İlişkiler 3 yıldan sonra oturuyormuş,siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlarım?

kesinlikle katılıyorum..3. senemizdeyiz ve artık kendimizi ispat etme derdimiz kalmadı..tanıyoruz artık birbirimizi

7 yıllık ilişkimi bırakıp 1 yıl çıktığım adamla evlendim:))) çooook ama çoook mutluyum:)

biz bir sene boyunca idare ederdik çok kavgamız olmazdı en fazla 3 kere kavga etmşizdir 1 sene boyunca şimdi iiye girioruz hiç kavga etmiyoruz çok sükür çünkü çok uysal bebeğim benim yaaaa ALLAH onu basımdan eksik etmesinnn:)

Hayatımda duyduğum en saçma şey. İnsanların kendisi olgun, oturaklı olacak önce. Valla benim ilişkim üçüncü haftada bile oturmuştu çoktan opuyorumnanaktan

bende 4,5 yıllık evliiyim bende katılıyorum bu teze.insan ilk yıllsrda herşeyi kabullenemiyor.hataları daha çok görüyor.birbirini daha çok eleştriyor.ama 3 yıldan sonra daha düzene giriyor herşey.birbirini dagha iyi tanıyosun tartışmalar azalıyor,bizde öyle oldu gerçekten.tabi kişilere göre farklılık gösterebilir ama bana göre doğru bir tez

aynen bende kesinlikle bu görüşe katılıyorum
3.5 yıl oldu 2.5tan sonra oturmaya baslamıştı su an çok çok iyi ilk aylara göre...

valla ilişkiyi bilmem ama benim evliliğim 1 yıl sonra oturdu 1 yıl içinde maddiyat ve düğünde yaşanan olumsuzluklar yüzünden 1 yıl yedik birbirimizi baktık böyle olmuyor kabullendik herhalimizi mutluluğun sıırıda bu bence olduğu gibi kabul etmek değiştirmeye çalışmamak artık 1 yılmı sürer 2 mi 3 mü bilemem

ilk baştan beri oturmuş bi evliliğim var çok şükür tartışmalarımız oluyo ama hiç ileri boyurlu bi kavga yaşamadık
evlenmeden öncede 1 5 yıl tanışmıştık zaten eee şimdide 1,5 yıl oldu evleneli
toplam 3 oldu ayy sizin teze uydu bu kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

anacım yok öle bişe, 8 yıllık bi ilişkim oldu hiçbişeyin oturduğu yoktu bi 8yıl daha versem yine işe yaramazdı kaydirigubbakcemile3

şimdide 4yıllık bi ilişkim var, ama ilk gününden itibaren çok çok güzel ve olgun bi ilişki :nazar:

tabiki zamanda önemlidir, ancak kafalar uymuosa yılların bi önemi yok, bknz örnek 1 kaydirigubbakcemile3

belli olmazki bir genelleme yaoılamaz.
herkesin ilişkisi farklı bir ızda farklı koşullar içinde gelişiyor.
3 yılda rayına sokanda var 3 yılda bitiren de.
en güzeli imkan varsa evlilikde düşünülüyorsa uzatmadan evlenmek.
bizim gibi uzatıp da hala birlikte olanlar ilişkisini bukadar sürdürebilen şanslı kesim oluyor:)
ama ilişkinin başında kişilerin birbirini tanımamasından kaynaklı çok fazla tartışma olduğu kesin.
o dönemi atlattıktan sonra herşey daha güzel gelişiyor emin olun

Evliliklerin oturmasi icin 3 yila gerek yok,1 yilda bile oturabilir onemli olan dort duvar arasinda ortak bir hayati saygiyla ve sevgiyle paylasabilmek bence ..:eek:lmaz:

bızımde 2.5 sene oldu ılk gunden berı cok sukur sorunsuz bı ılıskım var
ama bende hep korkardım uzun olurda aşk bıtermı dıye yok be canım hergecen gun artıyormus
evlılıge gelıncede bı arkadasım evlendı oyle kolay adapte oldukı sasırdım kaldım
her kısı farklı oldugu gıbı ılıskılerde farklı

cidden çok doğru 6 yıllık ilşkim var başta çok kavga edioduk geçti şimdi hiç havgamız yok arada oluo ufak tefek ama hemen geçio

Valla kızlar umarım dediğiniz gibidir, umarım haklısınızdır. Benimde ilişkimin 3.yılı ama hala bazen vara yoğa kavga edebiliyoruz. Bende ilişkimizin fırtınalı günlerinden kurtulacağım zamanını bekliyorum açıkçası :)

basmakalıp,yeni nesil moda ilişki açıklamalarına hasta oluyorum.oturup kalktığını anlamak için yılları baz almak ne derece
doğru bilinmez.bana göre bu tarz şeylerin tutarlılığı yok.

X