iliskim nasil gorunuyor

Yahu adam boşuna tavır almış sizin dediğinizde bir şey yok ki avukatlık işleri olmayan biri nerden bilsin ne kadar tutar. Sanırım o bin tl yi az gördü avukatlar o kadar az almıyor sen beni az kazanıyorum mu sanıyorsun gibi düşündü ama bunun için bu kadar soğuk yapmaya değmez 😒

Merhaba kk 🥺
Bundan 3 ay once biriyle tanistim her seyiyle cok guzel gidiyordu. Bulustuk ve her seferi guzeldi... Fakat 2.ayin sonunda 1 telefon konusmasinda kendisi avukat, hukuki bi sureci danisirken "benim alacagim az olur bin lira avukat tutar mi" dedigim icin yanlis anladi gururuma dokundu dedi ve beni blokladi. son mesaji askim arayacagim iken.
Evet 2.5 hafta belki 3 biz konusmadik daha sonra evet ben yazdim 😔 ve baristik. bir aydir devam ediyoruz bu surecte hic gorusmedik( baska sehirlerdeyiz ) ama sanki tavirlari daha soguk gibi... gecen gun bi ceket begendim gidip onu aldi bana. diyorum ki sevmese umursamaz almaya ugrasmazdi heralde. kendimi mi kandiriyorum. dun beni seviyor musun yazdim evet seviyorum dedi ama...
yine bi anda terkedilmekten korkuyorum. kuruntu mu yapiyorum. artik guzel bi iliskim olsun istiyorum disardan nasil gozukuyor anlayamiyorum fikirlerinize ihtiyacim var 😔
böyle bir konu daha görmüştüm o sizmiydiniz bilmiyorum ama buradan anladığım kadarıyla sizin söylediğiniz cümleye alınmış ,siz tekrar barışmışsınız bence bu meseleyi unutup önünüze bakın

böyle bir konu daha görmüştüm o sizmiydiniz bilmiyorum ama buradan anladığım kadarıyla sizin söylediğiniz cümleye alınmış ,siz tekrar barışmışsınız bence bu meseleyi unutup önünüze bakın
Bu kız unutmaya hazır da oğlan manyak 😅
Bu avukatlar hep böyle, hiç çekemem
Gerçi sizin avukat nasıl 🙈

Merhaba kk 🥺
Bundan 3 ay once biriyle tanistim her seyiyle cok guzel gidiyordu. Bulustuk ve her seferi guzeldi... Fakat 2.ayin sonunda 1 telefon konusmasinda kendisi avukat, hukuki bi sureci danisirken "benim alacagim az olur bin lira avukat tutar mi" dedigim icin yanlis anladi gururuma dokundu dedi ve beni blokladi. son mesaji askim arayacagim iken.
Evet 2.5 hafta belki 3 biz konusmadik daha sonra evet ben yazdim 😔 ve baristik. bir aydir devam ediyoruz bu surecte hic gorusmedik( baska sehirlerdeyiz ) ama sanki tavirlari daha soguk gibi... gecen gun bi ceket begendim gidip onu aldi bana. diyorum ki sevmese umursamaz almaya ugrasmazdi heralde. kendimi mi kandiriyorum. dun beni seviyor musun yazdim evet seviyorum dedi ama...
yine bi anda terkedilmekten korkuyorum. kuruntu mu yapiyorum. artik guzel bi iliskim olsun istiyorum disardan nasil gozukuyor anlayamiyorum fikirlerinize ihtiyacim var 😔
Alınacak engellenecek ne var ki..
Hem engelliyo hem hediye aliyo.

Ya bi surec vardi. baska biri tutucam bin lira tutar mi tutmak dedim. vay ben bunu nasil derim o bin liralik adam miymis cok dokunmus oyle dedi.
halbuki ben piyasayi bilmedigimden dedim. onceki konumda para muhabbeti yapmami kadinlar cok itici buldu 10 kisiden 8 i nerdeyse... sucu kendimde gordum o yuzden.
Ay aşırı abartmış ya.

Merhaba kk 🥺

Bana göre çok saçma sapan birşeye alınmış küsmüş ayrılmış yani bunda bsy yok abartmış sevgilin baya gururlu bir insan herhalde bnce sen istiyorsn diye konuşuyor olabilir yada belkide seviyorda olabilir ama 3 4 ayda birini tam taniyamazsn bnce

X