İl değiştirip Kayınvalidesine yakın giden varmı?

xyzxyz

Sadece İmtihan....
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
1.404
590
Arkadaşlar ben İstanbulda oturuyorum.Eşim burda çalışıyor henüz çocuğumuz yok burda tedavi görüyorum.Yalnız bir konu hakkında dünden beri kafamda bi düşünce var.Şimdi burda 850 lira kira veriyoruz ve ben çalışıyorum.ben çalışmazsam ev geçinmez..eşimde diyor ki annemlerin memlekete gidelim.yakınlarında oluruz.evimiz ayrı olur,sende çalışmazsın dedi..oda 12 yaşından beri annesinden babasından ayrı yaşıyor.acaba dedim bende gitsem ne olur çalışmak istmiyorum.bir yandan da kayınvalidelere yakın olma fikri korkutuyor beni.bide İstanbul kızıyım yani orda bu kadar rahat olurmuyum bilemiyorum.kayınvalidemin bi zararı yok karışmaz herşeye..çağırmayınca gelmez bile.eşime şimdilik bu konudan bahsetmedim bahsetmem gerekirmi? o zaten sorgusuz sualsiz beni götürme taratftarı..iş hazır diyor..siz olsanız ne yapardınız?

dertsız basına dert alma derım.benım kayınvalıdede oyle gelmez laf carpıtmaz,vs vs ....okadar ıyı sanıyodum kı meğer içinde neler bırıkmış.demem okı bence hıçte duzenını bozma ınsanların ıçını bılemezsın bukadar uzaktan.aman arkadasım hıç gerek yok huzurunu bozma.

Arkadaşım bozma düzenini pişman olursun zamanla

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hemen hemen aynı şartlardayız ama ben emeklilikten önce düşünmüyorum memlekete dönmeyi :KK55:

İstanbul'dan başka bir şehre gelin geldim.Kaynanam diğerlerine göre kat kat iyidir.Fakat sana tavsiyem kendi annen gibisi yoktur.Kv yanına gidince illaki beklentileri olacak,sorumlulukların değişecek.Kal yerinde.Hele ki İstanbul'dan sonra her yer tatsız,tuzsuz.Büyük bir şehirde olmama rağmen durum böyle,ki sen anladığım kadarıyla küçük bir şehre gideceksin.İyi düşün karar ver.Allah hayırlı kararlar aldırsın inşallah.

İstanbul'u seve seve yaşayan bir insan başka yerde benim gibi mutsuz, tatsız, tuzsuz olur:KK14:
Tavsiye etmiyorum kesinlikle.
Hele kv ne yakın.. İşe gitseydim pestilim çıksaydı daha iyiydi dersin! :)
Anneciğine şimdi iki haftada bir gidiyorsun o zaman kaç ay göremezsin içine dert olur..
Ne kadar yakın yol desen de olmuyor gidilmiyor valla..

X