İlişkiden 39 gün sonra erken gebelik testi?

45315B4A-06E5-4196-BEC6-2A5807A7B4C2.jpeg

Neden sürekli test yapiyosunuz ? Olsaydı Şimdiye bebek 2 buçuk aylık olacak testlerde de çıkacaktı. Yapmayın Allah aşkına

Neden sürekli test yapiyosunuz ? Olsaydı Şimdiye bebek 2 buçuk aylık olacak testlerde de çıkacaktı. Yapmayın Allah aşkına
Çünkü adetten sonra kanamalar yaşadım ve bi hayli korktum. Şu anda da psikolojik olarak rahatlatılmaya ihtiyacım var iyi durumda değilim

Sizin bu dalga geçmeleriniz hiç komik değil. Takıntı hastalığımım olduğunu düşünüyorum ve kan testine gidemiyorum. Büyüklerime bi şeyler soruyorum ama dalga geçiliyo gerçekten komik değil
Bizlerde söylüyoruz size yok negatif diye. Lütfen yapmayın kendinize bunu dediğim gibi 12 gün sonra idrar testinde belli olur hamilelik kaç gün geçmiş aradan

Bizlerde söylüyoruz size yok negatif diye. Lütfen yapmayın kendinize bunu dediğim gibi 12 gün sonra idrar testinde belli olur hamilelik kaç gün geçmiş aradan
haklısınız kusura bakmayın. sadece çok fazla şey okudum belli olmaz kanda belli olur falan diye o yüzden asla emin olamıyorum ama haklısınız yani😔

Yerleşme kani da yaşadım ben. Adetten 4 gün önce ve damla kahverengi şeklinde geldi. Bir kere geldi o da yani öyle kanama şeklinde olmuyor yerleşme

Yerleşme kani da yaşadım ben. Adetten 4 gün önce ve damla kahverengi şeklinde geldi. Bir kere geldi o da yani öyle kanama şeklinde olmuyor yerleşme
Anladım canım teşekkür ederim. Ben bunu adetten sonra yaşadım böyle şeyler okuyunca da çok korktum. Ama üşütmeye bağlı olabilir galiba o yaşadığım leke

Adet olduysan korkma. Lekelenme enfeksiyon dan kaynaklı olabilir
Haklısınız doktora gittim ama kist falan olmadığını söyledi tüm her şeyim temiz çıktı o yüzden direkt hamileliğe falan bağladım maalesef ama testlerde çıkardı heralde artık

X