İlişki için erken diyen ıssız adam tribi

Papatya129

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2014
2.034
2.465
Kızlar merhaba.
Biriyle flörtleşiyorum. Her şey mükemmel gidiyordu. Zaten sevgili gibiydik. Tüm gün birlikteyiz, başka hiç kimseyle konuşmadığını biliyorum, biraz yakınlaşma da oluyor (öpüşmek gibi)
Kendisine dün yemek ısmarladım. "Manite bak be karnımı da doyurdu" falan dedi. Ben de aa demek sen benim manitimsin.. falan deyip güldüm. Sonra akşam eve geçince mesajda gülüp eğlenirken bu sevgililik olayını konuşalım artık vs dedi
Bugün konusunu açtım çünkü isim koymak istediğini sandım ve bana zaman istediğini söyleyince dumur oldum zira ondan öyle bir beklentim yoktu o konuşalım diyinceye dek
Sevgililik ciddi bir şeymiş, zaten kendisi sevgilisi varmış gibi davranıyormuş fakat "ailesine arkadaşlarına ve sosyal medyaya ilan etmek için" çok erkenmiş. Elbette benimle sevgili olmayı çok istiyormuş bla bla bla
Ben de benimle foto paylaşsın beni ailesiyle tanıştırsın gibi bir beklentim olmadığını söyledim
Sonra biraz deşince uzun bi ilişkisi biteli 4 ay olduğunu öğrenip çıldırdım

Nasıl tepki vermeliyim bilmiyorum....

Son düzenleme:
Sizinle vakit geçirmeyi seviyor sadece, size karşı hisleri yok. Uzun ilişkisi biteli dört ay olmuş, bu kadar kısa sürede eski sevgilisini tamamen unutabileceğini düşünmüyorum. Tabii bu durum kişiden kişiye değişebilir. Bence vakit kaybetmeyin, bu ilişkinin oluru yok

konuşmak için erken değil, görüşmek için erken değil, öpüşmek için hiç erken değil, manit demek için erken değil ama ilişki adını koymak için mi erkenmiş.. biraz yara bandı olmuş olabilirsiniz bu durumda. hislerinden emin değil ama her şeyi yapalım.. yok gülüm yok o işler öyle olmuyorr

Kızlar merhaba.
Biriyle flörtleşiyorum. Her şey mükemmel gidiyordu. Zaten sevgili gibiydik. Tüm gün birlikteyiz, başka hiç kimseyle konuşmadığını biliyorum, biraz yakınlaşma da oluyor (öpüşmek gibi)
Kendisine dün yemek ısmarladım. "Manite bak be karnımı da doyurdu" falan dedi. Ben de aa demek sen benim manitimsin.. falan deyip güldüm. Sonra akşam eve geçince mesajda gülüp eğlenirken bu sevgililik olayını konuşalım artık vs dedi
Bugün konusunu açtım çünkü isim koymak istediğini sandım ve bana zaman istediğini söyleyince dumur oldum zira ondan öyle bir beklentim yoktu o konuşalım diyinceye dek
Sevgililik ciddi bir şeymiş, zaten kendisi sevgilisi varmış gibi davranıyormuş fakat "ailesine arkadaşlarına ve sosyal medyaya ilan etmek için" çok erkenmiş. Elbette benimle sevgili olmayı çok istiyormuş bla bla bla
Ben de benimle foto paylaşsın beni ailesiyle tanıştırsın gibi bir beklentim olmadığını söyledim
Sizce bu adam benimle gönül mü eyliyor? Yahut yarabandı görevi mi atfedildi şahsıma?
Derdi ne?
Aynen canım zaman geçirmek amacı aman sakın yara bandi olayım deme.

Ne demek zaman istiyormuş öpüşürken iyiydi ciddiye binecek diye kendini bir halt sanmış .
Tamam de boşver kendi peşinden koşsun sana değer veriyorsa.

Kızlar merhaba.
Sizce bu adam benimle gönül mü eyliyor? Yahut yarabandı görevi mi atfedildi şahsıma?
Derdi ne?
Ağzının ortasına kürekle vurasım geldi. Öperken koklarken iyi de adını koymaya gelince mi kötü

Bence sizi yarabandı gibi kullanmıyor. Gayet arkadaş gibisiniz. Şakalaşmalar olur. Zaman istemesi de iyi olmuş henüz onun için erken.
Öpüşmeleri sonradan farkettim şu an emin değilim ne desem 😂

Flortlesmeyi asmis sizin iliskiniz ve adam bildiginiz takiliyor.

Siz degil de o sevgililik konusunu aciyor ve ayar verircesine isim koymanin erken oldugunu soyluyorsa biraz dusunmek gerekir.

Sizin de sevgililik beklentiniz yokmus zaten. Eee, sorun da yok o zaman.

Flortlesmeyi asmis sizin iliskiniz ve adam bildiginiz takiliyor.

Siz degil de o sevgililik konusunu aciyor ve ayar verircesine isim koymanin erken oldugunu soyluyorsa biraz dusunmek gerekir.

Sizin de sevgililik beklentiniz yokmus zaten. Eee, sorun da yok o zaman.

sevgililik beklentim yok değil elbette var. sadece bu konuyu konuşmak gibi bir beklentim yoktu
yani o yöne evrildiğimiz için adım adım (öpüşmek, hitap şeklinin değişmesi vs) sandım ki adını oturup konuşup koymayacağız , kendiliğinden bi bakmışız sevgiliyiz
adam resmen set koydu sevgili mevgili değiliz diye

Sevgililik olayini konusalim demesinin sebebi aslinda sevgili olmadiginizi size soylemek istemesi ve sizin de bunu kabul edip onunla arkadaslik adi altinda yakinlasmaya devam etmeniz. Kendisinin beklentisi bu. Size uyuyorsa devam edin uymuyorsa kusura bakma ben netlik seviyorum iliskide dersiniz. Ayni surecte baska kizlarla da gorusup konusabilir bu durumda tabi. Sevgili olmadiginizi soyluyor ki oyle bir durumda ariza cikartmayin sizden kolayca ayrilabilsin kendisini kotu hissetmeden herseyi yapabilsin. Sorumluluk almak istemiyor.

O uzun ilişki ne sebeple bitmiş ki 4 ayda unutup başkasıyla öpüşüp koklaşacak kadar unutabilmiş merak ettim doğrusu. Hem sevgililik konusunu açıyor hemde erken olduğunu söylüyor. Sanki nişanlanmak evlenmek bu alt tarafı flört zaten buluşup görüşüyorsunuz sosyal medyaya 2 foto atacak sorana da sevgilim var diyecek hepsi bu. Bunu bile yapmak istemeyen insana güvenmem kesin sakladığı bir şey vardır ya da derdi sevgili değiliz bunu kabul et ben senle gönül eğlendirmek istiyorum o yüzden gizli tutuyorum düşüncesiyle sizi ikna etmektir

Yaşlar kaç? Bu mühim...
Çok kişi sormuş ama bi de ben sorayım..

Ikincisi öpüşüp koklasma flörtöz bir ilişki gibi duruyor. Adam çekingen belki uzun soluklu bir ilişkiden yeni ciktigindan ve henüz tanıma asamasinda olmanizdan...

sevgililik beklentim yok değil elbette var. sadece bu konuyu konuşmak gibi bir beklentim yoktu
yani o yöne evrildiğimiz için adım adım (öpüşmek, hitap şeklinin değişmesi vs) sandım ki adını oturup konuşup koymayacağız , kendiliğinden bi bakmışız sevgiliyiz
adam resmen set koydu sevgili mevgili değiliz diye

Sizi anlayabiliyorum ama tehlikeli tiplerdir bunlar. Sevgililik konusunu acip bunun icin erken oldugunu soyleyerek gerekli mesaji verdi size aklinca. Isteyen ve seven adam boyle bir mesaj verir mi?

Kimsenin oyuncagi olmayin.

X