ilişkisinde benzer problemler yaşayanlar var mı? erkek arkadaşım siteminde haklı mı sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ablaları çok ciddiye almışsınız kızımızı, büyük büyük cümleler kurduğunu sanıyor oda yazık.
:deli:
İnançli olduğunu iddia eden insan bekaretle övünmez çünkü mevzu bekaret değil birde büyük harflerle yazmışsın ne kadar küçük düşürücü bir tavır. Tabi anlamani beklemiyorum.

Son düzenleme:
saçma sapan yorum yazanlar için kuracağım son bir yorum olacak ...
sizin kuyruk acınızı da anlamk zor değil tabi, muhtemelen bekaret gitti, alan kişi de sizi terketti ve eminim ki bu konuda bir pişmanlığıız olduğu için doğrusunu yapan birinin konusunu okuyunca acınızı hatırladınız :KK70:
herkes sizin gibi saf olup "sevişmezsem beni terkedecek ühüüüü"" moduna girmek zorunda değil. ben böyleyim ve sevgilim de sevişmemesine ragmen hayatımda hala oldarak beni ne kadar sevdiğini gösteriyor. KISKANMAYIN...

Tam minnos minnos bir yorum yapacaktim ama bu yorumu gorunce minnoslugum gitti. Gercekten sevismenin erkekler tekelinde oldugunu mu saniyorsun? Sevismeyen bir erkegi ben terk ederdim evet cunku ben iliskilerimi bu sekilde yasiyor(d)um. Evliyim artik sanirim evliyken sevismek senin gozunde serbest, rahatlayabilirim :))

Cok genc oldugunu tahmin ediyorum ama dik ve guclu bir kadin olmayi sana yanlis ogretmisler. Yaptiklarinin sorumlulugunu alamayacagin icin sevismemek ve bakire kalmak dik durus degildir. Ben inancim, hayata bakis acim her neyse iste onun icin iliski yasamamayi tercih ediyorum deseydin kimse bir sey demezdi. Hatta inancin geregi sevgilinle ayni evde kalmamak da saygi duyulmasi gereken bir tercih olurdu. Ama sevgilinin sana sen istemedigin surece yaklasmayacagindan emin oldugun icin eve gitmiyor olusunun saygi duyulacak bir yani yok. Ben esimin dahi ben istemedigim surece bana dokunmayacagindan eminim, bu guveni alamadigin insanlarla en bastan beraber olma zaten.

Cok sasiracaksin ama dik duran ve guclu olan kadinlara karsilarindaki erkek bekaret durumunun imasini bile yapamaz. Hem de bazen ilk iliskisini yasadigi kisiyi kadinlar da isteyerek terk edebilir ve sonrasinda aralarinda zerre bekaret konusu gecmeyen kisiyle evlenebilirler, tecrube ile sabit :KK66:.

Herkes senin kendi kucuk dunyandaki gibi yasamiyor. Dusuncelerini ifade etmenin yolu karsi tarafa nefret kusmak degil. Her seyden once kisisel gelisimin icin etkili iletisim ve kendini ifade etmenin yollarini ogrenirsen kendine bir iyilik yapmis olursun.

IMG_0196.JPG

IMG_0198.JPG

The End ~SoN~

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X