İkizler ne zaman belli olur

rumeysam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
8
0
slm kızlar ikiz bebekler ne zaman belli olur yani ikizmi değilmi diye. 7 haftadayım.

bende 7ci haftam da belli olmustu.Ama esimde bende ikiz oldugunu daha 4 haftlikken anlamistik belirtileri cok yuksekti.Ve ailede hic ikiz yok vede tedavide olmamistim.Dokkotruma biz ikiz bekliyoruz dedik doktor cok sasidmisti dogru oldugunu gorunce.

canım kese görmeye gittiğin zaman belli oluyor zaten, 2 kese görüyorsun:emir_bebek::emir_bebek:
8.haftada öğrendik biz

benimkilerin 5 haftalıkken keselerini gördük 7. haftada kalpleri oluşmuştu :)) kesin olarak belli olmuştu ikiz olduğu :)))

benim 6 haftalık 5 günlükken belli olmuştu tek kese içinde olduğu için zor görünmüşlerdi

benim 9 haftalıkken belli oldu ve birde tek yumurta ikiziydi ve ikiside erkek isimleri demirkan atakan birde kızım var 2 yaşında a.s.:ecrin_bebek:

slm kızlar ikiz bebekler ne zaman belli olur yani ikizmi değilmi diye. 7 haftadayım.

slm benim 8.haftada belli oldu canım.Tek yumurta ikizi olduğu için kese göründüğünde görünmedi hemen..2.kontrolde belli oldu yani.23 ekimde doğum yaptım şu an 3 aylıklar ikiside erkek.

ben daha4+3 teyim bhcg değerim 2 günde 3 katına cıktı.sizin 5. haftanızda bhcg değeriniz kaçtı kızlarr?

Bende tek yumurta ikiziyim ve 5h+6 gunluk hamıleyım bugun kesenın capına baktı doktor 9.5 mm dedı tek yumurta ıkızı olabılır dedı sen hatırlıomusun o donemlerde kesenın capı kactı?sımdıden tesekkurler...

[Bende tek yumurta ikiziyim ve 5h+6 gunluk hamıleyım bugun kesenın capına baktı doktor 9.5 mm dedı tek yumurta ıkızı olabılır dedı sen hatırlıomusun o donemlerde kesenın capı kactı?sımdıden tesekkurler...

bende 7ci haftam da belli olmustu.Ama esimde bende ikiz oldugunu daha 4 haftlikken anlamistik belirtileri cok yuksekti.Ve ailede hic ikiz yok vede tedavide olmamistim.Dokkotruma biz ikiz bekliyoruz dedik doktor cok sasidmisti dogru oldugunu gorunce.

nasıl bir belirti vardı bende 5 haftlk hamıleym içime nedense ikiz doğuyor:)))

nasıl bir belirti vardı bende 5 haftlk hamıleym içime nedense ikiz doğuyor:)))

Ah kızlar, benim henüz hamile olup olmadığım bile belli değil ama ben hamile olduğumu hatta ikizlere hamile olduğumu hissediyorum... ??? :ecrin_bebek::emir_bebek:

canım yaa ınsallah hamılesındır ama en önemlisi ikiz olmaları degıl sağlıklı olsunlar yeter:))) benim 1 kızım var 12 yasında ama nedense benim içimdeki seste ikiz diyor

canım yaa ınsallah hamılesındır ama en önemlisi ikiz olmaları degıl sağlıklı olsunlar yeter:))) benim 1 kızım var 12 yasında ama nedense benim içimdeki seste ikiz diyor

Tabi ki mezimeciğim, ikiz olsun, tek olsun, kız olsun, erkek olsun hiç önemli değil. Öneli olan fiziksel ve zihinsel sağlığı yerinde, vatana millete ve ailesine hayırlı huzurlu ve mutlu bir evlat sahibi olmak...:Saruboceq: :nazar:

Senin kan testi sonuçların nasıl canım?? İlk haftalara göre yüksek buldu mu doktor??

Hakkımızda hayırlısı, sevgiler...

a.s.

Tabi ki mezimeciğim, ikiz olsun, tek olsun, kız olsun, erkek olsun hiç önemli değil. Öneli olan fiziksel ve zihinsel sağlığı yerinde, vatana millete ve ailesine hayırlı huzurlu ve mutlu bir evlat sahibi olmak...:Saruboceq: :nazar:

Senin kan testi sonuçların nasıl canım?? İlk haftalara göre yüksek buldu mu doktor??

Hakkımızda hayırlısı, sevgiler...

a.s.

tatlımm adetime 6 gün kala 6.77 iki gün sonra 36.37 cıktı normalde 2 kat artarmış ama dr seninki 5 kat artmıs dedı ve güldü bende şüphelendim...1 hafta sonra gidecem işte bakalım görünecekmi...

tatlımm adetime 6 gün kala 6.77 iki gün sonra 36.37 cıktı normalde 2 kat artarmış ama dr seninki 5 kat artmıs dedı ve güldü bende şüphelendim...1 hafta sonra gidecem işte bakalım görünecekmi...

Hımm, hadi hayırlısı bakalım... hihoyyyt
Sen tedavi mi oldun canım, yoksa kandiliğinden mi kaldın? 6 gün kala test yaptırmışsın da ordan aklıma geldi. 5 kat artması müthiş... Hadi hayırlısı...
Sanırım senin adete 4 gün kala 36 çıkmış, benim 1 gün kala 75 çıkmıştı. Yani 2 katına bile çıksa 2 günde, adete 2 gün kala 72 olacak, benimkinden birz fazla gibi, ama bilemiyorum tabi ki, kısmet. kaydirigubbakcemile2
Sağlıkla kucağına almanı dilerim... opuyorumnanaktan

X