ilk burun ameliyati

Eczaciteknisyeni

Cat love 😍
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
230
67

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :67 Kg. Şimdiki Kilom :64 Kg.

eylem28krts

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
7
0
24
Merhabalar :KK52:

Sizden yardim istiyorum lutfen, ben burun ameliyati olmak istiyorum, kaç senedir bekliyorum bu ani, ama bir turlu doktor bulamadim, bana iyi doktorlar önerebilir misiniz?
Aklimda bir kaç doktor var ama karar veremedim :
- Dr Burhan Ozalp
- Dr Alparslan Yildirim
- Dr Volkan Kahya
- Dr Gurkan Kayabasoglu
- Dr Mustafa Ali Yanik
Op.dr.sertuğ sinan ege

nilayderen

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
426
503
32
Ince veya normal kalınlıkta bir burnun varsa işinde başarılı bir doktor her tarz burun yapar sana.

Volkan Kahya yurtdışından olduğum içinmi bilmiyorum ama revizyon için 5000€ dedi bana.
Bu fiyat benim bütçemi aşıyor üstelik kalın derili olduğum için burnunda minimal bi değişiklik olur dedi.
Hem pahalı hem kalın derili olduğum için burnumda fazla bi değişiklik yapamayacagini soyledigi icin ben eledim
Kalın derili olduğunu nasıl anlıyor acaba doktor

zennopp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2021
23
11
22
Bende revizyon dusunuyorum ve kalın deriliyim, doktorları ona göre araştırıyorum.

- Alparslan yıldırım : hakkında özelden memnun olmayan bir üye bana ulaşmıştı, ben onu eledim.

- Burhan Özalp : benimde listemde ve hakkında kötü yorum yok ama simülasyon yapmıyor o biraz kafamı karıştırıyor.

- Volkan Kahya : hem çok pahalı hemde kalın derili olmamdan dolayı burnumda fazla bi değişiklik olmayacağını söylediği için onuda eledim.

- Gürkan Kayabaşoğlu :
Arastirmaya vaktim olmadı birazdan bakacağım ona.

- Mustafa Ali Yanık : yanlış hatırlamıyorsam hakkında kötü yorum okumuştum internette, telefonda ilgili bir doktora benziyor.
Ama instagramda hastalarının çoğunun sonrası resimlerinde önden beni tatmin etmeyen anlatamadığım bi görüntü var, beğenmedim onuda eledim bundan dolayı

Merhaba
Ben değil ama arkadaşım saydığınız doktorlardan alparslan bey ile görüşmüştü memnun kalmamıştı. Sonrasında Gökhan Mersinlioğlu ile görüştü ve ona burun estetiği ameliyatı oldu memnun gayet isterseniz ona da bakabilirsiniz