İkiz bebek arabaları hakkında yorumlar tavsiyeler öneriler

canbebek

canım oğullarım.........
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2008
806
3
50
arkadaşlar bebişlerinize nasıl bir bebek arabası almayı düşünüyorsunuz? önlü arkalımı? yanyana mı? hangi marka? tecrübeli arkadaşlarda fikir verirse çok yardımcı olurlar..... :uhm: ikiz bebek arabası tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bebişlerinize nasıl bir bebek arabası almayı düşünüyorsunuz? önlü arkalımı? yanyana mı? hangi marka? tecrübeli arkadaşlarda fikir verirse çok yardımcı olurlar..... :uhm:

tatlım benim 10 aylık ikizlerim var.. önce yanyana aldım.. ne asansöre nede kaldırımlara sığdıramadım.. birde bazen bebeklerden sadece biriyle çıkmam gerekebiliyor.. değiştirip iki ayrı araba aldım.. zaten her durumda yanımda birileri oluyor...birini anneme bırakıp biriyle çıkabiliyorum.. ancak dar bir araba bulursan yanyana ikili kullanışlı olabilir.. ben teklilerden memnunum ama yanında hep birileri olacaksa zaten bir süre sonra kullanamazsında benim bebeişler 10 aylık oldu yeni ama birbuçuk aydır yürüyolar... arabaya koyduğumda çığlıklar başlıyor inmek istiyolar seneye kullanamıycam

Ben arkali onlu aldim sirf ayni oto koltuklarini direk icine oturtup kullanmak icin sonrada normal sekilde kullanicaktim ama gordum ki arkadaki bebegin koltugu tam yatarken ondekinin boyle bir sansi yoktu ustelik biraz buyunce arkadaki ondekini tekmeleyip sacini cekmeye basladi.ilk arabamiz bu

buda buynce kullandigimiz sekli yandaki ikiz kizlarla alisveris merkezinde karsilastik onlarin arabasida pek hosmus dogrusu

Bunu biz almadik macleren marka tam yatabiliyor katlaninca az yer kapliyor bir tanidik vermisti maclerin eski bir modeli oldukca dar tavsiye ederim Turkye tatilinde kullandim ve pek cok yerden gectik rahatca bastan vermis olsaydi arkali onluyu almazdim cunku 0 yastan rahatca kullanilabilir.Sunu da belirteyim her iki arabamizinda agirli ayni pek hafif beklemeyin zaten 2 cocuk tasiyicak

bu arada yan yana olduklarinda kavga eksik olmuyor bazen ellerindekilerini cekistirip paylasamiyorlar.Tek olmayip 2 kisi basksaydim sanirim diger arkadaslar gibi 2 ayri alirdim sanirim.tecrubelerime dayanark soyluyorum ister onlu arkali ister yan yana hep kavga var.

merhaba cnm ben yanlızım o yüseden çocuklarımla çıkıyorum

ikiz arabası yanyana olandan aldık biz eni dar ,piyasada şuan dar enli olup en kullanışlı bu modelmiş

önlü arkalı rahat değil dediler ve çocukların piskolojisini bozuyor dediler....bizde almadık hem arabamız hafif hemde kullanışlı yatar oturur pozisyonları var ......benim evim 6 kat asansörüm yok düşün ben tek başıma indiriyorum aşağa .....gerçi eşim bi yere gideceğim zaman sabahdan işe giderken idiriyor merdiven korkuluğua kilitliyor bende saatim gelince çocuklarla tek başıma iniyorum.....aksamda ben kitliyorum eşim çıkarıyor

model bu 400 tl 10 taksitle aldım

ikiz bebek arabaları için ne yazık ki çok fazla alternatif olduğunu düşünmüyorum.Ben kullanışlılık ve görüntü açısından bir markayı tek geçerim.O da First wheels.Ama son zamanlarda eşimle ben ayrı ayrı bebek arabası alma konusunda yoğunlaştık.Çünkü ben zaten bebeklerle tek başıma dışarı çıkmayacağım.ıkiz pusetlerde ağırlık çok,yer kaplama, asansöre ve araba bagajına sığamama sorunları çok daha fazla.Pratik olmalı bebek arabası.

kıslar bende bu konuda çok düşündüm. yani bazen tek çıkacağım ne yapacağım ee ikiz bebk arabaları desen hantal heryere sığmıyor ,arkalı önlü istemiyorum. biirne haksızlık olacak diye. ve ensonunda baston araba denilenler var onlarda iki tane alamya karar verdim. ama onuda daha sora alacağızç bu kararımda şu etkili oldu hem hafif hem yer kaplamıyor. hemde bi aparatla birleştirilerek ikiz arabası haline gelebiliyor. bence bunuda bi düşünün. hem tek başınıza kullanabilirsiniz. hem ayırığ iki kişi kullanabilirsiniz.

kıslar bende bu konuda çok düşündüm. yani bazen tek çıkacağım ne yapacağım ee ikiz bebk arabaları desen hantal heryere sığmıyor ,arkalı önlü istemiyorum. biirne haksızlık olacak diye. ve ensonunda baston araba denilenler var onlarda iki tane alamya karar verdim. ama onuda daha sora alacağızç bu kararımda şu etkili oldu hem hafif hem yer kaplamıyor. hemde bi aparatla birleştirilerek ikiz arabası haline gelebiliyor. bence bunuda bi düşünün. hem tek başınıza kullanabilirsiniz. hem ayırığ iki kişi kullanabilirsiniz.

Çok doğru düşünmüşsün.Ayrıca arkada oturan bebek her zaman sorun çıkarıyormuş.Başka topiklerde okuyorum.Baston puset çok kullanışlı ama onun için bebeğin belli bir büyüklüğe ulaşması gerek.Ben bilmiyırdum bak.O pusetlerin birleştiğini.Nasıl bir şeymiş o?gördünmü sen o aparatı?

Allah nazardan saklasın bu kuzuları...Her gördüğümde olsada mıncıklasak diyorum.of o bacakları yerim ben.Çok yakışılılar çok...İnş.Benim oğulcuğumda bu kuzucuklara benzer..Ne şeker şey bunlar ya..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:41 kere maşallah......

Çok doğru düşünmüşsün.Ayrıca arkada oturan bebek her zaman sorun çıkarıyormuş.Başka topiklerde okuyorum.Baston puset çok kullanışlı ama onun için bebeğin belli bir büyüklüğe ulaşması gerek.Ben bilmiyırdum bak.O pusetlerin birleştiğini.Nasıl bir şeymiş o?gördünmü sen o aparatı?

canım bisikletçiler çarşısında öğrenmiştik bizde.aparatı görmedim o an almayı düşünmediğim için sadece güzel bi fikir olarak aklımda tuttum. ama çoğu ikiz annelerine o şekilde vriyolarmış. bu dediğim aslında rüzgar arkadaşımızında kullandığı macloran markada olan bi model. ve bu aparatta ondan esinlenerek yapılmış. en azından ordaki satıcılar öyle demişti..

bu arada ben arabayı kş çıkınca almayı düşünüyorum. çünkü o zmaana kadar zaten nereye gitsek arabayla gideriz küçük olacaklar yada yanımda hep biri olacaktır. araç koltuğu ile taşınır diye düşünüyorum..

benim bildigim kadariyla birlsetirici aparatlar sadece resimdeki baston seklindeki bebek arabalarina olyor en azinda burdaki bu sekilde

tanistigim bir ikiz annesi bu sekilde kullaniyordu oldukca rahat oldugunu soyledi ustelik birlestiriciyi her sekilde cikarmadan bebek arabsini acip kapatabiliyormus eger arastirmak icin bakmak isterseninz buirdaki adi STROLLER CONNECTORS

Turkiyedeki web sitesinde baktim ayni urun varmis ama inanilmaz olan fiyatlari burda 10 dolar olan urun en ucuz fiyati 60 milyon baston pusetler bile 20 dolara alabilirken Allah hepinizi yardimciniz olsun kizlar.

Allah nazardan saklasın bu kuzuları...Her gördüğümde olsada mıncıklasak diyorum.of o bacakları yerim ben.Çok yakışılılar çok...İnş.Benim oğulcuğumda bu kuzucuklara benzer..Ne şeker şey bunlar ya..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:41 kere maşallah......

cok saol canim tontis baclari son 1 hafatdir acik inceldi hastaydi kuzular.Bu arada bebeciklerin dogdugunda her anin tadini cikarmaya calis cok cabuk buyuorlar ol ilk 4 ay cok sirin gercekten.

Kiraz Bebe

arkadaşlar burada fırst wheels in ikiz bebek arabası var... kampanyada yapmış.... bende bu markayı çok beğeniyorum.... mavisini düşünüyorum.... bir bakıp bana fiikir verirmisiniz?... birde bunların ana kucaklarıda var.... onlardanda alıp ilk altı ay onlarımı kullansam acaba diyorum.... çokmu musriflik olur acaba? hıı birde kraftın jogger i ni beğenmiştim siz ne dersiniz?

Son düzenleme:
cok guzel bence................kullan valla ..............bu gunler belkı bı daha ele gecmıcek............sızın ıyıde üçüzlerın ışı zor ya...........üçüz arabası zor bulunuyo siparış verırız heralde

Kiraz Bebe

arkadaşlar burada fırst wheels in ikiz bebek arabası var... kampanyada yapmış.... bende bu markayı çok beğeniyorum.... mavisini düşünüyorum.... bir bakıp bana fiikir verirmisiniz?... birde bunların ana kucaklarıda var.... onlardanda alıp ilk altı ay onlarımı kullansam acaba diyorum.... çokmu musriflik olur acaba? hıı birde kraftın jogger i ni beğenmiştim siz ne dersiniz?

Canım kiraz bebedeki o markanın eski ürünleri.Sen o sitenin yurtdışındaki sitesine bak.Oradakiler çok güzel.Yurtdışından alabilme getirtebilme imkanın varsa oradan aldırt.Buradakiler eski model.,

Canım kiraz bebedeki o markanın eski ürünleri.Sen o sitenin yurtdışındaki sitesine bak.Oradakiler çok güzel.Yurtdışından alabilme getirtebilme imkanın varsa oradan aldırt.Buradakiler eski model.,

yurtdışından onu getirtmeye kalksam çok pahalıya gelir... yurtdışı ürünlerini inceledim... eski model olsa ne olurki.... mühim olan ebatalrı ve kullanışlılığı değilmi? sence kullanışlılık bakımından çok fark varmıdır arada acaba?

yurtdışından onu getirtmeye kalksam çok pahalıya gelir... yurtdışı ürünlerini inceledim... eski model olsa ne olurki.... mühim olan ebatalrı ve kullanışlılığı değilmi? sence kullanışlılık bakımından çok fark varmıdır arada acaba?

Senin getirecek bir tanıdığın varsa hiç pahalıya gelmez.Biliyorum ben onalrın fiyatlarını.Bak ben quinny puseti çok severim.Tek olsa ondan başka almazdım.O tarzları sevdiğim için bu markada çok hoşuma gitti.Ben onun yurtdışındaki modelinide gördüm.Kiraz babyden farklı onun fonksiyonları.Ama buradan da alsan gene en iyi model o bence..

X