Babyhope P-L İkiz Puset Siyah Füme

ikiz_bebek_arabasi_tavsiyeleri_onerileri.jpg

KRAFT Pair İkiz Yan Yana Bebek Arabası Kırmızı

ikiz_bebek_arabalari_kraft.jpg

Ben bu konuda şöyle bir şey düşündüm, bilemiyorum mantikli mi? Tecrübeli ikiz anneleri daha iyi bilir..
Benim ilk cocugumdan çok güzel travel sistem bir bebek arabam var zaten. O bebek arabasını yine kullanıp ikinci bebeği de kanguruyla kendime bağlamayı düşünüyorum. İlk sekiz ayı böyle gecirirsek zaten bir de baston araba var. İkisi de ayrı ayrı öyle oturtabilirim. Yürümeye başladıklarında muhtemelen kullanmam oğlumda iki yaşına kadar kullanmadık bile.
Çok mu mantiksiz bir fikir? 😅

X