Gebeliğe Hazırlık Ilk asilama,13.gün testime bakin lutfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üsteki 2.test bu sabah ki

Eklentiler

• 20210213_091451.jpg
    20210213_091451.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 24
Peki adet belirtilern var miydi ben adet belirtilerm cok yogun basladi :/
Canim ben kasik agrisi batması sanci şeklinde 9 gun önceden başladı göğüs hassasiyeti oldu. Aşırı idrara ciktim. En büyük belirti kasiklar tabi şüphelenmeye sebep o oldu. Bugun fazla agri kalmadi adetim 1 gün geçti.

Amin canım rabbim sahada nasip etsin ben ilk aşılamayi umutsuz yapmistim ama şaşırdım tuttu. Senin hikayen nedir peki kaç yıldır istiyorsun canim Rabbım sana da en güzelini yasatsin
25 yildir evliyim esimde varikosel vardi ameliyat oldu sperm degerleei anca bir senede toparladi fakat biraz morfoloji skntisi var 2 asilamamdayim .bu da olmazsa artk tup bebek :)

25 yildir evliyim esimde varikosel vardi ameliyat oldu sperm degerleei anca bir senede toparladi fakat biraz morfoloji skntisi var 2 asilamamdayim .bu da olmazsa artk tup bebek :)
Rabbim sifa versin ilac kullaniyo mu sprem değerleri guzel olsin diye canim. Çaksır otunu deneyin. Bir de asilamadan sonra asla iliski olmasin taa ki adetin gelene kadar ki inşallah gelmez canim ben aşılamadan sonra hiç ilişki yaşamadım zarar vermesin diye ve kafamdan attım ister olur ister olmaz banane dedim

X