ilgilenmiyor

bernaca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
175
2
30
meraba 7aylık bir beraberligim var..sorun şu sevgılım benımle artık hiç ilgilenmıyor öncelerden hersey ıyıydı gayet ilgiliydi..ama şu son 1aydır benle ilgisi cok azaldı hatta şu bi aydır ayrılmak bile istedi fakat ben istemedgm için ayrılmadık sorun ders sınav öss..o bu sene öss girecek ve hep ders çalışması lazım hepte çalışıyor fakat beımle ilgılenmıyor bı yandan ona hak verıyorum ama bı yandanda benımle böyle ilgılenmemesi benı cok uzuyor artık hiçkonuşamaz olduk

pekı canım sende ogrencısın sanırım
senın oss derdın var mı?
yoksa sen unıversıteye başladın mı?
şimdi bir yandan hak veriyorum master yapan biri olarak bazen derim iyi bir bölümde okumama rağmen keşke daha çok çalışsaydım diye
üniersite demek bundan sonraki hayatının büyük bir kısmını belirlemek demek, hayatın ona göre şekillenecek çevren, arkadaşların, işin...
ben şimdi ister istemez hak veriyorum sevgiline, ama seni de anlıyorum
bu yüzden eğer sana sınavı mazeret göstererek ayrılmak istedi ise orta yol bulmaya çalışın
ama tutupta başka sorunlar varsa onun aklında, ve ayrılıpa sebep üniversiteyi gösteriyorsa orada bir dur düşün derim

cocuk sorumluluk sahibi eger öss bahanesi gerçekse, sanırım dershaneye başladığı için derslere çalışmaya başladı. Senin dersin yok mu..aslına bakarsan zaten bu yaşta bu dönemde sevgililiğe karşıyım ama ders iş yoğunluk asla sepep olamaz ilgisizliğe. ilgilenmek isteyen zaman ayırır tabii senin bekledigin ilginin oranı fazlaysa bilemem..çocuk ayrılık lafını agzına almış zaten bir kere, belki de başka biri vardır dershane de ilgilendiği..malum o da bir erkek..sen kendini her türlü sona hazırla..

ben senin yerinde olsam hiçte peşinden koşmazdım.sen onun üzerine gittikçe onun bi yeri kalkacak kaçan sen olmalıydın.

hayır ayrılmak ıstmesinin tek nedeni dersler ..senınle kendımle ilgılenemıyorum sneı uzuyorum dıo ama ben ayrılmk ıstemedim ben seneye girecem össye o bu sene ..artık eskısı gibi konusamıyoruz eskıden konuştgunmz 5te 1i anca..eskısı gıbı pek fazla guzel laflarda söylemıyo..bilmıyorum ki ne yapayım:KK43: ama ayrılmak ıstemıyorum

sevıyorum ama bıızm için en ıyısı bu demişti onun hedefleri var tıp okumak istıyor bu ilk girişi degil çok çalışmalı ..galiba onunlayken onsuzluga alışmalıyım

sende öss ye hazırlan bak seneye girecekmişsin,çocuk akıllı,aklını senle meşgul etmek istemiyo haklı olarak...

benim sevgilim de tus a hazırlanıyo ve eskiden konuştuğumuzun,görüştüğümüzün yarısı kadar anca görüşüyoruz..derslerin mi ben mi gibi bi seçenek sunmak aptalca olacağı için yetinmekten başka çare yok..sen de kendini oyalayacak bişiler bul..fazla gitme üstüne ki seni hedeflerini gerçekleştirmek için bi engel olarak görmesin. bence sen de şimdiden sıkı bi ders maratonuna başla..bakarsın o tıp a gider,sen de peşinden gidersin fena mı :)

benim sevgilim de tus a hazırlanıyo ve eskiden konuştuğumuzun,görüştüğümüzün yarısı kadar anca görüşüyoruz..derslerin mi ben mi gibi bi seçenek sunmak aptalca olacağı için yetinmekten başka çare yok..sen de kendini oyalayacak bişiler bul..fazla gitme üstüne ki seni hedeflerini gerçekleştirmek için bi engel olarak görmesin. bence sen de şimdiden sıkı bi ders maratonuna başla..bakarsın o tıp a gider,sen de peşinden gidersin fena mı :)

katılıyorum canım:nazar:

Realist bir sevgilin var demekki.. Kendini hayatın akışına kaptırmamış , hayatı kendi akışına göre ayarlamış...
Öss önemli, her türlü sınav önemli dahası. Sbs, Kpss, Tus, Ales, .. bilumum sınavların hepsi hayatımızı etkiliyor.. Aşk ve sevgi işleri bunlara hazırlanmayı etkiliyorsa ( negatif yönde ), ara vermekte hatta son vermekte fayda var... Sen de geleceğini düşünerek hareket etmeye çalış... 10 yıl sonra belki sevgilin hayatında olmayacak ( büyük ihtimalle), ama işin bir ömür boyu seninle olacak ...Bunları ölç tart yerimseniben

peki sen niye hala onunla ilgileniosun?:eek:lmaz:

bırak tatlım kaçan kovalanır sende ilgilenmekaydirigubbakcemile :nazar:

öss ye girecek derken seneye mi girecek???
eğer öyleyse şimdiden ilgisinin azalmış olması normal deil bence,daha 1 yıl var...
ayrılmak istemesi hiç normal deil.
tabi senin tutumun da önemli, çok üstüne gidip bunalttıysan kızgınlıkla söylemiş olabilir.
biraz kendi haline bırak,başka şeylerle ilgilen,arkadaşlarınla çık gez,kendini oyalayacak bişeyler bul.
eğer bu geçici bi dönemse kısa süre sonra eskisi gibi olacaktır zaten.
üstüne gitmekle bişey elde edemezsin.

evet 2010da girecek...peki tamam artık hiçüstüne gitmicem kendi haline bırakayım.. ama ben ona msj atmadan duramıyorum hep atasım gelıyor onu engellmekte istemıyorum ama ben atmadan oda atmıyo

adam sana açıkca istenmediğini belli etmişş.ayrılmak istemişş.daha ne anlamı warki bu ilişkiyi zorla yürütmeninn.seni düşünmeyeni sen nie düşünesinki canım.bırak gitsin :teselli:

suan çok kötüyüm ayrıldık gene o istedi..telını daha yenı açtı bende neden telın kapalıdı dedım canım öyle istedi dedi bnde alla alla bu nedemk dedim oda ben cok sıkılıdm dersler evdeki sorunlar bide senın sorumlulugun var üzerimde kaldıramıyorum sen üzülüyon die söylemıyorum ama sonra daha cok uzulecegıne şimdi uzul en iyisi bitsın burda bitsin beni iyi hatırla istıyorum kendıne iyi bak elveda ...yazdı ve ayrıldık

ama ben onu sevıyorm onu nasıl unutabılırım şuan çökmüş durumdayım..ne yapıcam şimdi onu nasıl unutabılrım

neden biraz nefes almasına izin vermiyorsun?

anlıyorum seviyorsun onsuz olmak istemiyorsun ama lütfen bencil olma

anladığım kadarıyla erkek arkadaşın hoppa. deli dolu, şıpsevdi bir delikanlı değil ve ayrılığınızın altında bunalmasından, kendine vakit ayırmak istemesinden, derslerine ağırlık vermesinden başka bir neden yok..

geçim derdinin bir bela olduğu şu dönemde çok gerçekçi davranıyor erkek arkdaşın belkide haklıda, geleceğini planlaması, planladığı şeylere ulaşması için belkide en iyi yolu senin onun hayatında olmaman..

ayrılmayalım devam etsin demen seni dahada üzmekten başka bir sonuç getirmez sana
hergün öncekinden biraz daha az ilgi, sevgi, alaka göstericek
belkide birgün tamamen biticek
bunları yaşamaktansa onu rahat bırak bence
evet ayrılık zor ama olmayıncada olmuyor be tatlım..
allah sanada gönlüne göre hayırlı bir hayat nasip etsinn

çocuk zaten seni istemiyormuş bu ortada ayrılalım bile demiş heralde ilgisiz olacak seni istemeyen birini niye sitiyorsunki en iyisi olmuş bitmiş

evet haklısınz ama ben cok uzgunum cok uzuluyorum..bencil olma diyosunuz onun yaptıgıda bencillik degilmi

ıstemedıgını aÇıkÇa bellı etmıŞ bunun farklı bı aÇıklaması olamaz..aramayı sormayı kes sende ılgılenme...herŞeyı akıŞına bırak zaman gÖsterır..
Demekkı ıdeallerı daha Önemlı yapmak ıstıosa yapsın mÜdahale etme boŞuna...

X