İkizler ne zaman belli olur

teşekur ederim kızlar dıleklerınız için !!! allah hepimize hayırlısın ile saglık ile nasıp etsın yavrularımızı ..
bende pek bulantılar olmuyor , sabah cok hafıf oluyor ve iştahsızlık var sadece ,başka belim ve goguslerim ağırmaktadır. sizlerin nasıl gecıyor ?

bulantim var canim ara ara ben burdayim diyor ve istahim hic yok
belim ve gögüs ek olrak kasik agrilarim var. sagima ve soluma yatamiyorum cok agri veriyor yatakda dönemiyorum o yüzden.

feyza cım ben de durum aynı sayılır sadece sag sola yavaş donuyorum eskıden agrılarım vardı fakat şuan fazla kalmadı , 17 şubat da kontrolum var onceden iki kese gorundu allahım inşaalah hayırlı ile bebeşlerim normal gelışmışler dıye haberını alırım . ha bırde akıntım var su gıbı ve bıraz kokulu sordugumda normaldır dedıler , ama her hisetıgımde korkuyorum kanama olacak dıye . hayırlı sı ıle inşaalah her şeyın ustesınden geleceğız .

selam arkadaslar ben asilma yoluyla hamile kaldim.Adetim 1 gün gecti doktora gittim hamileyim.Zaten evdede test yapmistim.Doktor ikiz belki dedi iki yumurta gördü.Zaten hap falanda kullandim ya cogul gebelik olma sansi yüksek demisti.Sonra 10 gün sonra tekrar gtiim birini gördü digeri yoktu alttan muayene tecekti esim izin vermedi hani digeri bozulduysa buda bozulmasin dedi.Ama tabiii ben biraz acikcasi tuhaf oldum erimis olabilirmi sizce.Doktorumda bi yorum yapamadi ??????su anda 7.haftamdayim

kızlarr ya sizlerin yazılarını okuyunca hemen sizinle paylaşmak istedim ya 15 ağustos regl günümde kan testi yaptırdım 127,6 çıktı. 23 ağustosta doktorum tekrar istedi o gün 2361 çıktı.. haftaya çarşamba kalp atışlarını duymaya gidicem doktora inşallah bilmiyorum içime ikiz doğuyor sizce normal mi kan değerlerim bana yüksek geldi de :26:

kızlarr ya sizlerin yazılarını okuyunca hemen sizinle paylaşmak istedim ya 15 ağustos regl günümde kan testi yaptırdım 127,6 çıktı. 23 ağustosta doktorum tekrar istedi o gün 2361 çıktı.. haftaya çarşamba kalp atışlarını duymaya gidicem doktora inşallah bilmiyorum içime ikiz doğuyor sizce normal mi kan değerlerim bana yüksek geldi de :26:

7+0 günlük iken kesin teşhisi koyabildiğini söylemişti doktorum. Gerçektende 7 haftalık iken hem keseleri net gördük, hem içindeki bebişlerimizi ve kalp atışlarını duyabilmiştik.

Benim bebism kalp atisi duyulmamisti 7 haftalik iken simdi 9+0iz gitmedik ikiz olmanihtimali belli olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim bebism kalp atisi duyulmamisti 7 haftalik iken simdi 9+0iz gitmedik ikiz olmanihtimali belli olur

Merhaba cnm bizde 9+0 gunluguz. benim 5. haftada cift yumurta ikizi oldugu goruldu. 6. haftada kalp atislari duyuldu.
Tek yumurta ikizi ne zaman brlli olur bilemem ama

Cift yumurta ne zaman belli oluyo yani

Haa 5 haftalikken belli oldu anladim

ben sabırsızlanıyorum artık 5 haftalıkmış doktora gittiğimde tedaviyle mi oldu dedi hayır normal dedim kesenin yanında birşey var ama emin olamadım dedi. doktora gideli 1 hafta oldu 15 gün sonra gel dedi ama duramıyom haykırasım geliyo bağırıp çağırasım geliyor.. sabırsızlıktan ölecem ama gidemiyom da doktora ufffffff :emir_bebek:

Yaaa ne kadar guzel bende istiyordum ikiz yaaa

6+3 günlük iken çift kese gördük 7 haftalıkken hem bebekleri hemde kalp atışlarını duyduk. Doktorum 7. haftada kesin belli olur demişti.

ben sabırsızlanıyorum artık 5 haftalıkmış doktora gittiğimde tedaviyle mi oldu dedi hayır normal dedim kesenin yanında birşey var ama emin olamadım dedi. doktora gideli 1 hafta oldu 15 gün sonra gel dedi ama duramıyom haykırasım geliyo bağırıp çağırasım geliyor.. sabırsızlıktan ölecem ama gidemiyom da doktora ufffffff :emir_bebek:

Bebişiniz ikiz miymiş :nazar:

X