İlk cinsel iliskiden sonra kanama

lawleaaa

forever young
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
19
0
19
Merhaba sevgilimle ilk cinsel deneyimi yasadim fakat icime girerken cok zorlandi ve kan geldi (normal olarak) fakat bana biraz fazla kanadi gibi geldi acaba ilk kan nasil olur hem kendimi kastigim icin mi giremedi yoksa ilk iliskimden mi dolayidir bilemiyorum cevaplarsaniz sevinirim simdiden tesekkurler :*

Merhaba sevgilimle ilk cinsel deneyimi yasadim fakat icime girerken cok zorlandi ve kan geldi (normal olarak) fakat bana biraz fazla kanadi gibi geldi acaba ilk kan nasil olur hem kendimi kastigim icin mi giremedi yoksa ilk iliskimden mi dolayidir bilemiyorum cevaplarsaniz sevinirim simdiden tesekkurler :*
Pırtılaşmış olarak gelebilir kastıysanız kendinizi

Gayet normal bir durum ben neredeyse dikiş atılacak duruma gelmiştim

Merhaba bende aynı şekilde ilk sefer dikiş atıldı ikincisinde kanama çok oldu tampon koyuldu durdu kanama suan korkuyorum nasıl yapmalıyım siz nasıl hallettiniz bilgi verebilir misiniz
Korkman gayet normal baslarda esinle ilişkiye girmemelisin parmağınla ufak ufak genişletmeye çalış yavaş yavaş alışırsın ilişki zamanında da üstte sen ol ve yavaş bir şekilde kendini alıştırma ya çalış esin tepki vermemeye çalışsın

Korkman gayet normal baslarda esinle ilişkiye girmemelisin parmağınla ufak ufak genişletmeye çalış yavaş yavaş alışırsın ilişki zamanında da üstte sen ol ve yavaş bir şekilde kendini alıştırma ya çalış esin tepki vermemeye çalışsın
Evet suan iki günde bir parmağımla deniyorum çok zorlamadan bir parmak iki parmak şeklinde siz bu dediğiniz gibi mi yaptınız acaba

Merhaba bende aynı sorunu yaşadım ilk çok kanadı sonra ikinci kezle kanadı siz nasıl hallettiniz sorunu

X