Ilgi delisi olmakla suçlanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her olayda kendisine hak veren insanlar çok yorucu ya. Empatiden uzak insanlarla sohbet etmek bile istemiyorum.
Bir ev arkadaism vardı, 4 kişiyi aynı anda idare ederdi (hatta ikisi aynı eve çıkmıştı sonradan,bilmeden😱 Olaylar olaylar)
Aradan yıllar geçti,kız birine aşık oldu,sevgili oldular falan. Aldatıldı. Yeri göğü inletti 'bir insan nasıl hayatinda biri varken başkasıyla olabilir? Şerefsiz,haysiyetsiz. Bunu bana nasıl yapar' diye. Tepki dogru ama önce kendine bir bak yani:)
Ama ne hikmetse insanlar hep 'cok hakli' , hep 'en erdemli'.
Sizin olayda da. Hep siz haklısınız, hep en harika şeyler sizi bulmalı, hep siz en iyisini hak ediyorsunuz .
Pardon da , piremses tohumu musunuz? Bunca şey beklerken siz karsi tarafa ne veriyorsunuz?
Bence ilk olarak "her şeyin en iyisini ben hakediyorum" kafasından çıkın. Kendinizi iyisiyle kötüsüyle normal insan kategorisine bir alın. Eğer bunu basarirsaniz bence her şey yoluna girecektir.
Psikoloğunuzun teşhisi olmus, peki çözüm onerileri için neler dedi? Ödev falan verdi mi?

Yalniz kalirsin bu hikayenin sonunda hayatta en nefret ettiğim tanisip huyunu anlayip hayatimdan hizli ve sessizce cikardigim insan tipisiniz. Sorry ama bu bir gercek sıcak damaga yapisan baklavayla değer biciyorsunuz saka gibi gerçi eşimde salca almayi unutmustu bir keresinde sen beni kicinlami dinliyon beni ciddiye almiyonla bende bir afallamistim ahaha .degistirin kendinizi.

Farkına varmaniz iyi birsey ama birseyleri degistirin mesela sizde sıradan bir insansiniz hiç bir ozelliginiz fazla değil bu huylarinizdan başka .... insanlara tepeden bakarak sayginlik değil nefret bir sürü düşman kazanirsiniz

Yanlış tespitler bunlar . Paragrafın başından sonuna kadar başkasına yorum yapmışsınız. Alakası yok yazdıklarinizla hayatımın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X