İlk Ayda Hamilelik Belirtileri

Ultrason ile hic baktilar mi? Eger orda da kist vs gormedilerse ztn ilacli rontgene vs basvurmuyorlar biraz kendi halinize birakiyorlar. Siz de duzenli beslenin kahveyi azaltin. Sigara varsa onu azaltmak gerekiyormus. Akdeniz usülü beslenin demislerdi. Ben pek byna uyamiyorum nerede sagliksiz yiyecek orada ben
Yani alttan ultrosanla bakıp kist yok yumurtalaein iyi demişlerdi

Kafana takmamakta bitiyor diye düşünüyorum yada ben böyle yaşadığım için sanırım öyle geliyor. Yiyecek ekmeği varsa vaktinde gelecektir o zaten, alacak nefesi yoksa zamanından önce gelip daha çok hasar bırakmaktansa beklemek daha iyi🙏♥️
Kafaya takmamayi nasıl başardınız yani insan böyle bişey niyetlenimce ister istemez dusunuyor 😄

2 Yıldir evliyim. Temmuzda korunmayı bıraktım. 2 ay olmadı. Belirtilerim hep hamilelik belirtileri ile aynıydı. Ben kesin hamileyim diyordum adetim gelmeden test yapıyordum. Negatif görünce günlerce ağladığımı bilirim. Onun haricinde haziran da folik asit kullanmaya başlamıştım. Ovulasyon testi kullandım. Kafamdan çıkardım tamamen... Yumurtlama haftam da bol havuç yedim. Eylül de şükürler olsun oldu. Rabbım tüm isteyenlere tez zamanda hayırlısı ile nasip olur inşallah. 🤲🏻

Aynı karmaşıklık içinde olup ben de konuyu destekliyorum❤️hemen vitamin desteği,folik asit başlayacağım. Meditasyon falan mı yapsak 🤣
Folik asit kutusunu bitirmeden hamileliğimi öğrendim, kesinlikle çok önemli. Meditasyonu kafanı rahatlatmak için yap kafanı meşgul etme başka şeylere odaklan film izle kitap oku hazır çocuk yokken ağrı çekmiyor mide bulantısından gezemiyorken çık gez

Folik asit kutusunu bitirmeden hamileliğimi öğrendim, kesinlikle çok önemli. Meditasyonu kafanı rahatlatmak için yap kafanı meşgul etme başka şeylere odaklan film izle kitap oku hazır çocuk yokken ağrı çekmiyor mide bulantısından gezemiyorken çık gez
Ya beni şu folik asit konusunda bir aydınlatın bu folik asit gebelik şansını artıran bir takviye mi yoksa olası bir gebelikte bebeğin omurga gelişimi için önemli görüldüğü için kullanılan bir takviye mi 🤔

Ya beni şu folik asit konusunda bir aydınlatın bu folik asit gebelik şansını artıran bir takviye mi yoksa olası bir gebelikte bebeğin omurga gelişimi için önemli görüldüğü için kullanılan bir takviye mi 🤔
Hamilelik düşünenler 2 ay önceden kullanıma başlıyor, gebelikte mg düşürüp çocuk için devam ettiriyorlar ben 5 mg kullandım folbil olması lazım adı ona benzer birşey 36 liraya almıştım

Vücuttaki folat eksikliğini giderip üreme organına destekleri bayağı mevcut umarım sende de işe yarar ♥️
Umarım canım ❤️geçen gün konuşmuştuk hatırlıyorsan artımed önermiştin bana. Artımed iki testte pozitif verdi. Başka testlerden yaptım artımed den de bir daha yaptım negatif. Kan sonucu 1.20 gecikmem 7 gün oldu hala regl olmadım

Umarım canım ❤️geçen gün konuşmuştuk hatırlıyorsan artımed önermiştin bana. Artımed iki testte pozitif verdi. Başka testlerden yaptım artımed den de bir daha yaptım negatif. Kan sonucu 1.20 gecikmem 7 gün oldu hala regl olmadım
Anlayacağın artımed seni güldürmüş maşallah beni üzdü. Ama umutsuz olmayalım görelim bakalım senin gibi sonuç alanlar ne tavsiyelerde bulunacak

Umarım hamilesindir ♥️ artımedin çok fazla yanılttığına şahit olmadım açıkçası diğer testlere nazaran, geç döllenme de olabilir. O kan akmadıkça bir umut var 🌸🌸

2 Yıldir evliyim. Temmuzda korunmayı bıraktım. 2 ay olmadı. Belirtilerim hep hamilelik belirtileri ile aynıydı. Ben kesin hamileyim diyordum adetim gelmeden test yapıyordum. Negatif görünce günlerce ağladığımı bilirim. Onun haricinde haziran da folik asit kullanmaya başlamıştım. Ovulasyon testi kullandım. Kafamdan çıkardım tamamen... Yumurtlama haftam da bol havuç yedim. Eylül de şükürler olsun oldu. Rabbım tüm isteyenlere tez zamanda hayırlısı ile nasip olur inşallah. 🤲🏻
Ya sağlıkla kucağınıza alın evet düşünmemek işin asıl noktasi ama sanırım ben basaramiyorum ne yapsamda kafamın bir köşesinde

Havucu biri mi onermisti acaba bunu da deneyim bu ay sonucta zarari olacak bir sey degil :)

X