İlk defa bütün belirtileri yaşıyorum sizce sonuç ne ?

Bu alttakinide ayni anda yaptim ya bunlarin yanlis cikma ihtimali varmi sence ? Ayy insallahhhh yaa hadi sende haber et bana

Eklentiler

• 20210607_132642.jpg
    20210607_132642.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 267
Bu alttakinide ayni anda yaptim ya bunlarin yanlis cikma ihtimali varmi sence ? Ayy insallahhhh yaa hadi sende haber et bana
Sen hamilesin bence canım tebrikler inşallah bakali yarın belli olacak benim de gelmedi daha.. dinlen dikkat et istersen kan ver emin ol

Ben adet oldum yaa☹️ bu ay da olmadı inşallah senden güzel haber alırım benim için de dua et

Sen ne diyosun

Eklentiler

• 20210608_070307.jpg
    20210608_070307.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 238
  • 20210608_070251.jpg
    20210608_070251.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 187
Kanda ne çıktı ? Canım bir var görüyorum bir yok gibi ama yanıltmak da istemem seni. İnşallah vardır 🙏

Kanda ne çıktı ? Canım bir var görüyorum bir yok gibi ama yanıltmak da istemem seni. İnşallah vardır 🙏
Ahhh kuzumm.ben sana yazmadimmmm hamileyimmmm🥰 bata 3-4 kala 28 cikti sali gününden bu yanada da testle takip ediyorumm

Eklentiler

• 20210610_161540.jpg
    20210610_161540.jpg
    125,7 KB · Görüntüleme: 166
  • 20210610_074717.jpg
    20210610_074717.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 219
Ahhh kuzumm.ben sana yazmadimmmm hamileyimmmm🥰 bata 3-4 kala 28 cikti sali gününden bu yanada da testle takip ediyorumm
Ayyyy coook sevindim gerçekten. Belliydi silik silik çıkmasından . İnşallah sağlıkla gelsin mutlu oldum çok 😍😍😍 benim için de dua et 😘😘

Ayyyy coook sevindim gerçekten. Belliydi silik silik çıkmasından . İnşallah sağlıkla gelsin mutlu oldum çok 😍😍😍 benim için de dua et 😘😘
Saoll kuzumm darisi insallah tezzamanda sana nasip olsunnnnn🥰 2 yil sonra süpriz oldu benin icin hala inanamiyorum artik ümidimi kaybetmistim tek cocuklu olmaya kendimi alistirdigim zaman nasi9 olduu kafani bosaltmadan olmuyomus 2 yildir israrla cocuk istedim bu ay vazgevtim asi olunca vee ovulasyon gününden 4 gün önce iliskiyi kestim yani ovu günündenn 3 gün öncr ve ovulasyon günü sonraki gün bos ,2.catlama gününü degerlendirdim 2 gün sadece🥰 kuzum bide bu ay böyle denesen bu 2 gün0 doggy pozisyonuyla dene belki nasip olur🥰

tebrik ederim. sağlıkla alın bebeğinizi kucağınıza inşallah. testte ilk en silik pozitifi gördüğünüzde çatlamaadan kaç gün sonra çıkmış oldu ve belirtileriniz nelerdi acaba?

tebrik ederim. sağlıkla alın bebeğinizi kucağınıza inşallah. testte ilk en silik pozitifi gördüğünüzde çatlamaadan kaç gün sonra çıkmış oldu ve belirtileriniz nelerdi acaba?
Tesekkür ederimmm darisi isteyen herkese olsun benim 27.28 mayis yumurtlama 29 mayis catlamaydi ben gözle görülür silik cizgiyi 7 haziranda gördüm canim ama 6 hazirandada cok cok silik benim gördügüm cizgi vardi elimdeki testler erken testti o yüzdrn catlamadan 1 hafta sonra test etmeye basladim🥰

Tesekkür ederimmm darisi isteyen herkese olsun benim 27.28 mayis yumurtlama 29 mayis catlamaydi ben gözle görülür silik cizgiyi 7 haziranda gördüm canim ama 6 hazirandada cok cok silik benim gördügüm cizgi vardi elimdeki testler erken testti o yüzdrn catlamadan 1 hafta sonra test etmeye basladim🥰
Kızlar merhaba öncelikle hayırlı olsun inşallah Rabbım sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin hepinizin benimde bugün adet olmam gerekiyor fakat henüz olmadım sadece bulantım var az önce afedersiniz kustum bu sabah test yaptım ilk idrar değildi gözle görülür hafif gölge var gibi ve sağ kasığımda hafif kasılmalar hissediyorum sizce testte varmıdır çalıştığım için de alamıyorum test emin olmadan da tekrar tekrar hayal kırıklığına uğramak istemiyorum açıkcası 🙏🤔

Eklentiler

• IMG_20210719_011816.jpg
    IMG_20210719_011816.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 327
Kızlar merhaba öncelikle hayırlı olsun inşallah Rabbım sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin hepinizin benimde bugün adet olmam gerekiyor fakat henüz olmadım sadece bulantım var az önce afedersiniz kustum bu sabah test yaptım ilk idrar değildi gözle görülür hafif gölge var gibi ve sağ kasığımda hafif kasılmalar hissediyorum sizce testte varmıdır çalıştığım için de alamıyorum test emin olmadan da tekrar tekrar hayal kırıklığına uğramak istemiyorum açıkcası 🙏🤔
yeni gördüm canım hamile misin

Meraba kızlar benim adet döngüm düzensiz bu kez dongumugun 9.günü sabah yatakta acayip başım dönüyordu midem bulaniyordu ve ateş basti terledim hatta alnimdan falan günün devaminda sürekli basım donuyordu sonraki 2 3 gun hafifhafif dönüyor bukadar erken belirti olabilir mi sizce dongumun suan 12.gününe gececem

Ben hayal görmüyorum değil mi? Bu sekilde olup da test yanılmış mıdır acaba?
IMG_20211213_190059.jpg

Benim de sizin gibi çok erken belirtilerim oldu nasipse 2. Gebeliğim olacak 3 kez aralıklı zamanlarda kan verdim ilk 0.16 sonra 0.37 sonra 0.97 beta HCG değerlerim çıktı adete 12 gün kala tekrar test yaptım bütün belirtilerim bir anda yok olmuştu sanki 0 sonuç da 0.15 çıktı düşüş oldu hamile değilim dedim ama bu gün adetim 2 gün gecikti hala adet olacakmış gibi de hissetmiyorumm çarşamba gününe randevu aldım hastaneye gideceğim ama sizin de çok erken belirtileriniz olmus sonucunuzu merak ettim doğrusal inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi ❤
Canım sonucun ne oldu

X