ikiz gebelık ve ıdrar yolu ıltıhabı suphesiii

narsude

gel bebegım ömrüme gel...
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2010
1.533
11
ıı gunler kızlar 17+ 5 gunluk ıkız gebelıgım mevcut ıkı gundur vjınaya dogru kramp giriyo... bazen 5 dk bazen 10 dk suruyo özelılıkkle bugun baya yogundu. hiç gecmedı...dr aradım monurol dıye bı ılc verdı idrar enfeksıyonundan suphelendı. kulalandım yıne tamamen bı ıylesme olmadı bugun aradım gunde 4 kez piyeloseptly kullanmamı önerdi.. test fılanda istemedı suan dr gıtme sansım yok kanamam yok... önemlı bıseymıdır size danısmak ıstedım. bunu daha önce yasayan varmı aranızda :KK50::KK50::KK50:tesekkurler

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2430 gün geçti.

tubam

ikizlerim canlarmmmm
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2011
124
5
ıı gunler kızlar 17+ 5 gunluk ıkız gebelıgım mevcut ıkı gundur vjınaya dogru kramp giriyo... bazen 5 dk bazen 10 dk suruyo özelılıkkle bugun baya yogundu. hiç gecmedı...dr aradım monurol dıye bı ılc verdı idrar enfeksıyonundan suphelendı. kulalandım yıne tamamen bı ıylesme olmadı bugun aradım gunde 4 kez piyeloseptly kullanmamı önerdi.. test fılanda istemedı suan dr gıtme sansım yok kanamam yok... önemlı bıseymıdır size danısmak ıstedım. bunu daha önce yasayan varmı aranızda :KK50::KK50::KK50:tesekkurler

canım aynı şikayetler bendede vardı. artık agrı yanmaya cevirdi ve vajınam komple yandı dayanamdım gece acıle gıttık banada monurol verdı sonra geçti. kendı doktoruma soyledıgımde test yapmadan nasıl ilaç verebilir diye kızdı. ve bu hafta bakalım test yaptırcam bende. çunku keseye zararı varmış:KK53:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2377 gün geçti.