İlk çocuğunuza ismini kim verdi?

Antisosyalkelebek

Aman banane
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2020
1.064
1.073
İlk çocuğunuza kim isim verdi? Anne baba kaynana kaynatanın isme karışmasına izin verirmiydiniz? Şahsi fikrim asla ilk çocuk sonuçta insan kendi koymak ister

İlk çocuğunuza kim isim verdi? Anne baba kaynana kaynatanın isme karışmasına izin verirmiydiniz? Şahsi fikrim asla ilk çocuk sonuçta insan kendi koymak ister
Anne disinda kimsenin hakki yok bana kalirsa ama kocamin belirledigi adi begendigim icin mesele etmedim. Kv kp lafı dinleyen bir kocaysa kaçış yok onlarin adi konulur büyük ihtimalle.

oğlum iki isimli birini babasi birini ben koydum. simdi ikinci cinsiyeti belli değil ama kız olursa diye isim düsunduk birbirimize isim sayarken esim bir isim soyledi benimde hoşuma gitti kiz olursa o isim olacak erkeği daha dusunmedik yine ikimiz belirleriz.

Benim kayinvaledem ve kayinbabam hic karismaz. kendi annem karısiyor oglumda da karismisti ama izin vermedim karişmasina sonucta nufus kağidını siz cıkaracaksınız buyukler baskı yapip dursun kac yazar.

Doğrudur ama yine de tekrarlıyim; kimse silah zoruyla isim koymuyor, ilk çocuk son çocuk fark etmez, çocuğun ismine kendi anne babası karar vermeli diye düşünüyorum.
Bu soruyu sorma nedenim şu kayınpederim eşimi arayıp şimdiden söyliyim erkekde olsa kızda olsa ben koyucam karışmıyıcaksınız gibi bi emir vaki yapmış nerden bulduysa bu hakkı anlamadım😄eşimde daha çok var biz karar veririrz demiş bende sormak istedim sizler ne yaptınız diye

X