ikiz bebek arabası arıyorum...

fpgz

1 BEDENDE 3 KALP... =)))
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2010
547
0
2. el ikiz bebek arabası aramaktayım!! varmı olan artık kullanmayan ve satmak isteyen??

2. el ikiz bebek arabası aramaktayım!! varmı olan artık kullanmayan ve satmak isteyen??
merhaba
bende satılık ilan koyacaktım bugun siteye ne tesadüf.
bizim arabamız mclaren twin trump 2012 yılında aldık.900 civarı aldığımızda fiyatı.
http://www................/ikiz-beb...-triumph-baston-bebek-arabasi-puset-2011.html
istanbul da ikamet etmekteyim.
araç da her hangi bir hata eksiklik kırılma dökülme yok.
ayrıca 2 adet mama sandalyesinide 2 ay içerisinde satacağım.tanesini 250 tl almıstık.
chicco çift kılıflı mama sandalyesi
http://www.e-bebek.com/chicco-polly-cift-kilifli-mama-sandalyesi_CHI-607906533
verdiğim linklerden inceleyin lütfen. 1 i mavi ağırlıklı diğeri pembe ağırlıklı sandalye kılıfları.

merhaba
bende satılık ilan koyacaktım bugun siteye ne tesadüf.
bizim arabamız mclaren twin trump 2012 yılında aldık.900 civarı aldığımızda fiyatı.
http://www................/ikiz-beb...-triumph-baston-bebek-arabasi-puset-2011.html
istanbul da ikamet etmekteyim.
araç da her hangi bir hata eksiklik kırılma dökülme yok.
ayrıca 2 adet mama sandalyesinide 2 ay içerisinde satacağım.tanesini 250 tl almıstık.
chicco çift kılıflı mama sandalyesi
http://www.e-bebek.com/chicco-polly-cift-kilifli-mama-sandalyesi_CHI-607906533
verdiğim linklerden inceleyin lütfen. 1 i mavi ağırlıklı diğeri pembe ağırlıklı sandalye kılıfları.

merhaba verdiğiniz ilk link açılmadı maalesef.. araba için fiyatı ne düşünüyorsunuz?

Bende açılıyor neden açılmadı ki??
Google a mclaren twin trump yaz koyu yeşil renk olan benimki 400 tl düşünüyorum

Bende açılıyor neden açılmadı ki??
Google a mclaren twin trump yaz koyu yeşil renk olan benimki 400 tl düşünüyorum

hmm teşekkür ederim ben daha uygun fiyatlı bişey bakmıştım :KK66:

Bende var sunny baby.3. Bebeğim oldu yeni bende ona araba bakiyorum düşünürsen bi kaç güne resmini koyarim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende var sunny baby.3. Bebeğim oldu yeni bende ona araba bakiyorum düşünürsen bi kaç güne resmini koyarim

evet bulamadım hala bekliyorum resimleri lütfen.. fiyatınıda söylerseniz sevinirim.. bide hangi şehirdesini,z??

evet bulamadım hala bekliyorum resimleri lütfen.. fiyatınıda söylerseniz sevinirim.. bide hangi şehirdesini,z??

Yarin ancak koyabilirim antalya Dayim ben 100 lira olur ben de tekli araba alicam zaten

Yarin ancak koyabilirim antalya Dayim ben 100 lira olur ben de tekli araba alicam zaten

peki foto bekliyorum.. sağlam durumda deilmi arabanız? ben istanbuldayım gelip görme şansımda yok maalesef..

Araba sağlam ben yeni doğum yaptim rahatsizim halen ondan foto olayi uzadi 3 .çocuğuma tekli olması gerekiyor arabanın yoksa arabada sorun yok

Fotolari ekliyorum

Eklentiler

• $1398111131761.jpg
    $1398111131761.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 133
  • $1398111155552.jpg
    $1398111155552.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 123
  • $1398111172898.jpg
    $1398111172898.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 129

benım ıkız bebek arabam var baby max marka kırmızı 200-250 tl arası satmayı duusnuyorum ılgılenırsenız msh bolumunden ulasabılırısnız

Fotolari ekliyorum

merhaba bebek arabınızı gördüm fiyat olarak ne düşünüyosunuz??
benım ıkız bebek arabam var baby max marka kırmızı 200-250 tl arası satmayı duusnuyorum ılgılenırsenız msh bolumunden ulasabılırısnız

resim atabilirmisiniz acaba özelden msj atamadım size.. nerede oturuyosunuz

Araba satilmistir ilginize tesekkurler

ikiz anneleriii yokmu ikiz bebek arabası olupta satmak isteyen??

Canım neden özellikle ikiz arabası dusunuyorsun ki. Alan herkes cok pişman. 2 tanidigimin da ikizleri vardi ikisi de ikiz arabasını kullanamayip tekrar tekli araba aldılar. Hem ağır hem kullanmasi çok zor. Ben de şuan ikizlerime hamileyim kesinlikle ikiz arabasi düşünmüyorum.

Canım neden özellikle ikiz arabası dusunuyorsun ki. Alan herkes cok pişman. 2 tanidigimin da ikizleri vardi ikisi de ikiz arabasını kullanamayip tekrar tekli araba aldılar. Hem ağır hem kullanmasi çok zor. Ben de şuan ikizlerime hamileyim kesinlikle ikiz arabasi düşünmüyorum.

cnm tek tek arabaları var zaten bende ikiz arabası istemiyodum hiç tek tek aldım. ama şimdi tek baıma çocuklarımla hiç bi yere gidemiyorum o yüzden bitane ikiz arabası istiyorum

cnm tek tek arabaları var zaten bende ikiz arabası istemiyodum hiç tek tek aldım. ama şimdi tek baıma çocuklarımla hiç bi yere gidemiyorum o yüzden bitane ikiz arabası istiyorum

Hmm anlıyorum canım. O acidan düşünürsek sen de haklısın tabi. Ama cok ağır oluyomus o yüzden sürmesi cok zor diyolar

Ben direk fotoları ekleyemedimtelden girdiğim icin. ama araba icin actığım konunun linkini attım. Bakarsanız..

X