Aşılama İlk aşılama ile hamile kaldım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Allah gönlüne göre versin inşallah canım daha fazla bekletmeden nasip etsin. Ben hep herkes hamile olcak ben heralde olamıcam diye düşünüyordum çok üzülüyordum. Sanada nasip etsin inşallah bu güzel duyguyu
Bende öyle düşünüyorum birde diyorumki bu yaşımda hamile kalamiyorsam ilerde hiç kalamam bakalım bu sefer olmazsa ikinciyi deneyeceğim sonra tedaviyi bırakırım herhalde

Bende İlk aşılama ile hamile kalanlardanım. Pazartesi günü öğrendim. Allah herkese bunu nasip etsin en içten söylüyorum bunu.
bundan sonrasında da herşeyin yolunda gitmesi için dua ediyorum.

Herşey gönlümüzce olur inşallah:KK200::KK200::KK200:

Allah gönlüne göre versin inşallah canım daha fazla bekletmeden nasip etsin. Ben hep herkes hamile olcak ben heralde olamıcam diye düşünüyordum çok üzülüyordum. Sanada nasip etsin inşallah bu güzel duyguyu
Merhaba 👋 hamileliğin kaçıncı haftasında keseyi ve kalp atışını duydunuz ben 6. Haftanın içine girdim arayacaz biz sizi kese için dediler ama aramadilar daha

Merhaba 👋 hamileliğin kaçıncı haftasında keseyi ve kalp atışını duydunuz ben 6. Haftanın içine girdim arayacaz biz sizi kese için dediler ama aramadilar daha
Merhaba 4.haftada keseyi gördüm , 6.haftada kalp atışı duyduk. Tebrik ederim gebeliğinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah ❤
Garanti olsun diye belki 7.haftada çağıracaklardır ikisini birlikte görün diye

Merhaba 4.haftada keseyi gördüm , 6.haftada kalp atışı duyduk. Tebrik ederim gebeliğinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah ❤
Garanti olsun diye belki 7.haftada çağıracaklardır ikisini birlikte görün diye
Amin inşallah bütün gebeler sağlıkla alsınlar kucaklarına 🤗 belki olabilir ama beklemek zor 😄

Sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah benım 12.günüm test yapmadım hiç bi şekilde göğüslerimde agrı var bıde ara ara kasıklarıma agrı gırıyor o kadar çok pozitif sonuç almak istiyorum ki Allah’ın izniyle cıkıcak sonuçtan korkuyorum biraz cesaretimi toplayıp test yapıcam inşallah 🙏

Maşallah ne güzel darısı bızlere inşallahr ben aşılama oldum ve 9. Günüm de kan testi yaptım 1.61 çıktı negatiftir dedim doktora gönderdim ben size 15. Gün test yapın dedim dedi bende şimdi bu değer zaten hamile olmadığımı göstermiyor mu dedim haftayı bekleyel dedi bilmiyorum

X