İlaçlama firması tavsiye ve yaşadığım sıkıntılar

Ada_beyza

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2021
2
0
42
İyi günler herkese. Size yaşadığım tahtakurusu macerami anlatacağım. Bir sabah kalktigimda ayak bileklerim ve sırtımda isirilmalar vardi. Çok kasiniyordum. Yaz ayı olduğu için sinektir diye düşündüm ve aldırış etmedim. Günlerden sonra bir gece tekrar vücudumda ısırıklar olmaya başladı Geçen yaz aylarında da böyle ısırıklar oluyordu ama bir iki güne geçiyordu. Derken internette araştırmaya başladım ve ilaçlama firmaları önüme çıktı. İlk çıkani hemen aradım tahtakurusu olduğunu ve 2 3 kere.ilaclamayla çok zor geçeceğini söylediler. Firma ile anlaştık ne olursa olsun kurtulmam gerekiyordu. İlk ilaçlama yapıldı ama sonraki günlerde tekrar isirildim. Hemen firmayı aradım tekrar ilaçlama için geleceklerini soylediler. İkinci ilaçlamanin orasını vermiştim ama gelen kişi hicbiryere bakmadan geçer abla diyerek 10 dakikada işini bitirip gitti. Firmayı arayıp söyledim ama gecistirdiler. Tabi sonraki günlerde isirilmalar devam etti artık psikolojim bozulmaya başladı arkadaşlarıma anlattım bir kişi önerdiler bir ilaclama da arkadaşımın tavsiye ettiği kişi yaptı bu arada ben sürekli ücret veriyorum ama haseratlardan kurtulamıyor um. Artık evimde gece yatmaya korkar olmuştum ve oturma odasında uyuyordum. Evde birtek beniisiriyorlardi ama çocuğumu ısıtacak diye çok korkuyordum. Ablamda bir yandan araştırma yapıyordu ve youtubede tahtakurusu ile ilgili çekim yapan bir firma buldu. Bende videoları izleyince hem firmayı aradım. Detaylıca bana konuları anlattılar ve önceki ilaclamalarda yapılan hataları söylediler. Hem randevu aldim fiyatları biraz daha yüksekti ama olsun yeterli ben bu illetten kurtulayım dedim iyikide cagarmisim. Eve geldiklerinde detaylı inceleme yaptılar ve bana yapmam gerekenleri söylediler. Ayrıca ilaçlama sonrası takip ediyorlar ve sorunumun bitip bitmediği i sordular. sorunum bitti memnunum diyince yorum rica ediyorlar.Gerçekten Allah razı olsun firma XX ilaçlama. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Gelen arkadaş kimya teknikeri olduğunu söyledi için daha da rahat etmişti. Umarım birdaha haşerelerle karşılaşmam çünkü görünce çok korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlikle pişmanlıksınız... iş ahlakından yoksun, prensipleri olmayan, çıkarları doğrultusunda her yolu mübah gören ilaçlama firması. 2 ayaklı haşaratsınız bu sebeple belediye de sizi ilaçlasa...

Son düzenleme:
X