İkizlerim melek oldu

Çok üzüldüm rabbim sabır versin çok zor ama hersey Allahtan inşallah bir daha olacaktır rabbim bu kez büyütmeyı nasip edecektir

Başınız sağolsun Rabbim yardımcınız olsun melekleriniz hep sizinle olucak annesi nedesem eksik kalıcak çok üzgünüm.Allahım hep sizinle olsun

Allahım razı olsun inşallah sana da tez zamanda nasip eder Rabbim.. kac yıllık evlisin tedavi denediniz mi?
Amin 3 yillik evli olucam mayista.Ocak ayinda düsuk yaptim.Kendinden olmasini beklicez olmazsa klomen tedavisine baslicaz.Klomen kullanmistim hamile kaldigimda fakat kalp atislari durdu iki defa dusuk yaptim toplamda:110:

İyi aksamlar arkadaslarim. Dunya imtihansiz olmazmis
İki olumsuz asilamanin ardindan tup bebek tedavim olumlu oldugunda dunyalar benim olmustu karnim buyudukce ikizlerim icin esyalar elbiseler herseyi almaya baslamistim hevesle. Kipirtilarini hissedincede daha da bi sukrediydm Rabbimr 26 haftaya geldigimde hayallerim yarim kalacagini dusunmemistim hic. sancim basladi ve hastaneye alindim iki hafta hastane imtihanindan sonra dogumum basladi ikizlerim kuveze alindi. Oglum bir ay sonra beyin kanamasindan melek oldu kizim buyuyordu iyidi ama oglumun melek olmasindan bir ay sonra o da kardeşini birakmadi.Takdiri ilahi. İmtihanim boyleymis ama icim yaniyi şükür halime yinede cok sukur yrni tedavi sureci baslcak ama hemen degil. Ben sizden dua istiyorum.icimin acisi dinmiyo evlat acisi ne zormus. Kalbim aciyor. Nerde bebek hamile gorsem aklima geliyor.bedenim ruhum yorgun.duayla kuzularimin resimleriyle uzerinden cikan o cennet kokulu giysilerieyle teselli ediyorum kendimi.
Rabbim herkesin kucagini doldursun.uzun oldu hakkinizi helal edin
basiniz sagolsun kalbim sizlayarak okudum yazdiklarinizi yasadigim acilar geldi aklima uc ay once ben de karnimda kaybettim kizimi cok cok zor acisi.fakat onlar en guzel yerde size ve onlara ds dua edecegim.isim verdiniz mi onlara?isim vermek gerekiyormus.

İyi aksamlar arkadaslarim. Dunya imtihansiz olmazmis
İki olumsuz asilamanin ardindan tup bebek tedavim olumlu oldugunda dunyalar benim olmustu karnim buyudukce ikizlerim icin esyalar elbiseler herseyi almaya baslamistim hevesle. Kipirtilarini hissedincede daha da bi sukrediydm Rabbimr 26 haftaya geldigimde hayallerim yarim kalacagini dusunmemistim hic. sancim basladi ve hastaneye alindim iki hafta hastane imtihanindan sonra dogumum basladi ikizlerim kuveze alindi. Oglum bir ay sonra beyin kanamasindan melek oldu kizim buyuyordu iyidi ama oglumun melek olmasindan bir ay sonra o da kardeşini birakmadi.Takdiri ilahi. İmtihanim boyleymis ama icim yaniyi şükür halime yinede cok sukur yrni tedavi sureci baslcak ama hemen degil. Ben sizden dua istiyorum.icimin acisi dinmiyo evlat acisi ne zormus. Kalbim aciyor. Nerde bebek hamile gorsem aklima geliyor.bedenim ruhum yorgun.duayla kuzularimin resimleriyle uzerinden cikan o cennet kokulu giysilerieyle teselli ediyorum kendimi.
Rabbim herkesin kucagini doldursun.uzun oldu hakkinizi helal edin
çok üzüldüm.
Allah sabır versin canım.

Yüce Rabbim sabır versin evlat acısı çok zordur ama takdiri ilahi çok üzüldüm gerçekten.Melekleriniz sizi bekliyor olacaklar cennette bol bol dua edin Rabbim ferahlık huzur versin gönlünüze

kıyamam Allahım sabrını versin sana da . yenimi kaybettin ?amin ne güzel düşünceler içim rahatladı burda konusmak dertlesmek banaa cokk iyi geldi
Evet 7 gün oldu.banada İyi geliyor burası olmasa iyi olamazdım...sende daha iyi olucaksın inan bana..

Allah sabırlar versin :KK43: Başınız sağolsun :KK43: Ama şöyle düşünün: Allah çok seviyormuş, hemen yanına almış :KK43:

Geçen sene rahim ağzı yetmezliğinden
ben de oğlumu kaybettim
erken doğum yaparak..
Sizi çok iyi anlıyorum..

Rabbim bizlere sağlıklı evlatlar nasip etsin. .

Allah ''YA SABUR'' ismiyle sabırlar versin. Acınızı hafifletsin Rabb'im.

İnşaAllah en kısa sürede hayırla sonuçlanacak bir hamilelik yaşarsınız.

Yüce Allah hayırlı evlat(lar) nasip etsin inşaAllah sana ve isteyen herkese (amin)

Canım benim, daha yeni hamileydim ve bebeğimi kaybettim. Ben bile bunun acısını daha atlatamamışken seni düşünemiyorum bile. Hissetmek, doğurmak, görmek, koklamak. Bunların hepsi tarifsiz.Ben bunların hiçbirini henüz yaşamadım ilk gebeliğimdi. Yine bugün bunun üzüntüsü sarmışken burda gezinirken gördüm başlığını. Dediğim gibi,senin acın çok daha zor bir değil iki, hissettikten - görüp, dokunduktan sonra artı. O boşluk, eksiklik hissini anlıyorum. Allah sabır versin. Dayanması elbet çok zor lakin hepimiz bir şeylerle imtihan ediliyoruz. Allah sevdiği kullarını yanına alırmış. O saf masum melekler hem seni bekleyecek hemde seni koruyup kollayacak senin için dua edecek şahsen ben buna inanıyorum. Allah tekrardan yardımcın olsun. İyi bak kendine. Hayırlı geceler.

Canım benim, daha yeni hamileydim ve bebeğimi kaybettim. Ben bile bunun acısını daha atlatamamışken seni düşünemiyorum bile. Hissetmek, doğurmak, görmek, koklamak. Bunların hepsi tarifsiz.Ben bunların hiçbirini henüz yaşamadım ilk gebeliğimdi. Yine bugün bunun üzüntüsü sarmışken burda gezinirken gördüm başlığını. Dediğim gibi,senin acın çok daha zor bir değil iki, hissettikten - görüp, dokunduktan sonra artı. O boşluk, eksiklik hissini anlıyorum. Allah sabır versin. Dayanması elbet çok zor lakin hepimiz bir şeylerle imtihan ediliyoruz. Allah sevdiği kullarını yanına alırmış. O saf masum melekler hem seni bekleyecek hemde seni koruyup kollayacak senin için dua edecek şahsen ben buna inanıyorum. Allah tekrardan yardımcın olsun. İyi bak kendine. Hayırlı geceler.
Allahim sanadda sabir versin camm inan kolay degil hicbiri hic degil hem de Rabbim tez zamanda sana da nasio etsin senin neden erken oldu sebep neydi , .ah ahh bu dunya imtihansiz olmuyo. İcimin yangini bazen sönüyor sansam da alevleniveriyor hic umulmadik anda.

Basiniz sagolsun kardeşim rabbim yureginize inşirah ferahligi versin insallah...

X