İLK DEFA TÜP BEBEK YAPTIRACAĞIM BAHÇECİ UMUT TÜP BEBEK

ozge06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
58
17
25
Arkadaşlar iyi akşamlar. Sizlere biBir şey danışmak istiyorum ilk defa tüp bebek Yaptıracağım nereden başlanır ne yapılır hiç bilmiyorum eşim varikosel ameliyat oldu yaklaşık üç ay önce o değerleri sınıra yakın şu anda da bu ay tekrar sperm testi vereceğiz. Benim sizlere sormak istediğim şu doktor için ne yapıyoruz. Ben Altunizade bahçeci umut tüp bebek merkezini düşünüyorum. Ya Cem hoca ya da Sabri hoca siz hangisini taksiye edersiniz. Muayene ücreti ne kadar sperm testini başka yerde yaptırsam olur mu ne olur yardımcı olun

asdfgh12

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
283
123
25
Arkadaşlar iyi akşamlar. Sizlere biBir şey danışmak istiyorum ilk defa tüp bebek Yaptıracağım nereden başlanır ne yapılır hiç bilmiyorum eşim varikosel ameliyat oldu yaklaşık üç ay önce o değerleri sınıra yakın şu anda da bu ay tekrar sperm testi vereceğiz. Benim sizlere sormak istediğim şu doktor için ne yapıyoruz. Ben Altunizade bahçeci umut tüp bebek merkezini düşünüyorum. Ya Cem hoca ya da Sabri hoca siz hangisini taksiye edersiniz. Muayene ücreti ne kadar sperm testini başka yerde yaptırsam olur mu ne olur yardımcı olun
Merhabalar ben Cem beyden aldım randevuyu bekliyorum 850₺

ozge06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
58
17
25
Evet çok yoğun olduğu İçin burdan da okudum o tarz ileri tarihi siz de mi aldınız
Henüz almadım ben sperm testi için randevu aldım. Yarın da Cem hoca için arayayım o halde ama bu kadar yoğunlukta hastalarıyla nasıl ilgilenecek düşünmüyor değilim

asdfgh12

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
283
123
25
Henüz almadım ben sperm testi için randevu aldım. Yarın da Cem hoca için arayayım o halde ama bu kadar yoğunlukta hastalarıyla nasıl ilgilenecek düşünmüyor değilim
Evet sanırım çoğunlukla asistanla iletişim halinde olunuyormuş klinikte nasıl bilmiyorum

elam2016

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2017
17
1
37
beşiktaş ota jinemed hastanwsinde oldum bende tedavimi güvenilir ve tüp bebek konusunda başarılı ekip

Whiterose89

Umut hep var...🍀
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
2.267
4.508
Ben suan ebru hocadaym hepsi iyidir dr larin merkez de iyi karar vermissinz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-12-2021

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 241 gün kaldı.

Bebeğinizin kalbine bağlanan aort damarı oluşmaya başladı. Ayrıca bebeğinizin gözlerini oluşturacak doku ve başının her iki tarafında bebeğin kulak kanallarını ve iç kulaklarını oluşturacak küçük oyuklar artık mevcut. Bugün veya yarın omurilik etrafında oluşturulan tüpün üst tarafı, onu korumak için kapatılacaktır. Anne adaylarının büyük bir kısmı tüm gebelik boyunca ortalama 11-14 kilogram alırlar. 1. trimester döneminde 1.5-2 kilogram alırlar .

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Whiterose89

Umut hep var...🍀
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
2.267
4.508

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-12-2021

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 241 gün kaldı.

Bebeğinizin kalbine bağlanan aort damarı oluşmaya başladı. Ayrıca bebeğinizin gözlerini oluşturacak doku ve başının her iki tarafında bebeğin kulak kanallarını ve iç kulaklarını oluşturacak küçük oyuklar artık mevcut. Bugün veya yarın omurilik etrafında oluşturulan tüpün üst tarafı, onu korumak için kapatılacaktır. Anne adaylarının büyük bir kısmı tüm gebelik boyunca ortalama 11-14 kilogram alırlar. 1. trimester döneminde 1.5-2 kilogram alırlar .

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın