İlişkiden kaç gün sonra kan testi yapılmalı?

Karaca30

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2021
8
11
28
Merhaba kızlar. İlk defa bir konu açıyorum haydi bismillah 😂 Önce olayımı anlatayım. eşimle 11 gün önce korunmasız ilişki yaşadık. Son regli başlama tarihi 24 marttı yani beklenen adet günüm 20 nisan. Sizce kan testi vermeye ne zaman gidilmesi gerekir?

I LoVe You

Rabbime şükürler olsun🥰🥰
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
2.229
1.861
20
Merhaba kızlar. İlk defa bir konu açıyorum haydi bismillah 😂 Önce olayımı anlatayım. eşimle 11 gün önce korunmasız ilişki yaşadık. Son regli başlama tarihi 24 marttı yani beklenen adet günüm 20 nisan. Sizce kan testi vermeye ne zaman gidilmesi gerekir?
Adetin geçince

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-12-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 193 gün kaldı.

Bebeğiniz artık hormonlar üretiyor. Bunlardan bir tanesi insülin. Plesanta da bebek kadar hızlı olmasada büyümeye devam ediyor. Bu noktada plasentanın ağırlığı yaklaşık 28 gr. Bu ağırlık doğumda yaklaşık 448-896 gr. olacaktır. Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Morlimonn

Pufişim geliyo 🤩 ♡♡
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2016
1.610
960
Ben adetten 4gun sonra idrarda pozitifi gormustum ama birde bana sor zaman gecmek bilmiyordu bence dayan ve bekle hakkinda hayirlisi olsun

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-12-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 170 gün kaldı.

Rahim genişlemesini destekleyen bağlardan dolayı sırt ve karın ağrıları yaşayabilirsiniz. Ağrınızı azaltmak için yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden açık ve geniş tutun. Doktorunuz bu sıralarda sizden nöral tüp defekti veya down sendromu taraması için testler isteyebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın