İlk buluşma sonrası ne olmalı? Yardımcı olur musunuz

GamzeLiGirLL

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2020
282
254
30
Günaydın arkadaslar, bir arkadasım aracılığıyla biriyle tanıştım. Kendisi biz konuşurken şehir dışındaydı. O sürecte baya iyiydik ilgiliydi.Dün geldi. Gelir gelmez görüşelim demişti bir önceki akşam. Bende tamam demiştim. Görüştük ama çok kısa sürdü. 45 dk felan. Normalde otururuz demişti ama çok yorulmuştu, 10 saat boyunca durmadan araba sürdüğü için baya yorgun duruyordu. Baska zamana görüşelim Kendimi bu kadar yorgun olacagımı düşünmedim dedi. İkimiz ciddi bir niyetle tanıştırıldık. Ben 26 o 30 yaşında.bu ilk buluşmadan sonra nasıl olmalı. Daha bir şey yazmadı dün gece 10 buçuktu ayrıldığımızda. Ben tek bir görüşmeyle kimse hakkında karar veren biri değilim. Bir iki defa daha gündüz vakti görüşülmeli diye düşünüyorum çünkü arkaşım o da evlilik istiyor ama kendine uygun birini bulamıyor demişti her kıza güvenemiyorum evlilik konusunda felan. Arkadsım da benim de kişiliğim karakterimi hakkında ercekten çok iyi tam evlenilecek biri felan demiş en başta. Şimdi gercekten ciddi düşünen biri bir iki kez daha görüşmez mi kimse kimseyi ilk oturmada tanımaz ki.Sizce nasıl anlayacağım onu, nasıl olmalı bundan sonra??

Günaydın arkadaslar, bir arkadasım aracılığıyla biriyle tanıştım. Kendisi biz konuşurken şehir dışındaydı. O sürecte baya iyiydik ilgiliydi.Dün geldi. Gelir gelmez görüşelim demişti bir önceki akşam. Bende tamam demiştim. Görüştük ama çok kısa sürdü. 45 dk felan. Normalde otururuz demişti ama çok yorulmuştu, 10 saat boyunca durmadan araba sürdüğü için baya yorgun duruyordu. Baska zamana görüşelim Kendimi bu kadar yorgun olacagımı düşünmedim dedi. İkimiz ciddi bir niyetle tanıştırıldık. Ben 26 o 30 yaşında.bu ilk buluşmadan sonra nasıl olmalı. Daha bir şey yazmadı dün gece 10 buçuktu ayrıldığımızda. Ben tek bir görüşmeyle kimse hakkında karar veren biri değilim. Bir iki defa daha gündüz vakti görüşülmeli diye düşünüyorum çünkü arkaşım o da evlilik istiyor ama kendine uygun birini bulamıyor demişti her kıza güvenemiyorum evlilik konusunda felan. Arkadsım da benim de kişiliğim karakterimi hakkında ercekten çok iyi tam evlenilecek biri felan demiş en başta. Şimdi gercekten ciddi düşünen biri bir iki kez daha görüşmez mi kimse kimseyi ilk oturmada tanımaz ki.Sizce nasıl anlayacağım onu, nasıl olmalı bundan sonra??
Eger size yazarsa tabiki degerlendirin ama yazmayıp uzak durursa sizde kenara cekilip yolunuza devam edin. Sizi begenmisse ve olumlu düşünüyorsa zaten arayacaktır. Her insanın dikkat ettigi birseyler oluyor cok güzel yanda cok yakisikli oluruz oturup kalkmamiz ya da oturup kalkmalari hosa gitmez, yeme icme sekline takılı insanlar var, üslup konusma tarzi onemlidir cogu icin bunlar yol olur uzar gider. O yuzdennilk oturmada ikinci oturumlarin olmasini bekleyemeyiz. Görüştünüz ve sanirim sizin icinize sindi sayet karsi taraftan adim gelirse adim atarsiniz yoksa atmayin.

İlk buluşmadan sonra genelde erkekler hemen ayrılınca mesaj atar teşekkür eder benim bildiğim. hani güzel bir gündü tekrarlayalım teşekkür ederim geldiğin için minvalli. Eğer ses çıkmadıysa uyuşmadığınızı düşünüyor olabilir fikren veya fiziken. Yazmaz ya da aramazsa sen bir şey yapma. Dönüş yaparsa bakarsın duruma

Son düzenleme:
Onun ilk görüşme ile hemen tanıdık birbirimizi diye düşüneceği fikrine neden kapıldınız ki?? Tabi ki kimse bir kez görüşme ile tanıdığını düşünmez.. Ama ilk görüşme olumsuz geçtiyse yani yani siz veya karşı tarafın hoşlanmadığı bir durum olduysa orada bitmiştir diye düşünüyorum ikinci bir kez görüşmek istenmez diye düşünüyorum.. En azından ben ilk buluşmada hoşlanmadığım bir adamla ikinci kez buluşmam..Size birşey yazmalıydı diye düşünüyorum olumlu ya da olumsuz herhangi birşey.. Ben olsam bugün içerisinde yazmazsa olumsuz düşündüğünü benimle bir daha görüşmek istemediğini fakat bunu bir mesajla bile yazmayacak kadar öküz bir adam olduğunu düşünür, onunla geçirmiş olduğum 45 dakikama yanarım😊

Eger size yazarsa tabiki degerlendirin ama yazmayıp uzak durursa sizde kenara cekilip yolunuza devam edin. Sizi begenmisse ve olumlu düşünüyorsa zaten arayacaktır. Her insanın dikkat ettigi birseyler oluyor cok güzel yanda cok yakisikli oluruz oturup kalkmamiz ya da oturup kalkmalari hosa gitmez, yeme icme sekline takılı insanlar var, üslup konusma tarzi onemlidir cogu icin bunlar yol olur uzar gider. O yuzdennilk oturmada ikinci oturumlarin olmasini bekleyemeyiz. Görüştünüz ve sanirim sizin icinize sindi sayet karsi taraftan adim gelirse adim atarsiniz yoksa atmayin.
Benim de dikkat ettiğim noktalar var tabi. Ama çok kısa sürdü yani hiçbir şey anlamadım. O yüzden bir iki kez daha görüşülmeli diye düşünüyorum. Tabi ki ondan adım bekliyorum bence görüşülmeye değer. Çünkü yüzyüze gelmeden önce gercekten ilgiliydi konuşkandı. Dün ki görüşmeye göre bir şey çıkaramadım ben kendi adıma.

Onun ilk görüşme ile hemen tanıdık birbirimizi diye düşüneceği fikrine neden kapıldınız ki?? Tabi ki kimse bir kez görüşme ile tanıdığını düşünmez.. Ama ilk görüşme olumsuz geçtiyse yani yani siz veya karşı tarafın hoşlanmadığı bir durum olduysa orada bitmiştir diye düşünüyorum ikinci bir kez görüşmek istenmez diye düşünüyorum.. En azından ben ilk buluşmada hoşlanmadığım bir adamla ikinci kez buluşmam..Size birşey yazmalıydı diye düşünüyorum olumlu ya da olumsuz herhangi birşey.. Ben olsam bugün içerisinde yazmazsa olumsuz düşündüğünü benimle bir daha görüşmek istemediğini fakat bunu bir mesajla bile yazmayacak kadar öküz bir adam olduğunu düşünür, onunla geçirmiş olduğum 45 dakikama yanarım😊
Ben de onu söyledim aracı olan arkadaşıma insan olumsuz bile olsa bir şey yazar. Ama yemekte de çok yorgunum başka bir zamana çıkalım demeseydi olumsuz ise. Şu an belirsizlik var ve ben de belirsizlikten nefret ederim. Evet yazmasa tam bir öküzmüş yani😄 Halbuki gayet düşünceli biriydi görüşmeden önceki mesajlarda

10 saat yolculuktan sonra sizi görmek istemeside ilginç. Niye acele etti acaba? 🤔 Aşık olur bir kere göreyim derdine düşer anlarımda yorgun olacağını bile bile görüşme ısrarı neden?
Çok meraklandı sanırım. 3 gün kadar mesajlaştık felan şehir dışındaydı diye. Ben görüşelim demedim o dedi görüşelim. Yorulacagını bilmesi gerekiyordu. Ama önceki gece de çok gec yatmıştı. Bu kadar Yorulacagımı tahmin etmedim dedi

Görüşmeniz aceleye gelmiş ama beğenen adam hiç beklemez yazardı gibime geliyor. Siz yazmayın ondan adım bekleyin olumlu olumsuz bi dönüş yapacaktır ☘
Tabi ki ben yazmam bir erkek istiyorsa her türlü yol bulur ulaşır diye düşünüyorum. Ama aracı olan arkadasıma evlenilecek birini arıyorum ama güvenecek kimseyi bulamıyorum demesi ve şu anki tavırları zıt gibime geldi. Beni tanımadan etmeden karar verirse ilginç gelir. Ha ben aşırı güzel değilim karşımdaki de aşırı yakışıklı da değildi. Neyse bekleyelim.

Hayır yazmadı. Şu an çok büyük ayıp etti ama görüşmeden önce baya kibar ve ilgiliydi. Bu hareketi beklemezdim. Bir belirsizlik oldu sanki
ne kaba bir hareket ya.

Sonuçta görüşüp hemen nikah masasına götürecek haliniz yok. Gayet olagan konusup daha sonrasında olmayacağını belirtebilirdi.
Bu ne öküzlük ya

Yav erkek bu gerçekten hayatının aşkı olduğunu düşünse kellesini masaya bırakır yine gitmez yorgunluk falan hikaye gibi geldi bana. Bu saate kadar yazmadıysa artık nezaketen belki dönüş yapar ama bana biraz umutsuz vaka gibi geldi bu durum.
Çok çok ayıp etti zaten. Şu an gözümden baya düştü. Kesinlikle fikir söylemek bu kadar zor mu ya? Kimseye gel zorla sevgili olalım demem zaten hayatımda olmak isteyen olur istemeyen çekip gider bu kadar netim aslında

ne kaba bir hareket ya.

Sonuçta görüşüp hemen nikah masasına götürecek haliniz yok. Gayet olagan konusup daha sonrasında olmayacağını belirtebilirdi.
Bu ne öküzlük ya
Kesinlikle ciddi bir ilişki istiyorum diye koşa koşa nikah masasına gitmem zaten. Düşüncelerini belirtmek çok mu zor. Şu şu sebeplerden dolayı olamayacagını söylese saygı duyup bitiririm.

X