İlişkiye girememek ve kan gelmesi

Sahmerann

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
267
233
Nişanlımla bu 4. denememiz sanırım. Birbirimizden uzak yerlerde olduğumuz için sık sık görüşme fırsatımız olmuyor birbirimizi çok özlüyoruz ve birlikte olduğumuz zamanlar gelince çok istiyoruz fakat olmuyor kafayı yiyeceğim artıkk ilişki korkum falan da yok fakat her defasında canım çok yanıyor ve kan geliyor ! buna rağmen olacak bu iş diye direniyorum ama sonuç hüsran.. nişanlım izin vermiyorsun diyor. Nasıl izin vermeyebilirim ki anlamıyorum kendimi kasmamaya çalışıyorum özellikle. ilişki tam olarak yaşanamadığı halde kan geliyor. İlk başlarda normal dedim.. en son denememizde de baya bir kan gelince ve sonrasında ağrım olunca korkmaya başladım. Tekrar altını çiziyorum: ilişki tam olmamasına rağmen böyle oluyor. Hiç böyle şeyler olacağını düşünmezdim doktora gitmeyi düşünüyorum fakat öncesinde bilgilerinize tecrübelerinize ihtiyacım var. Aranızda hiç böyle bir şey yaşayan oldu mu ? Ne yaptınız nasıl çözdünüz ? Neden olabiliyor olabilir sizce :KK43:((

Nişanlımla bu 4. denememiz sanırım. Birbirimizden uzak yerlerde olduğumuz için sık sık görüşme fırsatımız olmuyor birbirimizi çok özlüyoruz ve birlikte olduğumuz zamanlar gelince çok istiyoruz fakat olmuyor kafayı yiyeceğim artıkk ilişki korkum falan da yok fakat her defasında canım çok yanıyor ve kan geliyor ! buna rağmen olacak bu iş diye direniyorum ama sonuç hüsran.. nişanlım izin vermiyorsun diyor. Nasıl izin vermeyebilirim ki anlamıyorum kendimi kasmamaya çalışıyorum özellikle. ilişki tam olarak yaşanamadığı halde kan geliyor. İlk başlarda normal dedim.. en son denememizde de baya bir kan gelince ve sonrasında ağrım olunca korkmaya başladım. Tekrar altını çiziyorum: ilişki tam olmamasına rağmen böyle oluyor. Hiç böyle şeyler olacağını düşünmezdim doktora gitmeyi düşünüyorum fakat öncesinde bilgilerinize tecrübelerinize ihtiyacım var. Aranızda hiç böyle bir şey yaşayan oldu mu ? Ne yaptınız nasıl çözdünüz ? Neden olabiliyor olabilir sizce ((
Ara vererek denediğiniz için zaten her seferinde aynı zorlukla karşılaşırsınız ve her seferinde kendi korkunuzu arttırırsınız... normalde adet olunca ara verince bile sonrasında hafif bi zorlanma oluyor bi çok kişide bence hiç kalkışmayın bu işlere evlenince rahat rahat olur

X