İlk Birliktelik

Ben de yazıyım bari. Kimseyle cinsel ilişkide hatta herhangi bir temasta bulunmadım. Sadece tokalaşıp yanak tokuşturmuşumdur : D
Hoşlandığım benden de hoşlanan kişiler oldu ama ben ruh eşi olayına biraz taktığım için onaylayamıyordum içim rahat etmiyordu sanki o değil gibi geliyordu. Şuan birinden hoşlanıyorum ama sonuç bakalım : D

El ele tutuşma, sarılma, öpüşme yaşanabilir ama ben cinselliğin yaşanmasını uygun bulmuyorum biraz geri kafalılık belki ama hoş gelmiyor. Yapanlar tabi ki yapsın hiç bir sorunum yok yapanla. Ama ben de yapmamış bir erkek isterim benim kadar hassasiyetli olsun isterim. Yoktur demeyin olduğuna inanıyorum.

cinsellik konusunda mastürbasyon yapıyorum. Bayağı aşama kaydettiğimi düşünüyorum. Yetiyor açıkçası. Ama benim tatmin olma gibi bir hissim yok. Canım isteyince, tahrik olunca yapıyorum hani hoşuma gittiği şekilde. Libidom düşüktür belki .Ya da daha fazlasını bilince hep onu istiyor olabilirsin ilişki yaşayanlar da bu yüzden yaşıyordur diye düşünüyorum. O yüzden kızamıyorum yani. Dediğim gibi benim yaşayacak ortamım olmadı.

Sen nasıl içine siniyorsa öyle yap sana uygun biri mutlaka çıkar. Ne herkes yapıyor gibi hissedip sen de yapmaya çalış ne de kimse yapmıyor deyip kendini mahrum etme.
Bir de 17 yaş tabi ki çok erken. Kesinlikle yapacaksan da 18den sonra.. Kafa olarak, bilgi olarak belli bir seviyeye erişip gerçekten isteyip istemediğini anlayabilmen lazım.

Benim de evlenmeden düşünmeyen arkadaşlarım var böyle bile olsa evlenmeden önce mutlaka dokun mastürbasyon yap.
Bir de genelde bu arkadaşlarım evlenince çok güzel olacağını zannediyorlar. Tabi ki olabilir ama olmayadabilir. Her türlü şeye hazırlıklı olmalısın. Burayı okuyorsan biliyorsundur zaten
Düşüncelerimiz çok benzer geldi bana. Muhafazakar çevresi olduğu için merak etmiş olabilir demiş birkaç kişi. Ancak durum öyle değil. İlla muhafazakar olmaya gerek yok evliliği beklemek için. Çevremdeki insanlar açık görüşlü olmasına rağmen tam cinselliğin evlenmeden öncesi olmaması gerektiği kanaatinde. Ee hayliyle ben de dedim diğer insanlarda durumlar nedir :)

Cevap veren şu anlık yegane kişilerden birisiniz o yüzden teşekkür ederim size de.

Mastürbasyon olayına aynen katılıyorum. Vücudu tanımak ve cinselliği ileride zor yaşamamak için gerekli bir evre bana göre de. Kimisi vardır cinsel organına bile bakamaz. Hiç mastürbasyon yapmayan arkadaşlarım da var. İnsan en çok nasıl rahat ediyorsa öyle yapsın tabii. Ama ileride cinsel yaşamlarında sıkıntı yaşamamak, daha rahat olmak isteniyorsa şimdiden en azından vücudumuzda adım atmak gerektiğini düşünenlerdenim

X