ilişkimi kurtarmak istiyorum..!

Putto

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
750
243
30
Merhaba , konular bağlantılı olduğundan yeniden yazıp sizleri yormayım.
Sımdı bır ılişkiyi insa etmeye calısıyorum. Ancak yapmadıgım herseyde yapıyorsun tepkis alıyorun. Etrafa baktın diye bile kavga edıyoruz , söylemedığim hatta dusunmedıgım seyler yüzünden kavga ediyoruz. Sabrediyorum ancak daha ne kadar sürecek bilemiyorum , sinirlerim bozuldu tamamen.
İlişki terapistliği almak istiyorum , bu konuda giden çiftler var mı evli değiliz ama ben bu ilişkiyi kurtarmak istiyorum. Yardımı olur mu ? Gidenler varsa yardımcı olur mu . Önereceğiniz kişiler var mı ? Ankarada yaşıyorum. Terapist , ilişki koçu vs. Olabılır.
Yada güven sorunu yaşayanlar yardımcı olursa nasıl aştıgını , yardımcı olursa sevinirim..
Şimdiden tesekkurler.

Şuan kurtarmış olsan ne olacak ki, evlensen bile seneler sonra yine sonun ilişki terapistinden ve boşanmadan geçecek... Değmez!!! Yol yakınken kendine anlaşabileceğin birisini bul...
Bunu sana 8 yıllık evliliğini kurtarmaya çalışan birisi olarak yazıyorum...
Sonuç: değişen birşey yok, onca seneler boşa geçmiş oluyor...

Şuan kurtarmış olsan ne olacak ki, evlensen bile seneler sonra yine sonun ilişki terapistinden ve boşanmadan geçecek... Değmez!!! Yol yakınken kendine anlaşabileceğin birisini bul...
Denememek daha mı kötü , kendimiz ışın ıcınden cıkamıyoruz. Denersek en azından olmadı deriz ben kolay pes eden biri değilim. Cok zarar verdik birbirimize ama belki düzelir diye düşünüyorum..

Denememek daha mı kötü , kendimiz ışın ıcınden cıkamıyoruz. Denersek en azından olmadı deriz ben kolay pes eden biri değilim. Cok zarar verdik birbirimize ama belki düzelir diye düşünüyorum..
Mesajimi düzenledim cevabı orada canım.. inan uğraşmaya değmez, yıprandıpınla kalacaksın...

Peki siz daha önce güvenini sarsacak birşey yaptınız mı yoksa o mu takıntılı ?

Hah işte şu kelime " en azından olmadı deriz" tamda bu kelime yüzünden senelerce upraştım ama şuan hâlâ deneyecek sebeblerim varken, arrık kararlı durup boşanmak istiyorum

Yapmadığım, hatta düşünmediğim şeyler için suçlanıyorum diyorsun.

Yani adam hem kendi uyduruyor, hem sana yalancı muamelesi yapıyor. Bunun neresini düzeltip kendine bir ilişki oluşturmak istiyorsun ki?

Psikopat ama benim psikopatım olsun diyorsun.

Mesajimi düzenledim cevabı orada canım.. inan uğraşmaya değmez, yıprandıpınla kalacaksın...
Haklısınız insan değişmiyor . Bir yerde aynı tepkileri veriyoruz . Ama silip atmaktansa seviyorum bundan artık eminim . Cabalamak neye yarar bilmiyorum. Evlenmeden bunları yaşıyorsak zaten biz birbirimizi öldürürüz evlensek.
Adam cok kıskanc ancak bunu agzıyla da demıyor hep baska yerden patlak veriyor. Annemle gitcem dedıgımde bile burnumdan getiriyor. Ben calısma hayatında ne yapacagım bılmıyorum . Asılmayacak seyler sanırım. Ama bunu duymak ya da profesyonel destek alarak. Bitecekse de bu sekılde olması ıkımız acısında da daha uygun gibi gelıyor..

Merhaba , konular bağlantılı olduğundan yeniden yazıp sizleri yormayım.
Sımdı bır ılişkiyi insa etmeye calısıyorum. Ancak yapmadıgım herseyde yapıyorsun tepkis alıyorun. Etrafa baktın diye bile kavga edıyoruz , söylemedığim hatta dusunmedıgım seyler yüzünden kavga ediyoruz. Sabrediyorum ancak daha ne kadar sürecek bilemiyorum , sinirlerim bozuldu tamamen.
İlişki terapistliği almak istiyorum , bu konuda giden çiftler var mı evli değiliz ama ben bu ilişkiyi kurtarmak istiyorum. Yardımı olur mu ? Gidenler varsa yardımcı olur mu . Önereceğiniz kişiler var mı ? Ankarada yaşıyorum. Terapist , ilişki koçu vs. Olabılır.
Yada güven sorunu yaşayanlar yardımcı olursa nasıl aştıgını , yardımcı olursa sevinirim..
Şimdiden tesekkurler.
Aklından zorun mu var. Böyle bir adamla neyin ilişkisini kurtarmaya çalışıyorsun

Peki siz daha önce güvenini sarsacak birşey yaptınız mı yoksa o mu takıntılı ?
Hayır değildi adam beni 5 kez bıraktı hep gitti yanında ölüyodum gercekten bırakıp gitti. Hep de dondu ve sorgusuz sualsız hep kabul ettım ama ıcımde oyle bi nefret bıriktirdim ki aldattım. Aldatma da denemez de. Adam durdu ılk kez durdu ve degısmıs gibi ama asırı kıskanc yani kadının soyle deyım bana bi kez iltifat etmedi bu adam yani sebebim olmasa bunu yapmazdım. Biliyorum affedilir bisey değildi ama yasamayan anlayamaz..

Yapmadığım, hatta düşünmediğim şeyler için suçlanıyorum diyorsun.

Yani adam hem kendi uyduruyor, hem sana yalancı muamelesi yapıyor. Bunun neresini düzeltip kendine bir ilişki oluşturmak istiyorsun ki?

Psikopat ama benim psikopatım olsun diyorsun.
Önceki konularıma azcık göz gezdirirseniz anlayabilirsiniz. Çünkü bu sekılde anlatmak cok havada bırakıyor..

X