İlk Dans Müziğiniz ?

Kızlar 7 agustosda düğünüm var ama hangi müzikler olcak kararsızım hiç bir fikrim yok yardım edinnn :)

ayy bugün senin düğünün varr kim bilir ne kadar heyecanlısındır umarım herşey gönlünce olur. balayında bu satırları okuyup dans müziği için neye karar verdiğini yazmayı unutma :KK45:

sevgiler..

Eşimle evlenmeden önce 10 yıllık bir arkadaşlığımız vardı. Biz de düğün müziğimizi arkadaşlarımıza, dostlarımıza soralım dedik. Bizi en iyi onların tanıdığını düşündük.
Herkesin ortak fikri Elvis Costello- She oldu. Biz de bu şarkıyı seçtik.
Belki siz de kendi arkadaşlarınıza sormayı deneyebilirsiniz.

Benim nisanimdaki ilk dans muzigim ozdemir erdogan pervane idi.Dugun ilk dans muzigi mız de nilufer son arzum olacak.

Fanaa filminin en sevilen şarkısı ' mere haath mein ' oldu. mis gibi de oldu.

Evlilik düşünmüyorum henüz zaten sevgili aday adayı bile yok ama bir gün düğünüm olursa kesinlikle ilk dans şarkısı "Sema- Fikrimin ince gülü" olacak . Muhteşem bir dans şarkısı. Aynı zamanda en sevdiğim aşk şarkısı olur kendileri

Nişanda Ferhat Göçer - Sarıl Bana

Kına da Hakhan-Adı Sen
Düğünde Selim Gülgören-Aşıklar Şehri
İkinci dansta Adil Karaca-Aşkın Tarifi

kızlar hem yerli hem yabancı dans ve giriş müziklerini bu siteden bulabilirsiniz. Eminim çok işinize yarayacaktır. Kolay gelsin:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim ilk dansımız evde yalnızken Cohen-Dance Me... şarkısında olmuştu. Düğünde de aynı şarkıyı istiyoruz.. 😌

5 yıl oldu.. hala bu şarkı benim için özeldir yine evlensem yine bu şarkıyı seçerim..

X